Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mohučanka
Avatar
6409 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:43
Reakce na Mrakoplas:

Vari tiez som si kedysi dala kondicne jazdy, ale nakoniec mi pomohol fakt az ten automat. 

​Jsem na tom úplně stejně. I když instruktorka tvrdila, že s řazením nemám problém a ať vezmu auto a jedu, já z toho vždycky byla úplně paralyzovaná. Teď se soustředím na provoz a vím, že mi to nechcípne ani když se rozjíždím do kopce

Tedy aspoň doufám, že jak jsem dnes úspěšně začala, tak budu stejně úspěšně pokračovat...

Offline Mrakoplas
Avatar
8858 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:50

Mohučanka budes, neboj! Ja uz jazdim takmer vsade, vdaka navigacii aj vacsina zmatkov a stresu odpada. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2024 19:55

Mohučanka gratuluju!

My teď máme auto s automatem a kamerou pro couvání. Najednou mi parkování nedělá problém, ale po Praze se na řízení pořád necítím, ale na vesnici už to je sednu a jedu. (Akorát tím pádem řídím akorát v létě)

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 18. března 2024 20:41

Řidičák jsem si udělala hned v 18 a pak 19 let nejezdila, takže jsem si dokoupila spoustu lekci. Instruktor mne naučil přesně to, co jsem chtěla. Jezdili jsme v centru Prahy, parkovali v OC, jezdili po dálnici. Nejtezsi bylo opustit instruktora a vyjet sama do prace. Po měsíci samostatného řízení jsem dostala automat se zadní kamerou a do ježdění se zamilovala. 

Praha mi přijde v pohodě. Nemusim úzké vesnické cesty bez čar. Nejlépe tam jet ve tmě a když prší.

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 18. března 2024 20:58

Malvin To je presny, autoskolu jsem delala v Praze, ale bydlim na vesnici za Prahou, takze furt vymetam pangejty, pac tu jsou uzky silnice bez car. A kdyz jsem potkala ve tme v protismeru autobus, malem jsem si cvrnkla do kalhot.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 18. března 2024 21:16

Raduzazadní kamera je super věc, hlavně člověk ví,že nezajete třeba malé dítě. Mám z toho hrůzu, hlavně, když se tocim u nás na sídlišti. 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 18. března 2024 21:25

Dala jsem dohromady daně, ještě to rozvozit a pak už jen jedno potvrzení a poslat jednu zadost.

Offline Tabea
Avatar
4730 příspěvků moje polička 18. března 2024 21:36

Mohučanka gratuluju!

Offline Tabea
Avatar
4730 příspěvků moje polička 18. března 2024 21:43
Reakce na Zuzuli:

Kan jednou jsem sla na parkovisti okolo auta, ktere zrovna nacouvalo do mladeho stromku s uzkym kmenem. Ten kmen byl primo mezi dvema senzory na aute. A z auta zrovna vylezal par, sli se na to dozadu podivat a ona rikala "ale vzdyt to nepipalo!". Pritom stacilo se podivat do zpetneho zrcatka

​takovyho jednoho, co nacouval do stromu jsem viděla zrovna minulý týden. Taky mu to asi nepípalo.

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2024 06:49

Debata ve mě vyvolává vzpomínky, řidičák jsem dělala v osmnácti s favoritem.  A moje první auto byla Škoda 120 zdedena po dědovi.  Tohle auto člověka vyuci. 

Když jsem pak presedla do renaulta připadala jsem si jako v ráji. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 19. března 2024 06:57
Reakce na Vari:

Malvin To je presny, autoskolu jsem delala v Praze, ale bydlim na vesnici za Prahou, takze furt vymetam pangejty, pac tu jsou uzky silnice bez car. A kdyz jsem potkala ve tme v protismeru autobus, malem jsem si cvrnkla do kalhot.

 a my tu máme ještě specialitku, vedle takový silnice vedou jeste koleje asi metr od krajnice, naštěstí ten vlak jede jen jednou za hodinu tam a zpátky 

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 19. března 2024 07:19

Moje zkušenost s parkovacím asistentem teda je, že když se tam to auto fyzicky vejde, tak ho žam nacpe, párkrát už jsem radši vyjela a zaparkovala jinde, když mi přišlo, že je to moc natěsno a ti přede mnou a za mnou by měli problém vyjet. A tím teda přiznávám, že ho občas používám,  mně se to hrozně líbí.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 19. března 2024 07:21

Zina tak možná jen škodovka neumí dělat parkovací asistenty

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 19. března 2024 07:35

Zina presne! Kolikrat ten automat parkuje takovym stylem, ze si rikam, ze uz to musi odrit, cidla rvou, ze se muzou strhat a von si furt jede svou. A duchodci se psem na chodniku cumi! Driv cumeli taky a meli to za udalost dne, kdyz jsem s tim hrkala dopredu a dozadu a nakonec radsi odjela

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 19. března 2024 07:41

RaduzaMy jsme jako první auto se segrou dostali favorita od dědy, to auto vevnitř hrozně smrdělo psem. Segra se to rozhodla vyčistit, aby z toho udělala to cool auto a nadejchala se nějakýho sava či jiných čistících prostředků a pak z toho zbytek dne proležela....Ten mix psa a sava jsme z toho stejně nikdy nedostaly:D

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2024 07:44

Raduza Nenauci. Moje prvni auto byla skodovka 130 rapid a stejne se bojim v modernim. 
Jinak bydlim na takove uzke horske silnici, auta se vyhnou alw musite to predvidat, jeden uhnout z cesty/nekomu na vjezd. Horsi je to v obfobi snehu se sneznym pluhem. To musite opravdu rychle z cesty....nekam. Pn proste jede. Zatim jsem to vzdycky stihla, protoze az budu couvat snehovou koleji, tak nevim. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2024 07:49

Karja To nase sice taky smrdi psem ale asi min . Bude mu letos 40 a tata ho u nekoho dava do poradku. Muj plan je ho pak zakonzervovat pro syna, to by vyslo, ze autu bude 55 a je vazne moc pekne. Hraskove zelene. Jen skoda, ze tata tehdy udelal stresni okynko, to se nehodi.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 19. března 2024 07:53

Malvin Vari takovou silnicku mame k nam domu, uzkou, bez cary, blba krajnice a hned pankhejt, musime po ni projet cca kilometrovou vzdalenost od hlavni. Autobusy tam potkavam pravidelne a jeste je uprostred dost blba zatacka, tam i ten bus kolikrat zastavi kus pred ni a ceka, az ostatni projedou. Nebo jede a predpoklada, ze zastavi ostatni a nechaji ho projet, asi podle toho, ktery ridic zrovna jede.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. března 2024 08:57

Kokoska ty pipaky jsou fakt otravny jak rvou metr predem

jinak vsem co mate potiz s parkovanim bych chtela rict, ze jsou na to jednoducha pravidla, ktera staci znat a dusledne aplikovat. naopak vubec nejsou nutne nejake zvlastni superschopnosti jako prostorova predstavivost, vubec.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 19. března 2024 09:01

Kokoska my bydlíme ve městě s historickým jádrem, takže na náměstí vedou úzký ulice, pripadne je tam brána nebo malá díra mezi domy po bývalý bráně, jak to ještě nemám moc v paži, taky se mi to blbě odhaduje, kde se vejdu s protijedoucim autem jaký velikosti a kde na jakým místě zastavit, aby mohl projet autobus nebo traktor