Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 21:43

barbucha hele, můj koníček "studium a obrážení válečných hřbitovů" bych tam ale raději fakt neuváděla

Online RoSa
Avatar
8146 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 22:03

continuity moje teta si kdysi při onkologickém onemocnění naordinovala hladovku, už si nepamatuju, ale snad 40dní to bylo nebo tak... že prej to jako tu rakovinu vyhladoví.... měla k tomu i nějaký oxeroxovaný články tehdy (internety nebyly), vůbec netušim, kde k tomu přišla... takovejch hovadin je všude pořád plno asi

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 22:03

Jiná Realita Proč?? To je, náhodou, moc krásný a zajímavý koníček!

Offline Myrtila
Avatar
2922 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 22:03

Me malem omylo, kdyz jsem kdysi zjistila, ze muz ma v zivotopisu mezi konickama strelbu - kdyby aspon napsal sportovni strelbu! A nakonec prave tímhle zaujal, ze mu jako absolventovi dali sanci, protoze sef taky driv strilel, a je v te firme dodnes. 

Offline continuity
Avatar
33402 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 22:14

Pinot Noir znam firmu, kde na pohovoru padne i otazka whisky nebo rum?

Spatna odpoved v podstate neni ( mozna jen ta, ze ani jedno z toho).

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 22:18

Jiná Realita 

No je to pěknej koníček, ale nevíš na koho narazíš, to je jasný. Třeba (bejvalej) šikanovanej potomek (bejvalýho) nepřítele by to nemusel vzít úplně kladně

Ale každej má tendenci uvádět, když už vůbec, ty koníčky který si myslí že by mohly souviset s jeho budoucí pracovní náplní, no ne? Může se trefit... ale nikdy nevíš, jaký soukromý zájmy (a úchylky ) může budoucí zaměstnavatel mít... je to kapku nejistá půda. 

Jo, kdyby ses ucházela o místo na hřbitovní správě...

Offline Kokoska
Avatar
28173 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 23:16

RoSa rakovinu si hladovkou léčil tuším Pomeje? A jak to dopadlo.

Offline Karja
Avatar
35721 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 04:50

Jiná Realita Hele ten tvuj konicek zni takhle nerozvedene trochu uchylne, az bych te chtela poznat, co to muze byt za mladou zenskou obrazejici hrbitovy. Takze ja bych si te pozvala!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 07:58

Jiná Realita Taky obrazim hrbitovy, ne teda vojensky, jsem zaprisahlej pacifista

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 08:03

continuity tak mě by nevybrali... nepiju ani jedno

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 08:05

inak ja som si zivotopis poriadne osekala na jednu a4 ale pridala aspon fotku. ku kazdej praci som si dala poziciu a velmi strucnu napln prace. beztak sa viac pytaju na pohovore a tam sa dozvedia vsetko co potrebuju. hobby som vyhodila ale mam tam nieco ako ostatne znalosti a tam som si napisala vodicak a pokrocily kurz potapania. datum narodenia som tiez vyhodila a z bydliska uvadzam len mesto. no a nakoniec je to trosku viac dizajnove pretoze sa to tak nejak ocakava a navyse to zaujme. (naozaj sa dockam odpovede namiesto ignoracie pre velky zaujem)

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 10:26

continuity pri takove otazce bych po zkusenosti z minule prace byla ostrazita ja , protoze jsem zazila popijeni na pracovisti. Nejednalo se o prilezitostne tuknuti sampusem, kdyz se neco slavilo... po poradach se vytahovali panaky. Aspon nikoho nenutili... 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 10:30

Karja dobrý den, mladá paní, vaše pracovní zkušenosti nechme stranou, chtěl jsem se zeptat, proč jezdíte na ty hřbitovy

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 10:36

Jiná Realita ale tak to bych se taky zeptala hrbitovy mam rada, chodim na ne rada od malicka. 

Offline Karja
Avatar
35721 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 10:53

Jiná Realita Ja bych se treba nezeptala, ale chtela bych te videt. No hele jeden muj znamej si vzal na pohovor kluka, co nemel zadnou poradnou praxi, skolu nic moc, ale pry chtel poznat cloveka s tak blbym jmenem a ve vysledku ho pak vzali:-D. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 11:01

Muj muz jednou nemel cas a poprosil me, jestli bych mu ze stosu cv neco nevybrala. Vim co dela a jaky pozadavky na jeho lidi jsou. Svedomite jsem vybrala, ale jednoho jsem dala ptz se mi libil na fotce. Zrovna jeho si pak vybral, bohuzel ale chlapec mel prehnane vysoky pozadavky

Offline 711990
Avatar
17087 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 11:37

eless to jsi udelala dobre! Drzim palce:)

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 12:47

Jiná Realita Ale to je náhodou fakt dobrý, protože takový nějaký "cestování, sport, četba" tam má každej, ovšem hřbitovy zaujmou a prosadíš se jako "osobnost" - zapamatují si tě. 

Já tam mám současný tanec, jenže tomu nikdo nerozumí a neptá se na to.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 18:21

Tak pridavam aktualizaciu k situacii. Isla som tam na druhe kolo vypracovat zadanie. Bola som znechutena a presvedcena o tom ze o mna kvoli vyske pozadovaneho platu o mna nebudu mat zaujem. Isla som tam prednasrata s tym ze im vytrem zrak perfektnym vysledkom. Podla nich zlozite zadanie som zmakla v celkom kratkom case a velmi dobre. Dokonca aj ja som bola presvedcena o tom ze to dopadlo velmi dobre. Ich reakcia bola velmi pozitivna. Na dalsi den mi volala personalistka ze by mi poslala dokumenty na vyplnenie aby vypracovali zmluvu. Ked som sa jej pytala ci ma poznaceny plat tak mi povedala ti znizenu sumu. Na to som jej povedala ze na pohovore sme preberali ze by to bol nastupny plat a po par mesiacoch chcem ten vyssi co bol aj v inzerate a ze na tom trvam a je to moja podmienka. Personalistka velmi mila povedala ze mi drzi palce a je dobre ze si za tym stojim a ze to posunie vedeniu. Chcem to mat v zmluve aby ma neoklamali. 
tolko posledne info a drzte mi palce nech je moja poziadavka splnena inak to miesto nevezmem

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45974 příspěvků moje polička 14. listopadu 2019 19:16

eless držím palce!