Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline žluťásek
Avatar
7655 příspěvků moje polička 16. března 2017 12:16

Dnes jsem poprvé vyrazila s miminkem sama na opravdovou procházku s kočárkem. Asi se mi konečně začíná líbit bejt maminka na mateřský, venku je překrásně a chlapeček po procházce pokračuje ve spánku na balkoně. Já jsem si už stihla snít polévku a zdá se mi, že se odvážím ohřát si i druhé jídlo a že ho zvládnu ještě teplé :)

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. března 2017 13:26

Takze story: v den odevzdani rano se dostavil do skolniho copycentra a zjistil, ze stejnej napad melo dalsich 90 lidi. Po hodine prisel na radu, na cez se ho pracovnice optala "a zadani mate kde?" Takze sbalil papiry, vyrazil na studijni, vystal dalsi frontu, na cez mu pani studijni rekla "ale vy to vubec nemate zapsany v indexu". No a protoze suita jeho straznych andelu je permanentne v pohotovosti, pani studijni se slitovala, bakalarku mu zapsala a zadani vytiskla. Takze zpet do copy centra, fronta cislo 3 a se svazanou bakalarkou za vedoucim pro podpis. Pani sekretarka pravila "pan vedouci tu neni, prijde v 11, stavte se v pul dvanacty" a odlozila desky na hromadu nekolika dalsich podobnych vytecniku... v pul dvanacty si vyzvedl podepsanou bakalarku a tesne pred dvanactou odevzdaval na studijnim.

Ma nekdo lepsi kartu?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 16. března 2017 13:37
Reakce na moora:

já myslim, že kdo neodevzdával diplomku ještě teplou, jakoby nebyl...:-D

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 16. března 2017 14:04
Reakce na žluťásek:

No jo, teď s začínajícím jarem budou ty procházky super! Užívej si to, dokud leží a spí. ještě budeš vzpomínat 

Offline holka hnědooká
Avatar
618 příspěvků moje polička 16. března 2017 14:25
Reakce na žluťásek:

Hned je ten svět růžovější, viď :-)

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 16. března 2017 15:31
Reakce na žluťásek:

Berta má pravdu. To člověk pořád Už by měl sedět! Už aby lezl! Kamarádky dítě už chodí! A pak při dohánění rozběhnutého batolete vzpomíná s pěnou u pusy a zpocený až na kostrči , jak bylo krásné sedět v parku na lavičce s knížkou u spícího kočárku.

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 16. března 2017 16:10
Reakce na žluťásek:

Jé, dnes jsem na tebe vzpomínala, když nás někde pod Klokočskými skalami potkal letošní první motýl, samozřejmě žluťásek. Vidět jako prvního motýla žluťáska prý slibuje veselé jaro, říkají muminkové.

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 16. března 2017 16:18
Reakce na Sweet Potato:

Říkají muminkové něco o vyblitě šedobéžové noční můře nalepené zvenku na okno?

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 16. března 2017 16:22
Reakce na Kokoska:

Huš, ty se určitě nepočítají! (Zvenku na okno je to ještě ta lepší varianta, nám včera večer jedna padala do jídla.)

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 16. března 2017 16:41
Reakce na Sweet Potato:

Tak jo, budu číhat na žluťásky :)

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 16. března 2017 17:08
Reakce na žluťásek:

Offline žluťásek
Avatar
7655 příspěvků moje polička 16. března 2017 17:48

Já jsem se už začínala regulérně propadat do nějaké poporodní deprese, takže jsem strašně ráda, že se to obrátilo k lepšímu a z miminka mám radost. Je rozkošnej, má nádherný očička a když na mě hází zatím jen ty mimovolné úsměvy, hned jsem z něj celá naměkko.

