Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 17. července 2020 21:11

andulka01 mě se v rozmezí tak 10 let zdál několikrát sen o jednom muži, který byl v tom snu mou osudovou láskou. Nepamatovala jsem si nikdy z toho snu přesně obličej, jen postavu, vlasy, nevím ani jestli je to někdo, koho jsem skutečně potkala, ale vím, že to byl vždy ten stejný muž a ten sen byl hodně intenzivní, vždy jsem měla pocit že jsem strašně zamilovaná a milovaná a ten pocit pak přetrvával i po tom snu a já se do něj vždy chtěla hrozně vrátit. Zdával se mi v prvních pár let, kdy už jsem chodila se svým manželem. Teď posledních několik let už nic, zapoměla jsem na něj, ale jak jsem si teď vzpoměla, tak chci aby se mi zdál znovu.

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 17. července 2020 21:24

Potrefenáhusa

RTo bylo ještě před tou pohádkou, ale máš pravdu, je skvělá. Rytíř Lavice! 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 17. července 2020 22:16

Sairon To je skvele..!

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 18. července 2020 10:08

Sairon tucnaci

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 18. července 2020 11:23

Sairon ptáčci :))

a ten pocit, že se chci moc vrátit do snu, znám, je to super

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 18. července 2020 11:30

Já měla dneska moc hezký milostný sen, trochu do fantasy, hlavní hrdina byl typ mladého Chrise O'Donnella. Chtěla jsem se tam vrátit tak moc, že po usnutí to pokračovalo, akorát tedy domácím násilím, dokonce jsem se ve snu potají připravovala na odchod, podle rad, že si člověk má vzít důležité dokumenty, domluvit se s někým blízkým apod. To už jsem pak byla ráda, že bylo ráno a vstávali jsme. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 20. července 2020 15:33

https://twitter.com/posledniskaut/status/1285201544527392768?s=21
Zabíjačková pizza!

Hodila by se třeba sem:

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. července 2020 19:04

Sweet Potato Twitter Posledního skauta mám ráda, pak si vybavuju Holku z Prahy a Dojnici, a pak ty fejkový politiků. 

A fakt mě baví, jak jsou lidi děsně vtipný a pohotový, z každý blbosti se dá udělat sranda a někdy u toho brečím smíchy. Jen kdyby se ten potenciál dal nějak zužitkovat před volbama

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. července 2020 08:33

Tak jste me nakazily, po mesicich, kdy se mi nic nezdalo, se mi zdalo o milenci, ovsem bez happyendu. Ale bylo to vic nez realny, mela jsem nejakej sraz se spoluzaky, tam na me cekal jeden z mych prvnich kluku,  jestli se s nim pujdu projit mestem, ze se teda cestou musi stavit na policii (to taky sedelo), tak jsme se prochazeli po starem meste, on me celou cestu drzel pod trickem za bricho, ktere i ve snu bylo po dvou detech, takze jsem nemohla vubec mluvit, jak jsem ho furt zatahovala. Pak teda navrhl se nekde zasit, ja v tom snu byla chvili po porodu, pri predstave intimniho kontaktu se mi zvedl kufr a slo se domu!

Zajimavy je, ze o tomhle klukovi se mi zda fakt casto a je v tech snech stejnej, uplne realnej, takze treba se uz i x let zdava nekomu o mne, treba:-D. Coz by mi prislo hodne divny vedet!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 21. července 2020 08:58

Karja Teda, škoda že sis nic neužila  a je to divný, jak se do těch snů promítaj i reálný stavy, proč si člověk nemůže zařídit, že ve snu bude štíhlá modelka?

Ale teda je to fakt, jak si každý žijeme v tý svý bublině, ta v těch jinejch bublinách zas třeba někdo jinej na nás myslí a my nic nevíme, co je pro nás třeba prkotina, někdo jinej může brát jako osudové spojení. Život je plnej překvapení.

Třeba na jednom srazu gymplu po sto letech mi řekl spolužák, že když se dozvěděl, že se vdávám, probrečel noc. Ale nikdy ani náznakem mi nějaký city tenkrát nedal najevo.

A taky jsem náhodně potkala "známého", sedli jsme si na kafe a z něj vypadlo, že po našem rozchodu se složil a pár let nebyl schopnej si někoho hledat. A já ani nevěděla, že jsme spolu chodili, bylo to párkrát kino a dvě tři pusy. Člověk ničí životy a ani o tom neví.

No a ten můj první ex mi pořád píše, že se mu o mně zdá. Doufám, že jsem v těch snech aspoň pekelná fůrie

(nejde mi na ipadu napsat čárku nad u ve furii, nabízí jen kroužek)

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 21. července 2020 20:16
Reakce na Sweet Potato:

https://twitter.com/posledniskaut/status/1285201544527392768?s=21
Zabíjačková pizza!

Hodila by se třeba sem:

​a přitom je to tak hezký náměstí. Vždycky, když prijíždím, tak mě napadá PROČ???

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 21. července 2020 20:23

faustefra Protože můžou, řekla bych. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 21. července 2020 22:39

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 22. července 2020 10:54

Jennyfor Vid? Jako kdyz se clovek dozvi po 20 letech, ze ses libila klukovi, kvuli kterymu jsi chodila dobrovolne vytirat chodbu, abyste se potkali... nebo ti vycte kamarad pri pratelskem postuchovani, ze kdyz byl zajem, tak nic a kdyz uz zajem neni, tak se postuchujes :))) a clovek si teda nevsiml ani predtim, ani ted, jako kdyby aspon naznacili :)))

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 22. července 2020 13:51

Pinot Noir ja vim o veterine dr. Myšky :)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. července 2020 14:24

moora No právě, kde všichni byli, když jsem je potřebovala  vědět, že existujou davy žádostivejch potencionálních milenců, mohla jsem si třeba vzít nějakýho lepšího Pištu Hufnágla a kde bych dneska byla

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 22. července 2020 20:24

moora no to taky. Kdysi jsem se dala dohromady s klukem kvůli kterému jsem hodiny(!) stala na balkoně. On mi pak řekl, že jsem se mu taky líbila, ale si netroufal. o tři roky starší!. Ale to už bylo passe, kazdy jsme byli úplně jinde.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. července 2020 09:03

Mně až po letech došlo, že mě miloval spolužák ze sousední lavice. Sousedili jsme 12 let. Ale líto mi to nebylo vůbec.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 25. července 2020 14:20

Sweet Potato

To snad musel vymýšlet za pochodu!

PS: Myslím tu písničku.