Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:19

Tak Betty ja se tenkrat kousla do jazyka, i kdyz by se myslim tolik nestalo. Me by totiz takovy dotaz u popelnic, kde jsme se v teplacich potkaly, asi nerozhodil.

A s tim sekanim - to je uplne v pohode, zeptat se souseda,zejmena, jestli tam ti lidi moc nejezdi a chteji, aby nekdo dohledl, aby to tam nevypadalo puste? Zalezi samozrejme, jak to bylo podano, on i normalni dotaz nekdy umi zvednout mandle

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:27

viktorka_od splavu Tak víš co, ono nejde o spoléhání na cizí dítě, do jiných kroužků jsem to udělala, jak říkáš, běžně jezdí sama, ale tohle jsou dobré kamarádky, chodí do stejné třídy a bydlíme fakt skoro vedle sebe, do kroužku chodí společně třetí rok.  Vozila jsem je třeba dřív všechny autem (ta doprava je tam trochu složitá), někdo jiný vyzvedl, letos s nimi jedna maminka nacvičila jízdu tam (se všemi třemi) a zpátky si je většinou vyzvedáváme každý sám. Ty druhé dvě jsou sousedky, s jednou z nich matka nacvičila i jízdu zpátky, ale jiný den-takže z kroužku už jely ty dvě samy a dcera se zeptala, jestli příště může jet s nimi, vůbec by mě nenapadlo to dál nějak řešit...

Gatita  co ty víš, třeba by si tchýně ráda přivydělala....

Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:29

Garfie ale to nebyla moje tchyne. Jinak by to ovsem melo lepsi grady

A ty holky jsou fakt telata. 

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 13. května 2019 12:32

Gatita Jo, to jsem pochopila  Ovšem vlastní tchýně jako paní na úklid...to bys nechtěla!! 

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 13. května 2019 13:20
Reakce na Garfie:

Gatita Jo, to jsem pochopila  Ovšem vlastní tchýně jako paní na úklid...to bys nechtěla!! 

​Naopak - rozhodne by mi pak nemohla vycitat ze mam spatne uklizeno!!!:D 

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 13. května 2019 13:59

Jiná Realita Mně teda soused, který měl na zahradě bordel a lezli od něj pořád slimáci, taky pěkně pil krev

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:04

Pinot Noir ale my nemáme bordel! my máme prostě louku v sadu já teď řeším, jestli posekat teď a přijít tak o kopretiny, oni určitě zuří, že jsme nesekali tak před 14 dny.

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:11

Jiná Realita Dělám si srandu, soused měl postavební binec, hromady stavebního materiálu, plevel a samozřejmě spoustu času na postavení plotu mezi námi. Měla jsem sto chutí už ten plot nechat postavit, už jsem i hledala kontakty na firmy, když se konečně rozhoupal. Už je to pár let, mají tu zahradu teď mnohem hezčí než my ;) 

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 13. května 2019 14:21

Jiná Realita a nemuzete posekat jen pruh na hranici pozemku? Taky nemame posekano kvuli kopretinam co postupne nahrazuji travnik. Kazdy rok se tesim as vykvetou a je mi fuk, co si mysli sousedi.

Offline andulka01
Avatar
10633 příspěvků moje polička 13. května 2019 16:04

Jiná Realita Takový sousedy jsem mívala taky... si stěžovali že jim od nás lítaj semínka plevele. Copak jsou kopretiny, pampelišky a třezalka nějakej plevel??? Kytičky to jsou.

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 13. května 2019 17:50

Gatita S inzerátem jsem zabržděná. určitě by se přihlásily normální ženský, ale mi je to nějak pořád proti srsti a nakonec to bude agentura. Zatím. Doufám, že se mi podaří časem někdo z okolí přes reference někoho dalšího.

Jiná Realita Když sousedi prodávali dům, docela jsem se bála, kdo ho koupí. Mimo jiného jsem se obávala i milovníka golfového trávníku. Naše rozkvetlá louka včetně rohu zahrady s kopřivou, kostivalem a roštím pro ježky by se mu asi nelíbila. Naštěstí to dopadlo dobře. 