Všichni mi pořád říkají, ať si užívám tenhle stav, kdy jen spinká a leží, ale já už se hrozně těším, až mi malinko povyroste a už s ním bude nějaká legrace, až bude reagovat na hračky atd. Zatím je to jen o kojení, přebalování a chování, ale i to už si užívám. A miluje koupání, hrozně ráda ho pozoruju, jak se ve vodě úplně uvolní a doširoka otevře očička a tak spokojeně kouká a vrní.

Omlouvám se všem za mateřskou vsuvku, už končím, případně se uklidím do příslušného vlákna. Jen jsem se chtěla podělit o tu radost :)

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 16. března 2017 17:51
Reakce na žluťásek:

vzdyt je to parada, uzivej.

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 16. března 2017 20:17
Reakce na žluťásek:

Jéé, vypadá to, že to nejhorší máš za sebou  užívej!

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 16. března 2017 20:56
Reakce na žluťásek:

...A miluje koupání, hrozně ráda ho pozoruju, jak se ve vodě úplně uvolní a doširoka otevře očička a tak spokojeně kouká a vrní.....

Tak si to někam napiš, zarámuj a až  tě bude nasírat v pubertě, tak si na to vzpomeň ( a ještě na spoustu dalších věcí,které přijdou  -1. úsměv, krok, když poprvé řekne máma, první objetí..)

Online Isca
Avatar
4475 příspěvků moje polička 16. března 2017 21:04
Reakce na žluťásek:

Tak to je fajn. teď už to bude na dlouho jenom lepší :-)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. března 2017 22:20
Reakce na žluťásek:

Užívej si to  úplně mě ten tvůj popis zahřál u srdce a zavzpomínala jsem. Kdysi jsem vozila čerstvou dceru stejnou dobou a vyhlížela jarní sluníčko.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 16. března 2017 22:39
Reakce na moora:

Diplomku dva tydny po terminu - zaridil to skolitel, bo ja dostala 2 tydny pred terminem zanet v koleni a nesmela doslapovat ani chodit. Byla jsem na Morave a VS v Praze. To byla odmena za to, ze jsem vsechno namerila sama a neotravovala ho s konzultacema.

Dizertaci jsem merila 3 roky, pak nam pridali 4.rok prezencni, pry aby vsichni ten posledni rok psali. No vsichni dal merili a premerovali a odchazeli z pgs s vysledky bez sepsane dizertace. Tu bylo nutne odevzdat do 7 let od zahajeni.

Pri prvnim tehotenstvi jsem se na to vrhnula (a zamewtnavatel tlacil na ukonceni), protoze pak uz nebude cas, ze? Nestihla jsem, pote jsem 2 roky nedelala nic (ne ze bych nemohla) a pri druhem tehotenstvi jsem pokracovala, tlacil termin ukonceni studia i porodu. Odevzdal jsem 2 dny pred vyprsenim sedmeho roku studia. Obhajovala jsem presne mesic pred porodem.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 16. března 2017 22:41

Jo a spolustudenti pgs odevzdali jen stos papiru svazany krouzkovou vazbou - povinnost splnena a po vraceni k prepracovani meli dalsi (asi) pulrok.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. března 2017 23:24
Reakce na Candance:

sympatický školitel. to má drahá nejstarší dcera narazila, když usoudila, že práci netřeba konzultovat a když ji šla hotovou odevzat, vedoucí ji obratem vyrazila, že ji vidí poprvé :-) tak šla na podzimní termín, práci poslala po drátě k vytištění a svázání do nějakýho copycentra a považovala věc za vyřízenou a když se po ní v předvečer odevzdání začala shánět, zjistila, že jim cosi v tom copycentru nepotvrdila a oni tudíž nevytiskli. takže ráno v den odevzdání druhý pokus s expresním příplatkem a dopravou Praha-Kladno do 13:00...

pak na další škole pro změnu pojala bakalářku jako dizertační práci a crcala se s tím tak strašně, že ji nestihla napsat v termínu, tak si ji přehodila do dalšího semestru a během prázdnin jí umřel vedoucí...

PS. státnice jsem dělala 14 dní před porodem třetího dítěte. pořád vedu :-)