Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:08

Sweet Potato takže nakoniec Kanada vyšla? Určite sa veľmi teší :)

Garfie to je kovbojka toto. No keby si bola vedela, mohla si si dať peknú prechádzku Prahou. No hlavne aspoň máte čas a kľud na balenie. 

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:23

viktorka_od splavu whiskas Sweet Potato No jsou to kotrmelce, zjevně nevíme dne ani hodiny . Musím říct, že jsem měla takové zvláštní tušení, protože dneska je jediný den, kdy si ten pas mohl vyzvednout. Ale myslela jsem, že by mohl uvíznout na dálnici, nebo bude Velvyslanectví mimořádně uzavřené z nějaké technické příčiny...jako "odmítnou vydat pas" teda v mé hlavě nebylo ani omylem! Dokonce tam s ním prý byl kluk, co měl v ruce letenku na zítřek, úřednice kvůli tomu volala velvyslanci, ale pas mu nedali. 

Jinak oni pochopitelně nemůžou zadržet pas, takže kdyby na tom trval, tak mu ho dají, ale v tom případě by mu zneplatnili vizum a musel by žádat znovu od začátku. 

paktofonika Tak ta Praha je fakt jediné, co mě na tom vážně mrzí!! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:26

Garfie tak ale teraz, keď ťa už netlačí čas, si predsa výlet urobiť môžeš :)

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:26

paktofonika Pavlena 

Ano, Kanada. Dostala study permit (akce výlet do Berlína). Ovšem dokud tam nebude, slova "Kanada vyšla" bych raději nepoužívala. Jednak dbes není nic jistého, jednak má superschopnost těsně před akcí onemocnět nebo si něco urazit

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:27

Sweet Potato tak držím palce, snáď sa za tých pár dní níč nestane :)

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:28

Garfie teda to "nevím dne ani hodiny" je jedna z nejhorších možností. A už má letenku? Když se tam do toho 4.1. nedostane, co bude dál?

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:29

paktofonika Děkuju moc. (Prý pár dní)

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:36

paktofonika Však jasně -a už mě netlačí čas, takže super. :-) Jen že bych dnes měla odvoz a všichni tady volno! 

Kokoska No nedostane se tam, protože nemá pas. To by se musel stát nějaký šílený zázrak a zatlačil někdo z japonské strany. Je možné, že někdo z jeho firmy má tak dlouhé prsty, ale asi to nestojí za to. Navíc Velvyslanectví v Praze je od zítřka až do 4.1. zavřené. Dobré je, že včera všem ve firmě napsal své plány, takže je dobře, že to zhaprovalo na japonské straně, ve firmě se všichni Japonci budou stydět.

Takže situace je taková, že čekáme, co bude dál. Japonsko do konce ledna uzavřelo hranice, možná je v únoru pustí, ale třeba taky ne, při jarní vlně bylo JP zavřené půl roku. Je to dost nepříjemná situace, možná díky tomu odletíme rovnou všichni společně, což by bylo fajn....ale taky se nám může stát, že pošleme věci lodí (příští týden) a dorazíme bůhvíjak dlouho po nich. To balení se tím pádem trochu zkomplikovalo. 

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:36

Sweet Potato To klapne, držím pěsti. I když taky máš asi trochu smíšené pocity, viď? 

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:41

Garfie no situace na facku, ať se na to koukám z které chci strany. Teda pro mě, asi bych jančila a nespala :D Tak držím palce, ať to dopadne co nejlíp. Kdyby vaše věci byly v Japonsku dřív než vy, tak to tam někde někdo uskladní? 

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:43

Kokoska No to doufám! :-)

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:43

Garfie no máš to zábavné teda... a obdivuju, s jakým klidem to bereš. Držím palce, ať to vyjde nejlíp, jak to jde...

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:44

Pavlena Tak víš co, nic prostě nenadělám. :-) A dík! 

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:46

Garfie Trochu hodně. Loni touto dobou bych jí mávla a čau.

Díky. A přeju pevné nervy. Asi to budete mít o dost napínavější, než se původně zdálo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:47

Garfie to je fakt. No držím palce, aby sa už nič mimoriadneho nestalo.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:49

Sweet Potato držím palec. ale je to hukot. jsem od narození dcery prohlašovala, že ji vykopu studovat ven nejlíp už na základce. no a teď už bych se mohla poohlížet a jaksi beru zpátečku...

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:50

Sweet Potato tak to vypadá, že to dceri vyjde! Moc jí drzim palce. Je to teď děs běs s těmi lockdowny, ale Kanada je civilizace a navíc se mi zdá, že se s tím perou lépe než my. 

Loni touto dobou to vypadalo, že tam muž poletí tak na měsíc, už jsem si brousila zuby na lyžovačku v Kanade.  Letos budu vděčná za Klínovec.

Online Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:54

continuity Asi před 10-14 dny jsem mluvila s kanadskou koordinátorkou, zrovna provincie Québec žádná sláva, taky byli v červeném a doufali, že Vánoce to zlepší. Do školy tam momentálně chodili obden. 

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:00

Sweet Potato

Já to myslela tak, že se nerozpakují s opatřeními, alespoň podle toho, co píše agentka. Budu na vás myslet. 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:21

Sweet Potato jede do Quebecu? V Québec city jsem byla, sice jen 1 den, ale strašně se mi tam líbilo..