Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 16:44

nellielovett ja bych ji asi donesla do banky, co ji vydala..? 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 16:49

Pavlena Ztratila jsem ji na Kraváku, neděle odpoledne.. Než by ji někdo odnesl do banky, tak bych ji zablokovala já.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 16:56

nellielovett ta super, ze ji nikdo nezneuzil, ale překvapuje mě, ze kartu může zablokovat i někdo jiný než její držitel... 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 17:21

Tulipe Hele, mě taky. Ale pokud asi zadáš celé číslo karty... Taky mi ihned po zablokování karty došla sms, že příště můžu kartu zablokovat přes appku. Nevěnovala jsem tomu pozornost, jsem si myslela, že třeba nějaká novinka.

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 20:02

Dnes ma potešil muzikál Ôsmy svetadiel a darček od kamarátky 

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 20:23

nellielovett  Já jsem po nálezu karty ihned volala na zákaznickou linku banky, aby dali dotyčné vědět a paní na lince mi říkala, že kartu hned blokuje. Pak jsem kartu odnesla na pobočku a dostala od banky dárek :)

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 24. listopadu 2019 23:30
Reakce na domenica:

Mě dneska těší nadílka skvělých filmů na ČT2. Celý den a večer, jedne za druhým, trezorové a kultovní filmy (Případ pro začínajícho kata, Smuteční slavnost, Žert, Ucho, Spalovač mrtvol, atd. atd....)

​jo, fakt luxusní program!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 05:57

pecka To je krásny darček :) 

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 07:17

paktofonika ďakujem. Veľmi ma potešil,keďže šperky moc nenosím, a ak áno, tak úplne jednoduché. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 07:19

pecka Chápem, takisto skoro nič nenosím. I hodinky co som si kúpila už dávno dávno som mala iba párkrát , prstene nemôžem nosiť vôbec, hrozne mi vadia. :) 

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 10:03

brrr Ty jo, já když byla podruhé těhotná, šla jsem na konzultace k primáři na genetiku a on mi hned ve dveřích říká: "Ale my se známe, že jo? Když jsem byl medik, tak jsem s váma byl jako dozor na táboře v Itálii!" Bylo to víc než 20 let zpátky, docela mě zaskočil, ale bylo to milý! (já ho pochopitelně nepoznala....)

Lama_z_Lana Třeba si je někdo půjčil...

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 10:06

nellielovett Tulipe Kartu může zablokovat kdokoli, ale musí mít nějaké ověřovací údaje, dělala jsem to jednou pro kamarádku, které ukradli kartu v Izraeli. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 10:07

Garfie no..to nevim, jsk by to provedl!

No ja z ty "ztraty" byla hodne spatna, mam je od 15 let, coz je pulka myho zivota

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 10:10

Lama_z_Lana Já ti rozumím, zrovna včera mi někam spadl můj oblíbený prstýnek, který nosím snad od šestnácti, taky bych byla dost zoufalá, kdybych o něj přišla! (našla jsem ho teda naštěstí)

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 12:25

Garfie karta sa dá zablokovať pomerne jednoducho, stačí zadať 3x zlý PIN (z kategórie Sklerotici vyskúšali za Vás)....ale tým nechcem nijako znižovať zásluhu toho človeka, aj bez pinu mohol chodiť hore dole a nakupovať dotykovo, prípadne niečo objednať cez net, konieckoncov všetky údaje k tomu potrebné sú na karte rovno vytlačené...

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 12:30

slniecko Aha, já to od začátku brala tak, že někdo volal do banky, aby ji zablokoval, tvoje varianta mi naivce ani nepřišla na mysl!

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 13:04

Garfie v mém případě se nikdo kartu nesnažil použít, byla zablokována záměrně.

Už se mi také stalo, že jsem špatně zadala pin, to ale kartu blokne jen na 24 hodin.

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 13:06

nellielovett  Já jsem to tak i od začátku pochopila. Já tehdy musela říct rodné číslo té kamarádky, číslo karty asi neznala ani ona, ale pokud je známé, tak to určitě jde taky tak. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 13:19
Reakce na slniecko:

Garfie karta sa dá zablokovať pomerne jednoducho, stačí zadať 3x zlý PIN (z kategórie Sklerotici vyskúšali za Vás)....ale tým nechcem nijako znižovať zásluhu toho človeka, aj bez pinu mohol chodiť hore dole a nakupovať dotykovo, prípadne niečo objednať cez net, konieckoncov všetky údaje k tomu potrebné sú na karte rovno vytlačené...

​Údaje má, ale přes internet nenakoupí nic, dokud to nepotvrdí ověřovacím kódem (a k tomu by musel mít i její mobil). Fyzický nákupy bez PIN jedině do pětistovky... tak to by se fakt naběhal aby z toho měl pořádnej vejvar...

3x špatný zadání v bankomatu fakt stačí, to zas jo. Ale nespolkne ten bankomat potom kartu rovnou?

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 25. listopadu 2019 13:27
Reakce na barbucha:

​3x špatný zadání v bankomatu fakt stačí, to zas jo. Ale nespolkne ten bankomat potom kartu rovnou?

​ Spořitelna zablokuje kartu na 24hodin.