/Máme dům na vesnici u lesa, aby si někdo teda nemyslel, že kazíme kultivované prostředí v satelitní zástavbě s pečlivě střiženými trávníky/.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. května 2019 20:00

Dnes mi volal jakýsi kurýr, že nám doručí domů kyslík pro manžela. Protože čekáme na menší záložní lahve, které nám vyřizuje exzeť, radostně jsem souhlasila. Nesouhlasil ale on, protože pro ně má sám zítra jet. Takže cosi podezřelého. Dalšími telefonáty jsem zjistila, že dostaneme DALŠÍ kyslíkový přístroj! Pojišťovna nám ho schválila - žádost ovšem byla na malý lehký, nositelný jako kabelka, na baterky. technik nám přiveze ten samý, co máme doma.. Na baterky proto, abych nemusela volat záchranku, aby event. pokryli výpadek elektřiny.

Nedoručit ho odmítl - on o tom nerozhoduje, pojišťovna to schválila, on to doručí.

Takže zítra budeme mít doma dva stejné domácí vyvíječe, ovšem ten, se kterým se dá pohybovat i mimo byt a žít aspoň trochu normálně, ten stále nemáme.

Takže mě čeká souboj s chytrými úředníky ZP, kterým nepřijde divné podepsat nemocnému dva technicky zcela srovnatelné přístroje - druhý měsíc po prvním. A manžel zase jak potápěč může chodit jen na vzdálenost hadice po pokoji

Online Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 13. května 2019 23:53

Dadoo ach jo...přeji ať se to brzy vyřeší. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 14. května 2019 06:56

Dadoo neprebirala bych to

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. května 2019 20:19

Minulý týden jsem si koupila nový noťas. Jeden z nejnutnějších požadavků - podsvícená klávesnice.
Přečetla jsem si specifikaci, srovnávací tabulku. Noťas ji má, beru! 50 km a půl odpoledne, aby byl noťas rychle doma.

Doma zjistím, že podsvícení není. Prý asi chyba v popisu, sorry.

Domluva s klientským centrem, vybrán jiný model stejného typu. Podsvícení má. Objednána výměna.

Opravdu ji má? Prověřte, prosím. Ano, určitě!

Den před vyzvednutím jsem našla v dikuzi k tomu konkrétnímu typu dotaz na podsvícení klávesnice. Expert Lenovo odpověděl, že NEMÁ!

Znovu kontaktuji klientské centrum. Jak je to tedy?! Má nebo nemá?! Kdo plácá blbosti - Lenovo expert nebo Alza???

Určitě má!! Zkontrolováno skladem! 

Nevěřím! Nový kontakt KC - opravdu má podsvícení???? Opravdu ano, znovu jsme to ověřili!

Dnes jsem si jela opět pro NTB. Opět kus odpoledna a přes 50 km.

Na místě, při převzetí chci klávesnici zkontrolovat. NTB zapojen. Svítí! Slečna se raduje. Já to moc nevidím, v denním světle to není výrazné. Nesvítí jenom celý noťas, jak nabíhá??

Ne, to svítí klávesnice, opravdu!

Hurá!!! Jedeme s novým NTB domů.

Doma zapojím, nastartuji - a hádejte, jak vypadá klávesnice??

NESVÍTÍ!!!!!!! NESVÍTÍ!!!!! NESVÍTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. května 2019 21:29

Dadoo 

Hele, já nevím, jak to má alza, ale někde ti při reklamaci proplatí i cestu. Já bych to normálně neřešila, ale při tomhle přístupu bych asi byla už trochu prudič.

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 22. května 2019 00:53

DadooVylicila jsi to tak poutave, ze se to cte jako detektivka Ale jinak teda je to opruz neskutecnej - potlapkavam!

Online continuity
Avatar
33543 příspěvků moje polička 22. května 2019 07:56

Dadoo neni to podsviceni jenom vypnute? Pokud sviti pri startu, tak tam ty ledky jsou. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. května 2019 10:37

continuity a kde by se to zapinalo? J to hledala už pro tom prvním a nic nenasla. Na dotaz mi řekli, že by to v továrním nastavení bylo rovnou  nastaveno.

J to doma znovu projedu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 22. května 2019 11:02

Dadoo boze to jsou experti zkus google:-)