Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 19:26

eless Drzim palce!

Jeden z duvodu, proc jsem odesla z minule prace bylo neadekvatni financni ohodnoceni. Kdyz jsem si opakovane rikala o vic, tak to neslo. Po oznameni, ze koncim by to najednou slo... Smutne. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 19:47

eless Držím palce!

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 20:13

eless Drzim palce a ses teda fakt sikovna, ze se umis takhle ozvat a pohlidat si to! Ja bych asi cumela jak puk a jeste se spolehala na plane ustni sliby....

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 20:44

eless drzim palce!

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 20:48

Lamicka to je ale bezne, kdysi jsem delala ve firme, kde se plat  zvedal jenom vypovedi. Udelala jsem 2x, pak uz jsem opravdu odesla a poradila to sve podrizene, kanaradce.

I kdyz jsem odchazela z minule prace, tak se diskutovalo jenom o tom, jestli nechci pridat. Ptali se me tri ruzni lide dokopy asi 5x. S tim problemem, kvuli kteremu jsem odchazela, ale nebyl nikdo schopen hnout.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:01

Karja v minulosti som uz narazila na necistu hru od zamestnavatelov. Teraz to proste vo mne vrie od zlosti a uz si nenecham s*at na hlavu. Je to velky risk ze to miesto mozno nakoniec nedostanem ale musim si stat za svojimi kvalitami a ohodnotenim.
Lamicka continuity Zvysovanie platu sa ozaj nenosi takze si to musim dohodnut uz na zaciatku inak mam proste smolu. 

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 22:27

eless No, ale to je spravne! Ja se vzdy necham oblbnout!

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 06:54

Karja doteraz aj ja. stacilo. aj ty si stoj za svojim az pride na navrat do prace

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 11:51

continuity tyhle tanecky jsou ale neco strasneho.

Ted mi vypravela kamaradka, ze kdyz dala vypoved, tak ji sefka rekla, ze ji tedy pridaji kolik chce a vrati ji puvodni agendu. Ona, ze je pozde, mela uz misto jinde. Nepustili ji a 2 mesice se na ni sefka mracila. 

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 12:09

Lamicka

TTo zažil i muž. Když šel dát výpověď, tak mu šéf říkal, že by mu teda možná dali to, co chce. Tak mu řekl, že v nové práci mu to dají určitě a jenom jako nástup, po zkušebce přidají. Není divu, že v tu dobu odcházeli kromě něj další dva lidi a třetí za měsíc. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 12:18

dzizisketa jo a ve stejnych firmach pak breci, ze nejsou lidi...

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 21:55

eless Držím palce! Nedej se!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:06
Reakce na Garfie:

Mirka  Kočku jsem taky spolkla i s navijákem, ale koza je super!! Já zase kdysi podezřívala agentku, že jí zebry, když šla na žebra....

​to je ale dobryyyy! Si se nepriznala tehdy! 

kozi super Sweet Potato jaky konve, zas nic nevim, explain! 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:12

Potrefenáhusa Pinot Noir tak jsem i povstala a konve asi porad nechapu... 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:24

Lamicka haha, to je uplne presny popis myho soucasnyho zamestnani, ze nechtej platit a brecej, ze nemaj lidi.

Taky koncem mesice odchazim za lepsim.

Jinak pro me je tezky se nejak realisticky ohodnotit, v nove praci budu vydelavat dobre, ale kyvli mi na muj pozadavek v plne vysi, takze tusim, ze by to mohlo byt i vic. Ted jsem cvicne absolvovala jeste jeden pohovor na fakt zajimavy misto a rekla jsem si o 10% vic nez na svym novym miste, co uz mam jisty. No a recruiter na to ze to je rozhodne ferovy pozadavek a ze by to mohlo bejt i vic.

Ja uz fakt nevim, jestli jsem uplne mimo nebo tak zmasirovana minulou praci... fakt bych chtela umet si rict prachy tak nejak na horni hranici ceny na trhu prace.

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:24

0zero7 Vlákno Vtipy, strana 128, černá okna od Sweet Potato.

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:45

Lilly_Ku Ja nevim, nezijes treba jeste pracovne trochu v ceskym svete? Je to skoda, penize jsou az na prvnim miste, ze:-D, ale tak nevis, jak se to pristich par mesicu vyvine, drzim palce, at se ti v nove praci libi;-). Ja mela opacnej ,,problem,, moje prace me desne stvala, vzdycky jsem se nejak vnitrne dokopala s tim neco udelat a jeste nez jsem to zacala skutecne resit, tak mi pridali, coz me na chvili zase trochu namotivovalo nebo spis usadilo zase na misto, za pul roku ta stejna situace....ale fakt si pamatuju, jak jsem mivala ty hodnotici pohovory se sefem a jak na rozdil od ostatnich trvaly asi tak 5 minut, protoze jsem se zmohla vzdycky na ,,ne, nic nemam, vsechno je v pohode,, protoze kdybych neco nacnula, tak by to bylo jak protrhnuti hraze a asi bych se tam I rozbrecela:-D....Joo na tohle musim vzpominat ted na MD, ne na to, jak si clovek sel uvarit kafe kdy chtel a na zachod kdy chtel! Jezis, no ja byla fakt traged:-D, doufam, ze jsem se taky nekam posunula!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:47

Lilly_Ku Ja jsem loni v dubnu pro kazdorocnim hodnoceni rekla personalistce, ze kdyz  prihodi $1,000 tak to podepise, prihodila a letos uz bez problemu. Beru to tak, ze kdyby nemohli/nechteli tak reknou a muzu se i zeptat proc. 

Ale nektery prace jsou tady placeny o dost min nez jinde v Kanade, protoze geograficky je to mnohem popularnejsi pro zivot, nez treba Alberta, kde je v zime -40. To hraje u vyse platu docela dost roli.  

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 15. listopadu 2019 23:50

Pinot Noir hahahahaha! Dik, to je presny! 

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 11:22

Hodnotící hovory se šéfem, pohovory s personalistkou? Já žiju v úplně jiném světě a vůbec netuším, co bych tam komu říkala. Jsem hrozně ráda, že se nemusím ucházet o práci, protože bych ani nezvládla napsat motivační dopis. V tomhle jsem absolutně nepolíbená. K práci jsem se dostala tak, že jsem se šéfa zeptala, jestli nemá místo a on se mě zeptal, jestli mám řidičák a pak mě vzal