Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:48

baltik 

zkuste vybrat  tady

nebo, pokud by nevadila půlhodinka cesty, je dobré toto

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:51

baltik v Rajhradské oboře (což je kousíček od kláštěra) by měla být nějaká stezka s úkoly, ale nevím jestli to nebude spíš pro menší děti. A celkem blízko je v Ořechově Army park, pokud jste tam ještě nebyli.

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:55

baltik jak tak koukám na ty svoje pubertaky, nejlepší by bylo vypustit je do Aquaparku.

Vše ostatní je otrava, vopruz, zejména ujít 5 km pěšky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 03. července 2022 09:56

barbucha Taky moc gratuluju!
Mladší zakončila ročník s oceněním ředitele školy za "mimořádné výsledky a přístup ke studiu", starší temně mumlala něco o dvojsmyslu slova mimořádný, laureátka to celé totálně shodila, že blbost a papír k ničemu, ale radost jí to asi udělalo. Nám rozhodně.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:03

Sweet Potato 

Bodejť by ne. Úspěch potomků vždycky potěší, tak blahopřeju!

999 domenica 

Jsem fakt ráda, zvlášť když nestačil pouhej zápis jako obyčejně, ale musela se prokázat talentem... Snad to bude zábavný dostatečně, aby tam vydržela - je nabíledni, že teď budu tři roky trnout (gymply mají tříletý), aby jí něco nepřelítlo přes nos, protože ta když si něco umane... 

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:03

Torrah to Permonium vypadá dobře, díky za tip 

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:38

Torrah Sairon diky. V permoniu uz jsme samozrejme taky byli 

continuity jo, koupaliste jsou taky v programu, ale kdyz ja mam porad nejake ambice programu (ale furt lepsi nez manzel, ktery je chtel vzit na moravske pole a vylozit jim historii.. )

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 03. července 2022 10:42

A teď mi do všech mých plánů hodil zeť malý vidle... právě mi píše, že koncem září hodlá někam tak na tejden vyrazit, a jestli bych nepřijela... Natolik mě těší, že mě stále pokládá za nejvhodnější osobu, že jsem to samozřejmě odkejvala A tak zažiju zřítelnici v nový škole prakticky začerstva!

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:18

barbucha to je fajn, že to zřítelnici klaplo s první volbou. Hlavně, ať je tam spokojená.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:19

Sweet Potato A jak dopadla starší? Nehlásila se už někam na VŠ? Promiň za dotazy, ale ona měla docela zajímavý výběr oborů, o které měla zájem, tak jsem zvědavá.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:26

brrr Maturuje za rok. Teď dělali IB (mezinárodní maturitu) nanečisto.

V mezičase naznala, že ji chemie vlastně až tolik nebaví (což jsme teda my tak nějak viděli už dávno). Takže opět a pořád vlastně úplně neví. Jestli tu podmořskou biologii, nebo nějaké ty forenzní vědy ale ne úplně chemii (něco je i na UK přírodovědě). Bohužel nejzajímavější možnosti jsou v Anglii.

Má teď ale šanci dostat se do reprezentace a kdy by to vyšlo, byla by prý "ochotna" zůstat v Česku. Tož uvidíme.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:28

continuity já tam chci s vnoučatama v létě, jsem na to zvědavá

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:42

Sweet Potato Ale ta Anglie.... to bych ji uplně záviděla.

Minimálně v Brně je obor genetika a molekulární biologie. Má to muž, ten teda dělá v medicínském výzkumu, ale uplatnění je i ve forenzních vědách.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 03. července 2022 11:49

brrr Hihi, zkusím to zmínit, ale ona považuje Brno za jednu velkou anekdotu.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:04

Sweet Potato No,to by si měla třeba poslechnout Hejlíka v dvtv, jak je v Brně úžasná gastroscéna.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:46

Dcera. 

Poté, co změnila práci, dostala nový impuls do života. 

Každým dnem dostane služební auto, a prý se musí, jak sama řekla, začít starat i sama o sebe aby (tomu autu) nedělala ostudu.

Doteď ji oblečení vlastně nezajímalo. Kvůli lekum a potížím a blbemu životnímu stylu hodně ztloustla a nákupy ji nedělal radost.

Teď má víc peněz, hledá barák je koupi, hubne, chodí do gymu.. A před chvílí mi ukázala nové šaty, co si koupila a objednala spoustu hadru za stovky liber, že se musí začít oblékat.. Co nebude sedět, vrátí.. 

Ja ji vždycky něco podstrcila, pěkného! Ale často jsem ji musela ukecavat a přesvědčovat, že ji to sluší. A teď ji to už začalo bavit samotnou. Už kouká na hadry v COS! Má zavinovačky i ty kolektivní neoprenové a má je ráda. 

Možná vám to přijde jako nic, ale já mám velkou radost. Letos ji bude 37 a začíná to vypadat, že konečně dospěla

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:53

Dadoo Rozumím tvé radosti. Ať jí to vydrží.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 03. července 2022 13:10

Sairon baltik a když zmiňuješ ten Ořechov, tak dnes a zítra jsou zde Cyrilometodějskë hody :) 

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 03. července 2022 13:40

Marie Bouzková Krásný, koukatelný zápas s C. Garcia.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 04. července 2022 05:23

DruI Ty jo, to nejsi divná ty, ale učitelka! Která ....(doplň dle libosti) dá šikovnýmu dítěti v první třídě jiné známky než jedinčky?

barbucha  Je šikovná! 

Sweet Potato Mladší je hvězda  Syn dostal zase pochvalu "pro budoucího vědce za mimořádné znalosti", to nás teda spíš pobavilo. 

A na starší jsem taky zvědavá, postoj k Brnu chápu, ale v poslední době to tam docela žije, žádná nuda v Brně!