Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:24
Reakce na continuity:

slniecko osobne si myslim, ze zrovna trava nie je droga, ktoru by niekto niekomu daval potajme. To su horsi kandidati... Naviac sa to medzi mladezou asi skor bude fajcit, nez vypekat kolaciky. Este sa to da povarit v mlieku, ale to som pocula, ze je extra hnus :)

slniecko ​V mladi byla docela divoke devce, takze jsem s travou zkusenosti mela, ale taky jsem byla zrava a na jedne akci jsem snedla z hladu (!!!) nekolik bramboraku a vubec mi nedocvaklo, ze v tom je trava. No a nidko si nevsiml, ze jsem toho snedla tolik. Druhy den jsem zelena lezla po ctyrech. Spolubydlici me nespoustela z oci a premyslela, jestli nema volat zachranku.  Takze myslim, ze nejake male upozorneni nemusi byt uplne na skodu. 

Ta citace se mi tam dostala omylem.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:48

už jsem tu psala story z benzínky?

jak přijede jeden s dodávkou a druhý se ho ptá, kampak? a první odpovídá: naložili jsme čtyřkolky a jedeme si zajezdit, to víš, je brzo tma a je zima, ochránci jsou zalezlí (takže jeli někam do chko), je to paráda.

hovada v krystalické podobě.

a člověk nemůže udělat vůbec nic. i kdybych si vyfotila spz, stejně jsem nevěděla, kam jedou, a i kdybych je někde potkala přímo na místě, stejně ujedou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:07

MP Marge zde je ale fakt na miste varovani, pac pri tom neodhadnes jak je silna.. jak zminuji kolegyne dale.. pritom se to zda tak nevinny! zadny fuj kour ale dobrutka.. slniecko tohle jsem deckam zduraznovala casto, doufam ze to trosku zapustilo korinek

Offline Samantha
Avatar
1754 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:11

Jiná Realita 

Zbývá než doufat (a upřímně si přát) , že si někde rozbijí rypák.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:15

Samantha o tom jsem bohužel ještě neslyšela, zato už se několikrát stalo, že motorkáři, kteří se bavili demolicí louky, na které rostou orchideje, se pokusili nějak napadnout, srazit apod. člověka, který se je třeba snažil vyfotit.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:20

Lamicka mne takto bolo zle z pizze s tým.

viktorka_od splavu tak ono áno, debatujeme o takých veciach, aby vedeli, len ma napadlo, že či aj praktickú ukážku, aby to vedeli rozoznať

Jiná Realita hovadá .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:46

No teda zaplať pámbu, že mě rodiče neškolili v oblasti znalosti drog

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:53

Mutziputzi Ono nakonec stejně většinou vyškolej děti své rodiče.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 10:59

Sweet Potato no jednak a je to hrozně legrační shánět dětem trávu, aby ji pak poznaly a Ne, děkuji!))))

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:05

Aranel Ono s tím jídlem je to blbý a zrádný v tom, že to člověk neodhadne, kolik toho měl, a taky je nástup pomalejší, takže má pocit, že to nic nedělá a dá si další... takže když už, tak asi fakt lepší to vykouřit.

Offline Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 11:41

Jiná Realita Hovada, fakt.

Online MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 13:53

MP Marge zde je ale fakt na miste varovani, pac pri tom neodhadnes jak je silna.. jak zminuji kolegyne dale.. pritom se to zda tak nevinny! zadny fuj kour ale dobrutka.. slniecko tohle jsem deckam zduraznovala casto, doufam ze to trosku zapustilo korinek

​No asi to nejak vychytala, protoze zije a vypada spokojene Ona s tim zacala, kdyz se ji pred casem zase ozvala ta kolitida, a pry to zafungovalo uplne jako zazrak! Uz je zase bez priznaku 

Online MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 13:55
Reakce na Jiná Realita:

Samantha o tom jsem bohužel ještě neslyšela, zato už se několikrát stalo, že motorkáři, kteří se bavili demolicí louky, na které rostou orchideje, se pokusili nějak napadnout, srazit apod. člověka, který se je třeba snažil vyfotit.

​To je hrozny 

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 17:27

Marks&Spencer zavírá prodejnu v Brně v Campusu. Nevíte jestli zavírají všechny prodejny v CZ? Vygooglit se mi to nepodařilo, ale v tom Campusu je prý cedule, že prodejnu uzavírají.

Naštvalo mě to hodně. Pro mne to byla poslední levná konfekce s fajn kvalitou. Chodila jsem tam na jistotu pro pyžama, kalhoty a saka a obyč trika, přes která nebylo vše vidět. A manžel tam nakupoval ještě víc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 18:24

notna ja doufam ze v olympii zustane. v campusu meli kulovy:-(

Offline rasaNori
Avatar
7720 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 21:25

Nikdy nezkousejte hrat pod vlivem kolacku hru hadej kdo jsem. Taky napinani slackliny je fajn vec, teda spis nasledne roztinani gordickeho uzle (ty tri smycky nam muz podle meho dodnes neodpustil)

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 21:31

notna ne ne, v Olympii zůstává. Mají v tom Campusu slevy, když prodejnu ruší?

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 22:54

viktorka_od splavu Jj, v Olympii je výběr větší. Ale kolem Campusu mam cestu častěji.

Samart Slevy mají, ale probíhala jsem jen okolo, nevím kolik a na co.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:23

Sousedi si pořídili štěně, které momentálně evidentně vysedává u vchodových dveří a naříká........ Štěněte je mi líto ale sakra psolouchat už hodinu kňučení je fakt o nervy Tak snad přestane dřív, než se z toho zblázním....

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 09:39

A666 To lituju. Když jsem byla na mateřské, tak to udělali sousedi nad náma...a kdyby to bylo hodinu. Začalo to v 6, když odešli do práce a končilo (když byl dobrý den) ve 13, kdy přišel mladej ze školy, jinak v 16. Štěkal, kňučel, vyl, strašný to bylo. Vše trvalo půl roku, než se odstěhovali.