Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Sweet Potato
Avatar
34834 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 21:57

Pinot Noir Joo, daily clouds sleduju, ty jsou überroztomilé.

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 23:44
Reakce na Garfie:

Renusatko To je super!  Hlavně jsi mě potěšila, že teď vynikají, protože já pochopitelně uvažuju, jaký bude návrat mezi láčkovce a trepky...

​Trepky!

To ja se dneska se zritelnici ucila vazat kravatu (cinnost to pro me doted neznama). Vzpomnela si u vecere, ze v ni ma zitra prijit do skoly. A ted babo, ehm babicko, rad... Nasla jsem na youtube nejakej navod, i vnorila se mila zritelnice do tatkova satniku... a na ten pokecanej stul (byly spagety bolognese jak na potvoru ) zacla sazet ty jeho lujvytony a hermesy, takze se vo me pokousela mrtvice. Nakonec se spokojila s nejakym lagerfeldem a ja jen doufam ze ho z ty skoly taky prinese, nebo bude tatka skakat az do stropu.

Jelikoz zlata zritelnice zvolila tu tezsi variantu, to jest pujcila k tomu nesobecky svuj krk, hadejte kdo se naucil ten kram vazat? Uzel windsor ovladam ted bezchybne. V domove duchodcu budu za hvezdu! 

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 23:52

barbucha  Taky se to sakra musím naučit, dobrá připomínka! V pondělí nastupují zimní uniformy (ačkoli je pořád 28 stupňů ) a k těm jsou kravaty povinné! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 00:00

Garfie 

No vidis!

Offline Kan
Avatar
6999 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 07:37

Garfie Windsor je ten povolovací/utahovací? Ty kravaty jsou pěkný, akorát to praní no, lepší zavést do čistírny.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 09:09

Kan To netuším, k uzlu žádný pokyny nemáme, aspoň doufám! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 09:34
Reakce na Garfie:

k uzlu žádný pokyny nemáme

​Tomu nevěřím, vsadím se, že bude návod.

Offline Vari
Avatar
1628 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 09:36

Pinot Noir Napadlo me presne to same, urcite musi bejt pokyn s presnym navodem! :-D

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. zaří 2022 09:49

Pinot Noir Vari Nemyslete si, že mě donutíte číst celý ten pamflet o uniformách znovu, má to 14 stránek!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 01. října 2022 10:47

Kan 

Jo, ten utahovaci. Ma tu vyhodu, ze kdyz uz se ti povede uvazat, muzes ho povolit, kravatu sundat... a pote znova pouzit

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 01. října 2022 10:55

A potesil me rozvrh zritelnice. Skola ji zacina v pricetnym case, vetsinou ve trictvrte na deset a v pondeli dokonce v jedenact (ze prej tam dojizdej i studenti z jinejch mist, tak aby mohli na vikend domu a pak se v klidu vratit rovnou na pondelni vyucovani)! Zritelnici to tesi samozrejme taky a ja to ocenila velice, protoze o dovoleny (sestavajici vetsinou z otroceni u plotny a trysku po obchodech) aspon nemusim vstavat v nekrestanskou hodinu

Garfie V kolik zacinate vy?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 11:23

barbucha a v kolik končí? Mně na VŠ nejvíc vyhovovalo, když se začínalo v deset, v osm bylo moc brzy, ve 12 tím zase člověk zabil celý den

A jak se jí ve škole líbí?

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 01. října 2022 11:29

Evaeva 

Konci odpoledne pochopitelne, ale nejpozdeji v to pondeli - v pet. To se da jeste pak spousta veci stihnout

A libi se ji tam moc. Zaplatpambu. No neni divu, koukam na ten rozvrh a krome par hodin (jako fakt par, ani ne kazdej den) svedstiny a matiky apod. sestava vetsinou z predmetu jako "obraz a forma", design, fotografie (tech maji letos nejvic)... tak komu by se to nelibilo, ze jo. Prace zadna, jen zabava!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 13:10

barbucha nejdýl v pět? To je dobrý. Vypadá to zajímavě, hlavně, že je spokojená.

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:19

barbucha Tak to má super! Úplně jí závidím, hlavně rozvrh.  Naši začínají v 8 ráno, teda elementary lehce později, ale chodí spolu. A škola končí 15:20, každý den. Docela mazec. K tomu mají 2x týdně po škole kroužek, mladší na hodinu, starší na dvě, osobní čas nula. :-(

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. října 2022 14:54
Reakce na barbucha:

Evaeva 

Konci odpoledne pochopitelne, ale nejpozdeji v to pondeli - v pet. To se da jeste pak spousta veci stihnout

A libi se ji tam moc. Zaplatpambu. No neni divu, koukam na ten rozvrh a krome par hodin (jako fakt par, ani ne kazdej den) svedstiny a matiky apod. sestava vetsinou z predmetu jako "obraz a forma", design, fotografie (tech maji letos nejvic)... tak komu by se to nelibilo, ze jo. Prace zadna, jen zabava!

​To má teda dobré. Syn na podobné škole, každé ráno v 8, každý den do 16:30 a jeden den do 17:30. Do toho už mu letošní druháci říkali, že při klauzurách jsou ve škole často i do 20. Než se přes Brno dostane domů, tak úkoly a učení už zůstává na noc a osobní čas tak víkendy. Říkala jsem si, že už to má jak pracovní dobu.

Jinak on je nadšený, protože ty předměty mají podobně, ale těch klasických víc o fyziku, chemii, ekonomiku. No uvidíme, jak to bude.

Offline barbucha blogger
Avatar
30592 příspěvků moje polička 01. října 2022 17:28

Renusatko 

Mozna jim v druhaku neco pridaj, cert vi. Zahlidla jsem jeste nejakou historii a tak, ale maji toho pomalu... treba je nechtej odradit hned zkraje Ucit se jsem ji jeste nevidela, jednou mela akorat prinyst tu kravatu a den predem nesla nejakej papir/sesit nebo co, ale rekla bych ze je veru nepretezujou

Taky to ma pres cely mesto, ale tady je verejna doprava dobra a rychla, tak se to da s jednim prestupem za 35-40 minut v pohode, bez honicky (jsem s ni cvicne jednu jizdu absolvovala, abych videla tu skolu)...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:09

barbucha Mně přijde, že písemky jsou jen v těch (pro obor) nedůležitých předmětech. A tím, jakou školu syn měl, tak teď v prváku už občas na něco kouknout musí. Já jsem zase zvyklá, že neměl známky, tak neřeším, jaké teď bude nosit. Nevidím v tom žádnou důležitost, hlavně, aby ho ta škola bavila a šly mu odborné předměty. Hodiny jim myslím příští rok už nemají kam přidat, tak spíš ty fyziky a tak, vymění za víc odborných.

Jinak jsem si říkala, že jejich třídní je strašně aktivní, pořád píše, o vše se zajímá, je teda po tom měsíci velice oblíbený. No a včera, v nějaké konverzaci, kde se ptal, jak jsou děti po měsíci spokojené, tak z něj vylezlo, že je ve školství druhý rok. Vystudoval to a šel dělat něco jiného. Až se dostal na vysoký post, tak mu došlo, že ho to nebaví, nenaplňuje a šel do školství. Tak doufám, že mu to vydrží. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 19:13

Našel se jeden pohřešovaný chlapec. Už je u rodičů.

Není tady smajlík, kterému padá kámen ze srdce. Tak jako by tu byl:)