Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. července 2020 11:39

Zdálo se mi o jedné parfumaniačce, raději nebudu jmenovat, aby se neurazila Chválila jsem jí náušnice, tak ona, že si je sundá, abych si je mohla prohlédnout. A sundala si je tak důkladně, že byla najednou úplně nahá. Na rušné ulici, nahá a zářivě bílá, jak mramorová socha. A já se ji snažila schovávat před kolemjdoucími a furt jsem jí cpala ty náušnice, ať už si je proboha oblékne!

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 26. července 2020 12:27

Mně se jednou zdálo, že se mám provdat za otce mé sestry, ale uvědomovala jsem si , že jsem stále vdaná za svého muže, a vtom snu jsem uvažovala, jak mu to řeknu.

Podotýkám, že toho otce jsem neviděla už dobrých 20 let a ani nevím, jestli ještě žije.

Offline 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 26. července 2020 13:11
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 26. července 2020 15:40

Ona je to vesměs asi stížnost, ale už se tomu fakt jenom směju, protože 

Že se mi minulý víkend podělá pračka a vytopí koupelna, cajk - byla stará, už se nějakou dobu chovala divně. Že jsem v týdnu cestou z grilovačky zapomněla před hospodou v košíku batoh s dekama a nějakejma blbostma, okej sem blbá lama. Ale dnešek, ten už mě vážně nasral - krásně se ochladilo, otevřu okno, jdu otevřít dveře na plavač, že si uděláme průvan. Tak si stojím ve dveřích a chvíli čumím na protější blok a tu najednou PLESK přes zadek a já stojím na pavlači se zabouchntejma dveřma Navíc bosa a jen v užasnejch domácích šedivejch trenkách se snoopym a tenoučkém bílém tílečku, ve kterým je vidět ehm....úplně všechno Vzpomenula jsem si na naštěstí na letáček se zámečnickou pohotovostí, co visí u vchodu do baráku, poprosila sousedku o telefon a pka jako bezdomoveček čekala 20 min na záchranu....uff..

Vesmír mě asi fakt nenávidí

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 26. července 2020 16:09

Lama_z_Lana Ale jinak tě samozřejmě lituju.

Offline Makara
Avatar
2257 příspěvků moje polička 26. července 2020 16:23

Lama_z_Lana

No to bylo do tretice.... Ted uz zadny kalamity nebudou. 

A nedeje se to jen tobe. Kamarad si zabouchl dvere od hoteloveho pokoje, kdyz daval na chodbu tac s nadobim. Tak si v trenkach a bosky dojel  z desateho patra na recepci pro nahradni kartu. Pry se spolucestujici ve vytahu trochu divili...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 26. července 2020 16:29

Makara No ja jsem teda ve výtahu lehce vyděsila jednoho souseda, takovej staší pán elegán to je

Když sem volala toho záměčníka tak se mě ptal, jestli je tu akutní. Řkám mu, že stojím ve spodním prádle na chodbě a tak mi to přijde trochu akutní

Offline Makara
Avatar
2257 příspěvků moje polička 26. července 2020 16:41

Lama_z_Lana No a pribeh "pracka". To jsem si tak nechala dovezt novou pracku, ukecala jakehosi instalatera na zapojeni, ale ten zapojil jen vodu a chvatl pryc, ze odpad uz zvladnu sama. Jo, tak jsem to jaksi zapojila a slavnostne zahajila nezavislost na mamince. Jenze cyklus ne a ne dobehnout. Pracka nevypoustela vodu. Tak manual, vypustit do kyble a reklamace. Prijel opravar, vyndal zaslepku z te vypousteci hadice, politoval ubohou/nebohou single tricitku a ani mi nenauctoval marny vyjezd. Cosi si do toho protokolu vymyslel....

Offline SunEclipse
Avatar
3111 příspěvků moje polička 26. července 2020 17:43

Makara nová pračka

to důvěrně znám, jen mně se podařilo,  že pračka tu záslepku vyplivla poté, co jsem půl hodiny bádala a verglovala s odpadní hadicí

Offline Kokoska
Avatar
28370 příspěvků moje polička 26. července 2020 18:24

Makara no ale bez "odborneho" zapojeni a vyzkouseni by ti nemuseli uznat zaruku, kdyby se neco stalo.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 26. července 2020 18:53

Makara Mne nastesti za malej priplatek pracku dovezli, vyvezli do bytu, zapojili a i tu starou rozbitou odvezli.

Ted jdu zehlit a zehlicka se obcas tvari vtipne, takze jestli chcipne i ta, tak ji normalne hazim z vokna

Offline Makara
Avatar
2257 příspěvků moje polička 26. července 2020 20:09

Lama_z_Lana chtěla jsem napsat, ze s žehličkou nic nemám  a mám! Jsem stará škola, tak vím  že věci se i dají opravovat. Tak jsem jednu pacientku vzala do elektra, kde všechny ty krámy kupuju. Že jestli by nešla opravit. No a málem jsem odcházela se sušičkou - ten majitel je fakt dobrý obchodník. Tehdy jsem teda koupila jen tu žehličku, ale na sušičku došlo za pár let (no  jsem trochu eco a eko, tak jsem se musela zapřít, ale zasmradlý prádlo nesnáším).

Offline Pinot Noir
Avatar
24541 příspěvků moje polička 26. července 2020 22:03

Sweet Potato to je vtipný sen

Ale mě by strašně zajímalo, kdo to byl

Offline Kočka_toulavá
Avatar
326 příspěvků moje polička 26. července 2020 23:35
Offline Janulik03
Avatar
16707 příspěvků moje polička 27. července 2020 07:22

Lama_z_Lana prepac ale

a teraz ta dobra sprava! Bola to tretia nehoda po sebe tym to konci

Offline Janulik03
Avatar
16707 příspěvků moje polička 27. července 2020 07:25

Lama_z_Lana ked ju budes hadzat z oknapresvedc sa abysi netrafila niekoho alebo nieco drahe

Offline Zu
Avatar
2536 příspěvků moje polička 27. července 2020 08:08

Lama_z_Lana no ten hod raději vynech

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 27. července 2020 08:15

Janulik03 Zu byla nastesti hodna holka!

Ale doufam, ze tenhle tyden uz nic nebude. By mi definitivne jeblo! 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 27. července 2020 09:49

Makara Hele zaslepka... Nova pracka, koupena zamerne i s instalaci, 2 chlapici zapojili, vysvetlili, predvedli, vse super a tak jsem hned po odjezdu spustila naprazdno a pracka nevypoustela. Tak jim volam, a slysim jejich hovor: Pepo, vyndals tu zaslepku, zejo...? No nevyndal, tu jsi vyndal prece ty... Pak dlouha pauza a pak ke me: no tak my jedem zpet k vam..!  Takze se zaslepkou maji trabl i profici. 

Offline 999
Avatar
17600 příspěvků moje polička 27. července 2020 10:26

Jak jsem tady ve Stěžovacím vlákně psala, že v 80. budu na cucfleky hrdá, tak hned večer jsem se pobavila. Naše osmdesátiletá teta pozvala rodinu a přátele do restaurace, kde slavila se svým partnerem 10. výročí vztahu. Partner měl dojemný projev o tom; co spolu prožili, co v ní našel, a když trochu stydlivě mluvil o něze, tak teta na celou úplně plnou restauraci pronesla - myslíš, jak jsme se spolu vyspali hned první den? :-))