Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:32

Sweet Potato jo

ale rozesmal me muz,ktery koupil (coz normalne nedela)mrazeny dort.Fakt sem na nej mela chut,tak,ze ho necham rozmrazit a sla si lehnout.Po probuzeni se hrnu k dortu......roztrhnu krabici a z toho vypadli ctyri pytliky sypke hmoty.....jakoze zadny mrazeny,ale upec si sam,

a varianta i byla strcit do mrazaku.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:37

My chodíme nakupovat až kolem deváté večer. Pečivo koupí děcka na stánku a my večer nákup. Včera jsem po čtení zpráv ani nechtěla jít, že tam nic nebude. A ono už naopak bylo naprosto všechno doplněné a nachystané na ráno. Takže jsme sehnali úplně vše, co jsme potřebovali a nikde ani noha. Ráno si tam chtěl pro něco jít syn a když prý tu hrůzu viděl, tak šel domů.

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:37
Offline Tabea
Avatar
4726 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:52

Zarinya Fakt?  Já byla dopoledne v aldi a odpoledne v jiných potravinách (feneberg) a kromě toaleťáku a kvasnic byly regály úplně plný. Akorát včera teda v rewe nebyly barilla těstoviny, protože byly tenhle týden v akci za 0,75€ místo 1,99€. Všech ostatních těstovin byl plný regál...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:55

Tabea bohuzel fakt.Ja byla v praci takze az odpoledne,ale ten lidl mohly fakt zavrit,po tomto uz sem nemela chut jit nekam jinam,A kolegyne muz stal hodinu u kasy v kauflandu a taky pry dost vyprazdneno.

Offline Tabea
Avatar
4726 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:04
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:06

Tabea kliiid,v pondeli zas doplni.

ale stve me,ze budu muset jit zas,no.

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 14. března 2020 22:15

Zarinya u nás to bylo az dodneska úplně ok, jako občas něco nebylo, ale to je v té naší samosce běžný jev. 

Nakonec jsem tam ještě odpoledne sla pro kořenovou zeleninu a mrkev měli (ale jenom tu). takze něco i mají, ale nestíhají doplňovat. 

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 15. března 2020 01:09

Hele, co jsem našla : můžete si zakoupit hrnce, panve i vŕtačky a hřebíky, protože to jsou potřeby pro domácnost, dokonce jsou povoleny i barvy- laky. Náplně do psacího pera však nekoupíte, to je už papírnictví. Hobby markety nelze.

Taky jsou povoleny obchody s videohrami.

Dále muzete mít otevřeno, pokud prodáváte potřeby pro děti, výživu, pleny a oblečení, dětské boty však musí zůstat zavřené ( to považuji za zásadní příspěvek k Barefoot).

 Taky si nesmíte na benzince umýt auto, to je zjevně životu nebezpečné a jsem dost vděčná, že jsme už po STK, ty jsou taky zakázané. 

Jo, a kadeřnice vás zcela legálně může přijít ostříhat domu ( tam je teda dotaz na visazistku). Tak tomu nerozumím už vůbec, přijde mi to z hlediska šíření cehokoliv horší než v té provozovně. Tak třeba to mají nějak promyšlené.

https://www.businessinfo.cz/clanky/odpovedi-na-nejcastejsi-dotazy-podnikatelu-ohledne-aktualnich-opatreni-proti-sireni-koronaviru/

( Ja původně jenom hledala, jestli není něco nového k přijímacím zkouskam, páč na webu nasi školy je nový termín zápisu 22.4. optimisti!)

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 15. března 2020 01:25

Ježiši, mně končí v dubnu STK!

Anebo jak se bude řešit přezouvání pneumatik, spousta lidí je má uložené přímo v pneuservisech. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 15. března 2020 06:18

continuity Máme tu prodejnu dětské obuvi, která má i svůj e-shop, zrovna psali na FB, že objednávky z eshopu budou vydávat v prodejně, bez zkoušení. Tak zřejmě i tohle lze? Můj problém s děckem bez bot to každopádně řeší :)

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:18

Ginevra Prezout nemusis na jare, to pocka. Za propadlou STK ctvrt roku jsem dostala stovku pokuty. Do zahranici s tim jet by bylo asi horsi, to bude asi lepsi si vyridit pak spesne az to bude mozne, pokud nekam jezdivas.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:19

Pinot Noir Ja mam taky dite bez bot:-D. Spoliham, ze v breznu to bude na zimni a kdyztak mi nejaka maminka da nejake oslapane. Objednavat nechci, setrim postu a vsechny;-) a s tema botama je to fakt loterie, kdyz to nemame ozkousene.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:28

Karja Na Slovensku je pokuta cca 150€ s tým, že nemozes pokračovať v jazde. Našťastie mám čerstvú STK za sebou.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:32

paktofonika Tak to je jak v Rakousku, tam mozna bude ta vyse I vyssi, ale taky nemuzes jet. Jsem teda myslela, ze Slovaci jsou benevolentni jak my;-). Nas takhle jednou poslal sambo s kamoskou do Rakouska, ze je to jedno a nikdo nas stavet nebude. No nastesti jsme mely svuj rozum a to STK ho donutily udelat, protoze sotva jsme prejely hranice, uz to bylo placacka a ,,Hallo Mädchen,,. 

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:34

Ginevra Sakra, me končí STK v pátek 20.3, objednána jsem na čtvrtek 19.3. :-(  Jezdit potřebuji, asi tam zkusím zavolat, co s tím. Oni ma mě kontakt mají (objednavala jsem se online), tak možná se ozvou sami. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:50

Karja Já právě objednávat taky nechci, snažím se navíc podporovat místní obchody, takže boty dětem kupuju v tom nejbližším. A objednávat si poštou z obchodu, který mám 500 metrů od domu, je na hlavu. Ale jestli umožňují vyzvednutí u nich, tak bych to asi využila.

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:52

continuity vcera jsem byla s autem v mycce, bez problemu. A ta opatreni nejsou do nekonecna, snad se da jezdit nejakou dobu na zimnich? Sluzebni auto ma taky pred STK, ale stejne jsme sluzebky odvolali.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:52

Karja V Rakúsku sú veľmi prísny, tam si dávam pozor na všetko.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:54

Kokoska Na zimných sa jazdit da, akurát sa pri vyšších teplotách opotrebúvavajú viac než bežne. Ale horsie by to bolo naopak, takze môžme byť radi.