Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 11:34

Pro odlehčení 

Paní s kyselý vyrazem- Mho, tebe jsem dlouho neviděla, ty máš uděláno novou hlavu, no to si někdo umí zařídit, když ostatní ke kadeřnici nemůžou... 

Mha - Hmmm.. 

No měla jsem ji říct, že jsem jednoduše od té doby, co jsme se neviděli, zešedivela?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 11:50
Reakce na Catherinne:

 to jo, ale já myslela ty zákazy pracovat. Když se pak stejně stříhá doma...omlouvám se, ale už mě to začíná zase dost srát. Další tři týdny před náma a co, bude konec, nebude....?

​Není to k ničemu. Mě teda stříhá neteř, ale jezdí k nám i holka na nehty a moje kamarádka dělá takhle doma kosmetiku. Dle mého je všechno úplně stejně rizikové, protože vždycky se tam sejdou stejní dva lidé jako v provozovně. 

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 13:59

Mha mela jsem podobny zazitek, vetsinou nosim drdol a pred vanoci me videla dodavatelka po dlouhe dobe s rozpustenymi vlasy  a taky chvalila jakou mam zajimavou platinovou barvu a ona je to ma vlastni sediva :) Ale priznala jsem se.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 14:19
Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:18

Mha já mám takovou známou - strašným způsobem všechny lustruje- co kdo má na sobě, jak vlasy, jestli nalakovaný nehty, šperky, vůně, prostě úplně všechno. Jakmile je ten daný posuzovaný kus fakt dobrý, nebo člověku velmi sluší, zpravidla následuje bizarní komentář, respektive "kritika". Čím je ten komentář kostrbatější nebo přiblblejší, tím lepší dojem posuzovaný kus udělal. "V těch šatech vypadáš jak nahá" - kolegyně po 2 dětech s velikostí 36 + pudrově růžové pouzdro. "Ty boty ti tak divně klapou" - nové, dost dobré kozačky. "Moje ségra si taky nechala ostříhat patku, ale nemá vzadu na hlavě takovou bouli" - vyfoukané, vytvarované husté vlasy. Dřív jsem byla vždycky zaskočená a nevěděla, co na to říct, teď je mi jí spíš líto...

Přemýšlím, co mi udělalo radost dneska- v práci jsem se musela účastnit neveselých záležitostí, zároveň vykročit z komfortní zóny a pustit se do věci, který běžně nedělám... ale všechno šlo víc než dobře, akorát jsem z toho enormě vyšťavená.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:21

marieu tyjo, takovou kolegyni mit, to je radost..  Ale tak pokud nejsi adresatem (a je jim treba dalsi neoblibena kolegyne), tak to muze aspon pobavit...

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:24

Pavlena Dělila svou "pozornost" asi rovnoměrně mezi všechny. Než jsem zjistila, jak se věci mají, tak jsem fakt nechápala, teď už je to jen jak píšeš- pro pobavení. 
Taky to strašně nesedí k tomu, jakou osobností by jinak mohla být- myslím fakt formát a erudovaný odborník. Takhle se jen strašně shazuje.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:27

marieu tyjo, tomu rikame "lidi bez socialniho tykadla". Obcas to maji uplne chytri a schopni lidi, nechapu...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:30

marieu Tak takovou známou máme asi vsichni, ale někteří se jí líp vyhýbají.

Já měla tři roky takovou kolegyni v práci a všechno bylo špatně. Mé oblečení, boty, parfém i účes byly malomestacke, usedle a nemoderni. Nějakou dobu  jsem usilovala o změnu stylu, ale pak jsem přišla na to, že vlastně jsem z malého města, jsem nemoderni a usedla. A když jsem si to uvědomila, tak pak mi ty řeči přišly spíš k smíchu, což teda možná zase vytáčelo ji:)) 

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:48

Pavlena to ani ne, člověče. V tomhle případě je to zahořklost, kterou nedokáže krotit. Strašně se tím shazuje...

Mha tomuhle je opravdu dobrý nedávat prostor. Naučila jsem se na to nejdřív nereagovat, teď je mi to často natolik ke smíchu, že se musím držet...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:51

marieu Jo, jenže k takový životní moudrosti musí člověk dojít tím, že se napřed aspoň jednou trápí. Teda nevím o nikom, kdo by to uměl jen tak z fleku.

Co mi udělalo radost? Vyplnila jsem jednu stranu daňového přiznání, pokračování příště

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:47

Mha nešťastná jsem z toho asi pořádně nebyla, ono to nikdy nebylo takový shazování, jak jsi popisovala ty v příspěvku výš, spíš to je taková neobratná kritika a zbytečně hloupý poznámky, který často prozrazovaly závist. Ze začátku mě to někdy prudilo, pak mi to ale přišlo doopravdy tragilomický.

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:51

marieu dnes taky nějaký vyčerpávající den. Padaly nám teamsy, dítěti nešel mikrofon ( a to jsem myslela, té jsem to už vyřešila minulý tyden), předlouhá porada korunována migrénou. Všechno jsem zvládla i procházku nakonec, i když jsem si podvrtla kotník.

Takže dnešní radost: Měsíc svítí jak lampa a hezky příjemné mrzne. Není extra kosa, ale bahno už není bahno.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:30

Catherinne 

...tak hlásím spokojenost

...již druhá košile od Feratt a k tomu pásek.

A pak jsem zde(v jiném vlákně) ulovila krásný tmavě modrý svetr z merina, sedí mi perfektně, od jedné místní kočky

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:44

continuity já tady můžu všechny trumfnout a strčit do kapsy i bez migrény, ale budu nebezpečně OT a měla bych se jít sama vyprovodit do stěžovacího vlákna. Právě jsem si na 250st vypálila v troubě zapomenutou silikonovou podložku na zapomenutém plechu. Dřímla jsem s dětma... Ještě, že je tma, sousedi by k nám už nutně museli poslat hasiče. Větrat to budu tak do půlnoci.... facepalm, facepalm, facepalm. Že jsem se na ten chleba nevykašlala a nezaběhla ráno pro rohlíky.

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:47

marieu no teda, tlapkam, ale sem to opravdu nepatří.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:48

Miru tak už aby bylo jaro, co?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:00

Catherinne 

...jojo, brala bych to

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:08

Premohla jsem se a udelala na mici par nudnych  cviku na zada.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:21