Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 21:34
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 21:35

viktorka_od splavu zehlicek neee, musíš něco, co te baví a zajímá 

jinak jak jsme se tuhle bavily o lustrech do nizky ložnice, tak js nakonec po velkých a vleklých dohadech nejakej koupila a budu ho asi muset vratit, protože je moc velkej  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 21:44

Potrefenáhusa :-))

tak jasně, pokud mě něco baví a zajímá a budu si o tom ráda hledat nový a nový info... tak to jasně, ale pak se teda kousnu a pojedu po tom dokud to nevyřeším, neprozkoumám, nevyčerpám téma do mrtě:-) neže po hodině ztratím pozornost, na týden/měsíc na to zapomenu a pak to vytáhnu znovu jako uplně nedotčenou záležitost k debatě od samýho počátku

asi něco jinýho je teoretizovat o záměru, cojávim, poletíme na Měsíc na dovolenou, až to půjde, a co tam vše budem dělat.. tím se dá bavit spoustu a spoustu let:-)) a nebo hurá, letos pojedem na dovolenou do chorvatska, kdy, kam, v kolik, co s sebou, která pláž je tam nejhezčí, do které hospody budem chodit na večeři... a za měsíc: kam pojedem teda na dovolenou, přemýšlelas třeba o skotsku?

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 21:52

já se teda asi rozhoduju taky rychle: včera mi náš ajťák řek, že ten muj Artur (NTB) je pomalejší a potřeboval by namontovat nějakej SSD nebo co... tak jsem ráno koukla na Alza, profiltrovala nabídku, odklikla, a teď večer mi dovezli novej NTB

Sweet Potato 

hele, ale tohle je zajímavý: já se v pikosekundě rozhodnu pro nový auto, elektroniku, nový okna do bytu, ale u jogurtu nebo pečiva mi to asi trvá dýl...

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 22:23

RoSa Nejlepsi je muj muz-denne rozhoduje ve velke firme o smerovani, cilech, doma pri debatach ma hned jasno...a pak mu behem nakupu reknu “skoc pro toaletak, ja budu v zelenine” a pak ho za pul hodiny najdu zhrouceneho v drogerii, jak prepocitava pomer cena/vykon/kvalita/pocet utrzku nebo nevim ceho...

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 22:26

Garfie jo - a taky kolik to má vrstev ještě!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 22:29

RoSa No je to komplexni problem!!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 05. zaří 2019 22:44

Garfie jsou vidět ty priority prostě!!!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 06:01
Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 07:06

​tak to určitě může, ale marnit čas čtvrtou hodinou porovnávání žehliček mezi sebou? jako fakt ne, to nezvládám

​ty tusim ale nezehlis

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 07:14

Garfie hele ale tohle ma stejne muj otec i manzel, v praci se rozhoduje briskne a erudovane ale v beznem provozu uz mu nezbyva kapacita na takovehle podruznosti:D a proto kdyz tu byli z vekry na okna, odkyval k oknum ktere maji z vnitrni strany barvu zlaty dub a bronzove kliky taky prosim pekne STRIBRNE zaluzie! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 07:26
Reakce na Aranel:

Lamicka Jsem opačnej typ. Přijdu do elektra a řeknu "dobrý den, chtěla bych žehličku, ukažte mi, co máte a proč si to mám koupit". Nakonec oni jsou od toho, aby rozuměli žehličkám, já jsem na světě na jiný věci

​No mam skúsenosť, že sa tomu nerozumejú vôbec, hlavne v dobe kedy je nedostatok kvalitných a kvalifikovaných predavačov a hlavne tlačia na to čo im diktujú a čo predať musia. Raz som tak odišla s žehličkou Tefal a pritom som chcela Phillips. Uvedomila som si to až som vyšla z obchodu, vrátila som sa hneď späť a žehličku vrátila, kúpila som nakoniec tú, ktorú som chcela. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 08:14

Garfie  (mne vola: ktery ze kupujeme?:-))

Janulik03 ale poradni hlas mam

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 10:23

RoSa Tak u mě teda rozhodnutí trvá dýl, čím dražší věc je, tím delší to je, novej laptop v ceně svojí výplaty si prostě nekoupím za dva měsíce novej, když bude blbej. A jsem navíc docela zvykař, tak každá i dobrá změna je na začátku k horšímu :-).

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 10:26

Garfie už jsem tu tuším psala, jak můj muž po telefonu řešil marketingové dopady pracovního průšvihu (velká firma, velký průšvih) a pak se mě zeptal, co má dělat s pokakanou plinkou....?

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 10:33

Mohučanka  Jo, to je přesný...ale tak třeba máš nějaký osvědčený způsob likvidace, že?

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 13:05

Zina nejsi náhodou narozená ve znamení býka?

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 13:34

Garfie muj muz to ma s toaletnim papirem taky! Navic co mame deti, tak mezi kriteria vyberu zaradil jeste obrazky. Kdyz je pak toaletak s pandama nebo pejskama o 50 haliru/ks drazsi, tak je v koncich

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 13:42

Lamicka  Taky dobrý, úplně živě to vidím!! Moje známá je vdaná za šéfa jedné z největších firem u nás, děti v soukromých školách, vilka s bazénem v Praze a tak....a ten zase miluje "výhodné nákupy" a jakmile je něco 5+1 zdarma, okamžitě to bere  Ona mi pak vždycky líčí, jak mají doma deset másel a podobně....

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 06. zaří 2019 14:15

Lamicka Známí mají na záchodě pověšený seznam akceptovatelných toaleťáků!