Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 22:30

viktorka_od splavu To jsem možná byla já. Moje matka je tlustá celej život, mně nezbývá než chcípnout hlady, abych tak nevpadala. Ale zas se teda ukázkově stará o pleť, v ksichtě vypadá hodně dobře. Ale dřina je to taky.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 03. zaří 2018 23:00

tri kila dolu od konce cervence a to jsem si obcas dala i zmrzlinu. 

pak mi prinesli sufliky ke stolu, ktery jsou u nas uz zakazany, ale nekde kluci nejake vystrachali a vzpomeli si na muj pozadavek dva mesice stary. to jsem mela fakt radost jak decko o vanocich.

no a aby to nebylo zas tak ruzovy, za posledni dva dny se mi povedlo, co uz deset let ne a to zablokovat dva ucty, kde je odblokovani ukrutne komplikovane.  jeste nemam pristupny ani jeden. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. zaří 2018 09:30

continuity gratuluju ke shozenym kilum.Taky od konce cervence "bojuju",ale ja se nevazim,nemerim,jde to,ale dre to.

Offline rozarka
Avatar
3979 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 07:50

continuity Zakázaný stoly? Jak to vypadá? Nebo to jsou ta šuplata? Samé otázky

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 08:22

continuity Gratuluju, - 3 kg potěší .

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 19:18

rozarka suplata jsou zakazany. loni se predelavali kancly, kazdy v openspace vyfasoval skrinku, ale my jsme kancelar a nemela jsem ani jedno. tak si mam kam dat prasky na hlavu a krem na ruce. doted jsem to mela volne na stole a je to takovy... blby.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 19:43

Potěšil mě syn, že po svých problémech nastoupí do druháku, vylepšení vztahů s mamkou, dnešní nákup nové vůně, konec úprav v bytě (klimatizace) a nový mobil, který jsem dostala jen tak. V pátek se po dlouhé době sejdu s kamarádkou z Rakouska a v sobotu s bezva "partičkou".  

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 19:44

Renusatko 

...jéé! Tak to je krásný! To věřím, že má člověk v sobě moc pěkný pocit

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:01

Renusatko  a není to na jednoho moc...?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:07
Reakce na janejane:

Renusatko  a není to na jednoho moc...?

​neee Renusatko si to za ty útrapy posledních měsíců zaslouží!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:09

janejane je to možný, ale tak po tom šíleném půlroce, kdy jsem pořád byla ve stěžovacím vlákně, se mi to zdá v pořádkuMiru potřebovala bych, kdyby mi ten dobrý pocit mohl chvíli vydržet. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:10

viktorka_od splavu Přesně tak. Doufám, že se to chvíli otočí. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:11

Renusatko tak super. A zcela zistne se zeptam: jakou mate klimu?

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:16

Renusatko  Stěžovací vlákno nečtu, tak asi nejsem v obraze, ale doufám, že víš, že ti to přeju!! 

Kdybych tam měla za poslední dva měsícen přispívat, asi by mi dost stoupl počet příspěvků.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:18

continuity Nakonec jsme na doporučení příbuzného, který je montuje vzali Sinclair. Jedna venkovní jednotka a tři vnitřní. Původně jsme kvůli hlučnosti chtěli něco jiného, ale vcelku rozumně nám to rozmluvil. Nakonec hluk uvnitř není vůbec a venku tak, že sousedy určitě rušit nebude.  Ve zkušebním režimu vychladila byt z 28 na 22 během hodiny. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:46

Renusatko No to je skvělé ovšem! Ty si to rozhodně zasloužíš po té smůle, co tě pronásledovala.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:25

janejane tak přeju, aby se ti to brzy otočilo. Já už pevně doufám, že máme vybráno na dlouho dopředu. Nikomu bych tak děsný období nepřála. Jako vím, že jsou horší životní situace, ale u nás jich už bylo moc najednou. 

Luna děkuji. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:29

Renusatko aha diky, nam ta splitka na baraku urcite neprojde. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:43

continuity My jsme ji taky nesměli dát na barák. Museli jsme na balkon. Je mi to jedno. Máme ho v prvním patře, 2,5m vysoko a často nás tady navštěvují zloději, nemůžu tam nechávat vůbec nic, ani moc věšet prádlo. Splitka má 60kg, tak tu snad neodnesou. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:46
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu Přesně tak. Doufám, že se to chvíli otočí. 

​No taklhle jsem tu předčasně jásala před měsícem, když jsem si přinesla počítač z první záruční opravy po víc jak měsíci a nakonec jsem ho na reklamaci nesla ještě dvakrát.

Nakonec ho mám od minulého čtvrtka konečně doma, kdy v něm v rozmezí víc jak dvou měsíců dvakrát vyměnili základní desku a jednou baterku v základní desce. Zatím šlape, zdá se, ale...- to jen k tomu vtipu od janejane , že přesně vím, jak to myslela. Jen netrefila správnou osobu.