Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 18. března 2024 15:38

Jos Přesně, taky mi to jde nejlíp po čumáku, protože tak parkuju skoro všude, kde se obvykle vyskytuju. Pak když je potřeba do řady, fakt mi to nejde. A ještě teda do řady to bývá obvykle někde, kde je silný provoz, což mi taky moc nepomáhá ale věřím, že časem se to taky zlepší, jako to samotné řízení. 

Offline letfenixa
Avatar
8073 příspěvků moje polička 18. března 2024 17:54

Mohučanka gratulujem!

Offline letfenixa
Avatar
8073 příspěvků moje polička 18. března 2024 17:54

Najlepšie sa mi parkuje cuvanim a keď sú aspoň 4 voľné miesta

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 18. března 2024 17:56

Mrakoplas Jezis, to melo bejt s typkem a opravilo se to na s teplem :D. Jsem zvedava, na instagramu to vypada zajimave, tak to snad oba přežijeme :-D. Ale fakt ho nechapu, on se zivi tim, ze dobrovolne leze do auta k lidem, co neumi ridit!

Online Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:15

Mohučanka ja som pred par rokmi zacala jazdit len vdaka automatu

Myrtila pozdlzne zaparkujem bez problemov, ale len kvôli tomu, ze u nas pri dome sa inak parkovat neda. Parkovacie senzory to tiez hodne ulahcuju. Zato neviem zacuvat nakolmo. Minule som sa o to pokusila na prazdnom parkovisku a skoncila som presne medzi dvoma ciarami. Ale o miesto vedla

Online Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:16

Vari tiez som si kedysi dala kondicne jazdy, ale nakoniec mi pomohol fakt az ten automat. 

Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:29

Mrakoplas letfenixa úplně vás chápu a tak malinko mě i těší, že v tom neplavu sama

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2024 18:40

Mrakoplas Taky jsem kondicky v centru Prahy pred lety mela....a zase prestala jezdit. Pomohlo az odstehovani z dosahu mhd, dite a hlavne automat.  A taky jsem moc rada, ze v tom nejsem sama. 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:42

Mrakoplas Tohle nejsou uplne kondicky, on je to spis terapeut. Automat mam od zacatku, ale proste se strasne bojim ridit no.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:46

Myrtilaparkovací asistent potřebuje na parkování víc místa než dobrý řidič. Do díry kam se vejde on, se už vejde asi kdokoliv. Měla jsem auto se všemi moznymi asistenty 3,5 roku, z toho dva roky fakt nový model a nezvykla jsem si. Po nějakém pokusu, když js m málem nabořila souseda jsem toho nechala úplně

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:47

letfenixa couvat jo, ale velké díry mi.moc nevyhovuji. Líp zaparkuji v místě, které je tak akorát. Jinak jsem vždy šejdrem. 

Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:54

continuity No právě, dobrý řidič trochu nadsázka, mně by to hlavně ušetřilo nervy, kdybych věděla, že když se mi tam nepovede nacpat, asistent mi to třeba pomůže vyřešit. Ale... nakonec jsem si vždycky nějak poradila, tak to se mnou asi nebude tak špatný

Offline letfenixa
Avatar
8073 příspěvků moje polička 18. března 2024 18:59

continuity lenže keď začínam parkovať, nikdy neviem, kam trafim

Online Kan
Avatar
7086 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:10

Já bych chtěla jen na okraj, že je lepší se naučit parkovat bez asistenta. Byla jsem svědkem akce, kdy ženě zvyklé parkovat s asistentem, oný bez rozloučení odešel a ona nebyla schopná vycoufat z jedosměrky při zásahu složky IZS. Jako je to fajn služba, ale jako s GPS navigací, nespoléhala bych na to.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:12

Myrtila

To jsem tim chtěla říct, asistent nevyřeší pražskou standartní díru. Mě kolikrát vůbec neposoudil to místo jako vhodné k parkování,ačkoliv jsem se tam pak bez problémů vlezla. 

Jinak je potřebné naučit parkovat s každým jedním autem zvlášť a chce to praxi nebo fakt dobrou prostorovou představivost (tou já třeba nevládnu), takže na kolmo se vejdu i na místo v úzké ulici a pak už nevylezu z auta, protože neotevru dveře a podélně... Škoda mluvit. 

Online Zuzuli
Avatar
2183 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:17

Kan jednou jsem sla na parkovisti okolo auta, ktere zrovna nacouvalo do mladeho stromku s uzkym kmenem. Ten kmen byl primo mezi dvema senzory na aute. A z auta zrovna vylezal par, sli se na to dozadu podivat a ona rikala "ale vzdyt to nepipalo!". Pritom stacilo se podivat do zpetneho zrcatka

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2024 19:27

Myrtila já třeba parkovacího asistenta taky nepoužívám, na co hodně spoléham je zadní kamera a pipaci senzory, zvlášť když se cpu do malého místa nebo z nej vyjíždím. Až to jednou nepipne budu v háji.

Boží je někam couvat s obytnakem,  ale i to se člověk naučí.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:30

continuity nevim, co je prazska standardni dira, ale automat mi uz mnohokrat dobre poslouzil.

Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:32

continuity No, proto ho nepoužívá i můj muž, ale ten se nacpe fakt úplně všude právě tu prostorovou představivost taky nemám kdovíjakou, ale tak holt si popojedu někam, kde zaparkuju, a pak si popojdu zpátky

Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 18. března 2024 19:34

Raduza Jj, pípáky jsou super taky na ně dost spoléhám, ale koukám teda i do zrcátek Zuzuli