Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 27. února 2022 10:42
Reakce na continuity:

milacka no ofiko samozrejme nemůžou. sef rakouské kyberjednotky prý poslal kluky na dovolenou. Asi aby si šli zalyžovat a vrátili se odpočatí. No a může on chudák za to, že kluci místo toho paří nějaké online hry na internetu?

​Výborný

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 27. února 2022 10:42

Prosperina tak nemůžeš dělat revoluci proti vůli místního obyvatelstva. To prostě nejde. Musejí oni, alespoň začít. Myslím si, že v této situaci se jim nějaké podpory dostane. 

Problém je, že Rusku nevládne Putin sám, ale bezskrupulózní oligarchie. Pokud ale přijdou o prostředky, může to zásadně pomoct. 

Lídra mají hezkého i charizmatického. Tak bych takhle z nadhledu řekla, že když ne teď, tak kdy?

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 27. února 2022 10:51

barbucha IQ nevim, mozna bychom se divili. Spis ta mala moznost ho vyuzit, nepotreba hledat neco lepsiho... mozna i strach, mozna priklad nekoho, kdo to zkusil a uz ho nikdy nevideli... tezko rict.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2022 10:56
Reakce na barbucha:

Hezky pěkně jim to řekl.

https://www.facebook.com/1187143463/videos/1631903137015802

​Výborný.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:14

Kokoska Jo, soulasim s Tebou do puntiku. Ten muj vylev byl vylozene takovy postesknuti. 

Dost podstatny mi prijde, aby ti protestujici citili i silnou mezinarodni podporu. Fakt moc nepomuze ta retorika, ktera bohuzel dost casto probleskuje, ze vsichni Rusove jsou pologramotny tupy muzici. ( to myslim vseobecne, i na mezinarodni urovni, ne jenom na zdejsi komunitu). 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:15
Reakce na Kokoska:

barbucha IQ nevim, mozna bychom se divili. 

​Ale nedivili. Vem si, kolik jich je - vždycky patřili mezi několik prvních nejlidnatějších zemí na světě. Ve srovnání s ostatními, mnohem "menšími" národy, kolik vědců, umělců a jinejch prospěšnejch, uznávanejch osobností dali světu? Muselo by jich být desetkrát tolik, aby se vyrovnali jinejm státům, aspoň na procenta!

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:18

barbucha část (a doufám, že ne malá), ty informace hledá a hledí víc dopředu, než jiní, ale fakt si myslím, že tam jsou rozdíly strašný. Ne každá rodina, co kouká, aby měla zítra co do huby, bude shánět učebnici angličtiny. Notabene, když má pocit, že se ze  země, kde se mluvi rusky nikdy nedostane. Můžeš namítnout, že právě proto, aby ty informace získala, ale tam je hluboce zakořeněná ta podrobenost

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:25

barbucha Tak soudit průměrné IQ je dost fail.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:31

Sweet Potato 

Jo to je možný, ale můžeš mi to klidně vhodnou argumentací vyvrátit.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:31

barbucha tak Rusko dalo svetu výborné vědce, o tom žádná. Kolik je dnes zemi s kosmickým programem. Vždyť EU využívalo jejich prostředky!

Zrovna v tom letectví byli fantasticti konstruktéři.

Navíc spousta těch mozků je bohužel pohřbena někde v té mašinérii, dělají výzkum při Rusa. Dnes ale už věda takto nefunguje, síla je ve sdílení a to oni bohužel nemůžou. 

Fakt bych jejich inteligencii nepodceňovala, dokážou ohromné věci, když můžou. Je to jen o vzdělání. 

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:34

rozarka tento tyden jsem mluvila s několika lidmi v SR a ČR, kteří radši taky nechtějí vidět, co se děje.

Jednu příbuznou mám úplně rozloženou. Ale když jim ten pštrosí přístup pomůže, kdo jsem já, abych soudila? Mě pomáhá ty informace zhánět, ale kdyby mě to příliš nervovalo, taky to radši zavřu. To není žádná zásluha. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:35

continuity 

Já nezpochybňuju to, že nějaký vědce (atd.) měli. Jen to, že jich bylo daleko víc než v jiných národech. Na to, kolik jich celkem bylo/je...

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:39

barbucha No tak Gaussova křivka funguje všude stejně, Rusové nejsou žádná evoluční výjimka.
Že je tam těžký rozvinout potenciál je věc druhá. Tohle útočení na "IQ" národa je imho dost sprostý.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2022 11:41

Prosperina

barbucha Ty jsi se vsim rychle hotova, vyjmenovavat  svetove zname Rusy nebudu a ani se poustet do polemiky o jejich bezne inteligenci. To mi prijde strasne prizemni a lacine prohlaseni. Ze jsou zmanipulovani, zaslepeni a casto se o nic vnejsiho nezajimaji, to souhlasim. Ale degradovat je na menecenne mi prijde prilis a zavani to necim nepeknym. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:45
Reakce na Jos:

Ze jsou zmanipulovani, zaslepeni a casto se o nic vnejsiho nezajimaji, to souhlasim. Ale degradovat je na menecenne 

​Mně to přijde jako jedno s druhým, prostě to spolu souvisí. Zmanipulovat inteligentního člověka nemůžeš (nebo jen hodně obtížně). Podívej se tady u nás na pitomiovce - řekla bys, že to je samej výkvět ducha? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:46

https://twitter.com/olex_scherba/status/1497529646333706240?s=21
První linie.

Ale teď jdou řezníci z Čečny. Vzpomněla jsem si na Tolkiena.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:50

Vzdyt to jsou deti

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:52

moora Na obou stranách. Jako vždy ve všech válkách.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2022 11:57

barbucha ja se s tebou nechci hadat, mame diametralne odlisny pohled. Podminky pro osobni rozvoj ma clovek nekde v Novosibirsku uplne jine nez si my dve dokazeme predstavit. Ani bezny Severokorejec neni zadny tupec, treba by ses divila. Takze i me je beznych Rusu svym zpusobem lito. Verim, ze velka cast vubec nechape. No a ti kluci, co je posilaji do boju, skoda mluvit. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. února 2022 11:58
Reakce na barbucha:

​Zmanipulovat inteligentního člověka nemůžeš (nebo jen hodně obtížně). 

​A to si piš, že můžeš a vůbec to nemusí být hodně obtížné, když víš, jak na to. I inteligentní lidi mají své slabiny, což z nich přece ale nedělá nedělá hlupáky.

Takových případů už jsem potkala.