Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 08:17
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Tak závist očekávám s naprostou jistotou, kdo bude první?

​Miru

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 08:20

Miru A ještě bych ocenila pružnost těla. Protože kolem 50tky+/- je to slušný výkon.

Být Catherinne, urazí mě ař tohle

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 08:47

Mutziputzi 

...no, nevím, co je na tom k smíchu.

Vím, že je catherine sportovec tělem i duší, postavu má luxusní.

A nemyslím si, že je jakkoliv vztahovačná.

Myslela jsem to obecně.

Já sama se k 50tce blížím, ale vážím asi 55/173cm, a pružná jsem, myslím, taky dost.

Ale znám hodně ženských, které od cca 30ti jsou prostě prostorově výraznější, takže pak v 50ti dělat nějaké sportovní veletoče je pro ně nemyslitelné.

Ale jak píše paktofonika - jsou tu lidé různí...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 08:53

Miru Oceňovat pružnost je na místě tak kolem sedmdesátky dle mého, to by mělo být cca mě po těch letech, zadaří-li se a poštěstí se mi uzavřít hopem šupem nějakej ten sňateček, abych blbě nešpačkovala nad romantikou. Pak hodim foto

Offline MarcelaN
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2018 09:02
Reakce na jinx:

paktofonika neves hlavu treba nas jeste nekdo napomene, je to teprve chvilka, zacal vikend, je tu mensi traffic... 

Catherinne spatneho na tom samo o sobe neni nic, do oci me uderil ten nesoulad stylu, fotka sice spontanni, ale vecer jinak planovany. Btw komu jste takto spontanne zapozovali? 

Miru ja treba vlozeni na verejne forum osobne za zadnou odvahu nepovazuju, naopak to vnimam jako sveho druhu nevkus. Sama bych zde cokoliv ze sveho soukromi v tom osobnim/partnerskem smyslu nikdy neprezentovala. Tedy vec osobniho nazoru a nastaveni. 

Komu zapózovala Catherinne nevím, ale taková fotka se dá udělat naprosto v pohodě aniž by byl široko daleko někdo třetí. Stačí si koupit něco jako např. tripod gorilla. Potom foťák či mobil lze připevnit na větev stromu, zábradlí,cokoliv...a manžel od Catherinne má taštičku, do které ho lze v pohodě schovat a nosit sebou. Taky to s manželem vždy takhle děláme, abychom nemuseli otravovat někoho ať nás vyfotí. 

A oblečení manžela za mě naprosto ok, boty sice ne - ovšem a co? Po pravdě jsem si jich všimla až zde byly zkritizovány, do té doby mě takové drobnosti nenapadlo zkoumat - podstata té fotky je o něčem jiném než sladění stylů. Je to o sladění dlouhého života a nějaké boty můžou jít v tomhle kontextu do pr...ehm

Offline MarcelaN
Avatar
příspěvků moje polička 01. zaří 2018 09:14

Catherinne a moc blahopřeji a přeji další roky. Mimochodem suber výběr vlákna - v CJMDNS bych kritiku bot chápala a byla by na místě. Tady v tomhle vlákně jde u některých uživatelek evidentně o něco jiného, že? (v mobilu nemám spiklenecký smajlík) 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 09:37

tak já si pod spontánní představím, že teď hned se to spontánně stane, ne že předtím naaranžuju foťák... jedno zda na větev nebo někoho odchytím... 

Catherinne hezké výročí, fotku, pokud už musí být,  bych si nechala do soukr. alba...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 09:53

MarcelaN dekuji za objevnou myslenku, dosud jsem si myslela, ze partnerske vztahy jsou zalozeny na souladnem stylu obuvi :D a ze existuji nejruznejsi foto vychytavky, tak ano, ale asi si pod slovem spontanni predstavim neco jineho. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 09:55

MarcelaN Ja osobne zavidim manzu a pruznost

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 10:47

Catherinne Moc gratuluji k nádhernému výročí.

A jak se tu některé bijí v prsa, že nezávidí, tak já ti tedy závidím.   Je vidět, že máte velmi povedený vztah a to rozhodně není až tak úplně běžné.

Ty boty bych klidně přehlédla, ale jistě chápeš, že neco se ti o hlavu omlátit muselo 

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:08

Tak já děkuji za plodnou diskusi.

Mutziputzi  co se pružnosti týče, pamatuju debaty o nezapnutí podprsenky na zádech, případně nezapnutí zipu na šatech na zádech a dost jsem tenkrát koukala, kolik žen tam ty ruce nedá... jinak  Miru má vždycky konkrétní názory, není uštěpačná a kousavá, takže nevím, proč bych se urážela. 

A ten mobil, co to fotil se dá úplně jednoduše opřít o schody, co k téhle vyhlídce vedou. Opravdu si nedovedu představit, že prosím kolemjdoucí... (asi vlastní asociace) 

Dadoo diky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:15

Catherinne Tak jestli je tam nedaj v padesáti, nedaly je tam ani ve dvaceti, jestli je pro tebe komplimment, že v padesáti nejsi artritická bába, je to úplně v pořádku, Cindy Crawford je 52.

Hele nic ve zlym, mně ta scenérie přijde prostě trapná, ať nechodím kolem horký kaše a když jdeš s kůží na trh, neber nám právo se vyjádřit, resp. myslím, že ty jsi v pohodě, ale pár kolegyň obranářek s obligátní závistí? No taak...

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:54

Ad spontánnost:

"Vždyť my už se vůbec nedokážeme spontánně radovat, z blbostí, odvázat se, udělat něco prostě jen tak, bez důvodu, bez příčiny, prostě jen tak, ...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:56

whiskas Taky jsem si na Víťu vzpomněla

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:59

Catherinne A k Vaší fotce: blahopřeji, je krásné být i po tolika letech v takové harmonii. 

Co se týče "pružnosti", není to vždy jen záležitost věku, ale roli hraje i kloubní rozsah, množství svalstva atd. Moje maminka nikdy necvičila a je prostě hypermobilní.

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 13:59

V pohodě jsem, jen jsem napsala, že mě to neurazilo. Vím, totiž, že moje limity jsou daleko za hollywoodském polibkem.

A hele, představ si, že nosím jen čtvery! plavky...

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 14:01

Mutziputzi Nemohla jsem si pomoci , tak snad mi to projde. Byla jsem prostě spontánní .

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 14:17
Reakce na Mutziputzi:

Catherinne Tak jestli je tam nedaj v padesáti, nedaly je tam ani ve dvaceti, jestli je pro tebe komplimment, že v padesáti nejsi artritická bába, je to úplně v pořádku, Cindy Crawford je 52

​Cindy Crawford je bývalá supermodelka a prostě na sobě maká. Taková Linda Evangelista vypadá dost jinak, protože (můj názor) se na to vybodla. A jsem ve věkové kategrii 50+ tak můžu říct - není automatické vypadat okolo 50 jako Catherine, drtivá většina mých vstevnic jsou nepohyblivé knedly a to v těch 20 byly štíhlé jako proutky. Možná budete mít kliku a budete mít štíhlou ohebnou postavu bezpracně, ale věřte že drtivá většina žen co vypadají dobře v pozdním věku vypadají tak proto, že jsou zvyklé sportovat, zdravě jíst a nemají to automaticky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 14:41

Kammila uvědomuješ si, že to píšeš osobě co údajně už pětadvacet let neměla v puse zmrzlinu:-)))

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 01. zaří 2018 14:55

viktorka_od splavu  a proč myslíš, že jsem si při sobotě dala takovou práci s dlouhým příspěvkem?