Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. října 2022 15:29

Makara 

Myslím, že tenhle se usídlil u sousedů v hromadě dřeva, takže si jen přišel okouknout, jestli nemám na zahradě něco k snědku; ale loni u mě jeden přezimoval na skalce pod azalkou v jabloňovém listí. :)

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 09. října 2022 21:31

Měla jsem fantastický prodloužený víkend, dospala jsem se jako už týdny ne. Včera a dnes jsem vstala s pocitem dostatku energie. Užila jsem si překrásný počasí, udělala výlet do Plzně, včera si udělala pěkné odpoledne s dětmi, k večeru jsme opekli buřty, u ohně se dalo sedět až do tmy. Děsně mě berou nynější východy a západy slunce- každý jiný, všechny dechberoucí, už jsem tím nakazila i holčičky. V pátek jsme s mužem navíc zažili okamžik, kdy na západě skoro krvavě zapadalo slunce a na východě se objevil téměř celý, obrovský měsíc. Jo a pak taky koukání na hvězdy...pokud vás to baví a ještě neznáte- po delší době jsem zapnula aplikaci Star Walk- průvodce oblohou s názvy hvězd a souhvězdí s gyroskopem. Léto po atestaci jsme s mužem strávili po teplých večerech na dece brouzdáním po hvězdách a souhvězdích... no, prostě jsem se měla pěkně.

euridike ten je sympatickej ... jednu zimu jsme ubytovali ve sklepě v bedně ježčí mládě. Pojmenovali jsme ho Otakáro. Chodil se krmit do kuchyně z misky- obliboval luxusní psí konzervičky a občas zamlsal oříšek z medu. Trošku smrděl, ale celkem se připoochočil. Na jaře chudák venku nemohl věřit, že může jít. Zbyla mi po něm fotka- držím ho schoulenýho na jedné ruce osvíceného shora, zatímco druhou rukou fotím na otcovu starou zrcadlovku.

Offline Vari
Avatar
1628 příspěvků moje polička 10. října 2022 00:14

Spoluzacka ze stredni v sobotu ziskala Thalii a nevim, jestli to jsou jeste nejaky matersky hormony, ale u toho prenosu jsem se normalne rozplakala dojetim. 

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 10. října 2022 00:29

marieu Moc se mi líbí váš přístup k životu-:) Hlavně ta schopnost reflexe a vnímání toho bytí, které ve své zdánlivé prostotě může být mimořádně bohaté. Máte velký dar-:)

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 10. října 2022 02:47

Po delší době jsme jeli běhat do Brd. Už ta cesta lemovaná barevnými stromy byl zážitek, co pak teprve v lese! Takový podzim miluju!

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 10. října 2022 02:50

marieu ty západy slunce upřímně závidím, protože nemám šanci jich moc vidět, ale naprosto ti rozumím. A ten měsíc jsme dnes zahlédli cestou domů taky! 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 10. října 2022 03:40

marieu ach tie tvoje popisy , uplne pri tom clovek pookreje. A mesiac , mesiac teda túto noc je ako megaziarovka

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 10. října 2022 11:18

marieu 

To je krásný ježčí příběh...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. října 2022 14:18

marieu jsi fakt spisovatelka! Podobný zážitek se západem slunka a měsícem na druhé straně jsem měla včera po cestě z Pálavy, ale teda takto bych to popsat nedokázala...

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 10. října 2022 16:29

Pavlena ježiš, no na Pálavě to teprve muselo bejt...! Už jsem to tu psala. Příběh a myšlenka slabý, ale ty popisy , ty by šly.
euridike  Bylo to moc milý, to soužití přes zimu. 
Catherinne ale teda to jsou parádní fotky

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 10. října 2022 21:29
Online continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 10. října 2022 21:50

Po týdnu se mi povedlo z dost natekleho prstu sundat prstýnek. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 10. října 2022 22:50

marieu Hele tak přesně dneska jsem se nad tím tvým zapadem zamyslela na józe, ale fakt v souvislosti s tím tvým příspěvkem, jestli pujde vidět od nás z domu, kam nejblíž popojdu, kam popojdu aby to tam bylo fakt hezký atd atd atd, až jsem uplně zapomněla cvičit. Ale i jsem se jako nemohla probudit, lektorka přede mnou, a mým zrakem upřeným do blba, mávala rukama at se proberu a já nic, až smích vedlejší kolegyně mě probudil:-D. Tak díky, ale vymyslela jsem to:-D

Offline andulka01
Avatar
10702 příspěvků moje polička 10. října 2022 23:08

Karja tak ale tohle je vyšší level jógy a ony ti to zničily

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 10. října 2022 23:17

andulka01Asi to nepochopily, viď:-D No a nedošla jsem k tomu s kým bych tam byla, mě probudily, kdybych to stihla, určitě by se vedle mě v tom obrazu zjevila ta nová černá wagyu kráva! Jitka.

Offline andulka01
Avatar
10702 příspěvků moje polička 10. října 2022 23:28
Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 10. října 2022 23:50

Vari ... no bylo to velmi emotívní   

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 11. října 2022 00:52

Karja Tak ty se konečně dostaneš do meditativního stavu a ony takhle!

Hele, ale Jitka je jedině stračena, černá wagyu by musela být Keiko nebo tak něco.

Offline andulka01
Avatar
10702 příspěvků moje polička 11. října 2022 06:47

Garfie  A není Keiko nějaká velryba?

Offline Vari
Avatar
1628 příspěvků moje polička 11. října 2022 08:13

Marielle Ona si to ani neprevzala, prebiral to za ni tatinek, ale i tak :-).