Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 12:45
Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 12:48
Reakce na continuity:

Venku sněží, ráno jsem po vzoru Luna brzo vstala a šla na prochazku, povedlo se mi hezké kafe a navíc jsem dostala geniální nápad, který se zamlouvá šéfovi. 

​tak to bylo krasne rano. Kava vypada luxusne...hned bych si dala

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 14:06
Reakce na clothilde:

Me dneska udelalo velkou radost, ze jsem dostala pracovni nabidku na misto a praci, kterou jsem moc chtela.

​Gratulujem a nech sa ti darí v práci.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 14:12

clothilde supeer!

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 15:25

continuity clothilde Jste obě šikovný, gratuluju! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:28

clothilde continuity Pěkný a úspěšný den to byl.

Já jsem dnes udělala radost, kolegyně v práci měly radost, ale někdo na Rohlíku radost neměl. 

Včera mi místo jednoho manga přivezli 10 ks. Hned jsem říkala řidiči, že jsem to určitě neobjednala. Zpátky to nechtěl, že jsem se asi překlikla. Dívala jsem se do účtu a objednané a zaplacené jedno. Chtěla jsem dotyčnému baliči pomoct a zavolala jsem na linku, ať se kurýr vrátí. Slečna mi řekla, že to nejde, je to jejich chyba a ať si to nechám jako dárek. Takže jsem naopak někomu asi zavařila.

Ale ráno jsem vzala manga do práce a rozdala kolegyním, tak ty radost měly.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:47

Renusatko no já teda doufám že jim to k úhradě nedávají, taky nám takhle zůstal v říjnu celý cizí nákup.. řekli mi teda že pokud by to bylo něco trvanlivého, tak se to dá při další objednávce vrátit, ale co potřebuje do chladu tak to by stejně museli zlikvidovat

Online notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:27

Renusatko viktorka_od splavu My po roce nákupu úplně bez chybičky máme teď u Rohlíku pořád něco. Předminule jsme meli v nákupu navíc kávu. Dle domluvy se vracela při následujícím nákupu a řidič z toho byl dost vedle, ač mi psali, že to bude mít v instrukcích.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:34

notna Tak u nás občas něco malého, ale já tam nakupuju od chvíle, kdy Rohlík vznikl, minimálně 2x-3x týdně. Bude to několik tisíc nákupů, takže nic tragického. Tohle bylo poprvé něco navíc, občas mi poslední dobou něco chybělo, ale stačilo zavolat a vrátili cenu v kreditech. 

viktorka_od splavu No nevím, doufám, že jsem nikomu problém neudělala. Mango za 70 Kč, to se už celkem těch 10 ks prodraží.

Online dynda
Avatar
7275 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 11:07

Jennyfor Karoleena 

Tyjo, to je, jak kdyby ty lidi kdysi prošli nějakým kurzem komunikace na pracovišti, ale nedochodili ho celý. 

Sweet Potato Aha, tak vidím, že stejný dojem to dělá na víc lidí.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 12:08

Biely kvet Zarinya Garfie Renusatko continuity Pavlena Aranel 

dekuju. Ted probiha klasicke administrativni kolecko a v unoru menim dres, ehm nastupuju

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 13:38
Reakce na dynda:

Tyjo, to je, jak kdyby ty lidi kdysi prošli nějakým kurzem komunikace na pracovišti, ale nedochodili ho celý. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 17:48
Reakce na clothilde:

Biely kvet Zarinya Garfie Renusatko continuity Pavlena Aranel 

dekuju. Ted probiha klasicke administrativni kolecko a v unoru menim dres, ehm nastupuju

​Tak ať se daří!

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 18:09

barbucha dekuju. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:06

Procházka. Sviť měsíčku sviť....

Spíš tam vidím vlky než vodníka

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:07

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:26

continuity skvely fotky. Ja se dnes vybicovala na beh z prace domu. Nejak me to behani potme ted vic bavi. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:27

Ginger díky, zkoušela jsem noční režim a celkem mně to pobavilo. 

Potmě je to teď supr, jak tam leží sníh. 

Offline letfenixa
Avatar
7974 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:28

clothilde gratulujem!

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:32

A ještě jsem se v my oblíbený aplikaci dočetla, že:

What is a Full Wolf Moon?

Names for the Full Moons derive from Native American, Colonial American, and other North American traditions. They are associated with the сharacteristic features of a particular season. Let's look into the question of Full Wolf Moon meaning.

The January Full Moon is named due to the howling of the wolves that can be heard in this time of year more often than at any other season. The wolves were traditionally believed to howl because of hunger during winter. Today we know that these animals howl for other reasons: for instance, the wolves use vocalizations to define territory or coordinate hunting