Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Karja
Avatar
35812 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 14:30

Sweet Potato Já tu ruku nechápu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 14:31

Karja Video upravovali, Maláčovou zeštíhlovali a chybička se vloudila.

Offline Karja
Avatar
35812 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 14:33

Sweet Potato No aha, to je video! Tak promiň,já myslela, že tihle se můžou max vyfotit:-D

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 16:20
Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 17:28

Sweet Potato můj názor je ten, že úplný vzor duševní vyrovnanosti nebude, ale i kdyby byl schizofrenik, a i kdyby o tom, že dělá bílého koně věděl, tak je to úplně jedno. On nekandiduje, takže to cca tak důležité jako duševní stav sousedky od vedle.  Že capi hnízdo nikdy podmínky k udělení dotace nesplnilo je nad slunce jasné už dost let. Shodlo se na tom několik auditu ( našich i evropských), dokonce se to vyjmuli z evropských programu, takže důvody tam byly. Že se naši úředníci tváří jak vyorané myši, že o tom nevěděli a konali v dobré víře, je už takový místní kolorit. 

Mě teď teda zajímají ty ostatní dotační programy, protože to může republiku ovlivnit na dlouho. 

Babišovi ať si svoje problémy vyřeší sami, že tady máme další divadélko před volbami je sice zajímavé, ale víc mě osobně dere, že do Pirátů se pustili kremelsti dezinformatori a vládní strana se na te vlně veze a dokonce to ještě přiživují, protože ji to vyhovuje. To mi přijde s ohledem na volby mnohem závažnější, že státní moc podporuje ruské dezinformace než nějaké hrátky Babišovic rodiny. Že tomu dává takový prostor zrovna Nko je mi s podivem. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 18:45
Reakce na Sweet Potato:

Na DeníkuN je dlouhý rozhovor s Babišem juniorem.

Mám z toho hrozně nepříjemný pocit. Myslím, že to nedopadne dobře.

​mně se v souvislosti s juniorem vybavuje, jak jsem kdysi četla, že psychopat dokáže, že to jeho oběť se chová pro ostatní divně a nepochopitelně, takže ta oběť potom působí nevěrohodně, jako magor atd

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 11. zaří 2021 22:45

Sweet Potato dneska jsem videla bilboard s dostalovou a ta na sobe pred focenim taky "poradne zamakala"

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 11:49

I kdyby byl Babiš junior vyslovenej cvok ve svěrací kazajce, a jeho starostlivý tatík o tom věděl (dle jeho vyjádření teda věděl), tak jak to, že na něj přepsal ten čapák? A jak to, že takovýho chudáka nenechal léčit v místě jeho bydliště to jest ve Švýcarsku, ale hnal ho (ilegální cestou ještě ke všemu) ausgerechnet do krymskýho bordelu?

Tenhle spor Bureš prostě nemůže vyhrát, pokud skutečně žijeme v Evropě 21. století a ne ve stalinským Rusku...

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 12:19

barbucha Zapomínáš, že pro spoustu lidí je bohužel jen černá nebo bílá. Uvažují jen je x není junior "blázen", z toho plyne senior není x je vinen. Tu variantu, že junior může být "blázen" a zároveň senior vinen (přesto nebo tím víc) nevezmou.

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 12:21

Sweet Potato no právě proto bych od Nka čekala trochu odpovědnější novinařinu než tohle. Pokud je opravdu nemocný, tak je to na hranici etiky, pokud není tak, to stejně o ničem nevypovídá. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 12:25

continuity Já si myslím, že Enko má dost specifické složení čtenářů (nepředpokládají, slovy klasika, že co čtenář, to blbec), 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 13:13

Sweet Potato 

Tak je na místě položit tu otázku jim: přepsali byste svůj majetek na schizofrenního potomka (příbuznýho)?! 

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 16:53

Sweet Potato tohle snad musí zlomit krk i Babišovi? SPD ma šanci sedí toho parlamentu dostat, ale i s těmi komunisty se pobratali jen tak napůl a potichu.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 16:57

continuity nezlomi mu to krk. Myslim, ze volicum ano spd a jeho nazory prilis nevadi...

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 17:11

razorblade Doufat lze imho jedině v to, že SPD v podstatě vyhovuje být v opozici. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34818 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 17:17

razorblade Prý už rozklíčovali Bohdana Švarce. Nějaká Hana Demeterová.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 12. zaří 2021 17:19

Sweet Potato ted jsem to cetla na fb, vubec mi to jeji jmeko nebo kauza nic nerika. Ale u juniors chapu, ze muze podlehnout ruznejm sejdirum. To i naznacuje v rozhovoru, ze byl hodne osamelej a ted si teprv nasel kamarady...