Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34763 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 12:41

prďola  

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 12:45
Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:12

Sweet Potato pyzamko a pudink

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:47

viktorka_od splavu 

Popelníček už ne?

Offline andulka01
Avatar
10593 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 15:05
Online Kokoska
Avatar
28155 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 12:17

Proc nesmi narod vedet, co se deje s hlavou statu?

Offline notna
Avatar
6489 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 12:30

Kokoska A mluvčí prezidenta jen postne žalm To znamená co? Že se už máme za prezidenta jen modlit? Nebo je to nějaký jiný jinotaj?

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:01

Všechno to do sebe zapadá. Béčkový ministryně, béčkový celebrity, béčková zábava (viz vlákno Vtipy). My jsme prostě takovej béčkovej stát..

Offline Sweet Potato
Avatar
34763 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:03

Kokoska Protože takhle naštvou víc lidí.

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:09
Reakce na bram:

 béčková zábava (viz vlákno Vtipy).

​Béčko je moc vysoko...tohle je až někde u T,U,V

Offline continuity
Avatar
33362 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:12

jerry taky me to napadlo. Budeme rádi, když pro toto uspořádání zbyde písmenko v abecedě. 

Offline Garfie
Avatar
23791 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:14

Kokoska Tenisová exhibice Lány Open?  To už samo o sobě....

mirajo Tohle je úplně neuvěřitelný. Já od redakce, se kterou spolupracuju, dostala sáhodlouhý volební manuál, jak vyvažovat zpravodajství a zdroje...a největší pojisťovna na to dlabe, ještě v rozporu se správní radou!!!  

bram Je to tak. :-(

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:20

jerry continuity Garfie no ale řekně te mi, co se s tím jako dá dělat?? Dyť tam není ani jiskřička na konci tunelu.. Já i kdybych si dala za cíl, že přemluvím někoho, ať jde volit nebo nevolí ANO, tak mu nemůžu s klidným srdcem doporučit nějakou jinou možnost. To je hrozný toto.. 

Online Kokoska
Avatar
28155 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 13:22

notna to by me taky zajimalo. O co prosil Ovcacek Hospodina, ktery ho vyslysel, Ovcacek ma konecne klid a jsou mu fuk zastupove? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 14:04
Reakce na Kokoska:

Proc nesmi narod vedet, co se deje s hlavou statu?

​Protože nám do toho nic neni. Můžem jen solit jak mourovatý a vydržovat ty lemply na Hradě... Tvl já bych se vztekla už. Všude jinde (kromě dříve carskýho, stalinskýho a nyní putinovskýho samoděržaví) by v ten den přinesly sdělovací prostředky zprávu, že je dotyčný prezident a) na urgentním zákroku, b) na plánovaném vyšetření, c) mrtev...

A mluvčí by byl první, kdo by tu zprávu všem sdělil! A tady ten debil bude mektat o Hospodinu!!

Teda ne že bych měla zvláštní obavu o zdraví dědka a v zásadě je mi fuk, jestli ještě dejchá (nepochybuju o tom, že ho vlekař s Nejedlým budou udržovat i ve formaldehydu, dokud z Hradu neodnesou poslední stříbrnej příbor), ale jde o princip sakra už jednou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 14:11

Prasman Dunka

2Spnsg0e hSh  · 

Dobrý den, pane mluvčí, chtěl bych se zeptat, jak se daří panu prezidentu?

 

Vešli tři do místnosti a čtyři odešli i vzplanul strom. Aj ptactvo zpívalo a na jabloni šest košů hrušní urodilo se. Všichni se zaradovali. Em 12,5

 

Dobrá, jaký má pan prezident názor na současnou fiskální politiku?

 

Když Šimon, syn Kulhámrův, bratr Brámův, otec Ešudy a Kalmára z trhu šel, smutnil, že neprodav sukna všeho. I sestoupil z nebe Hospodin, potrhal mu šat a Šimon šťastnen byl, že pro sukno má upotřebení. Mt 4,6

 

Děkuji za odpověď, pane mluvčí, ještě bych se chtěl zeptat na nepovolenou těžbu kamene v lánské oboře?

 

Kámen srdcem je toho, kdo ukovat si meče z cizího kovu dopřál a tímto nepravosti páchal a nevinné zabíjel. Kdo tomuto se postaví, ať sám se stane skálou. Nebo alespoň pískem. Kazatel 3,16

 

Jmenuje prezident premiérem vítěze voleb?

 

Každý kdo zvolit měl, uhranuv možností touto, zcepeněl. Bylo mnoho zcepenělých podél cest i ve městech. A pěkné ticho, jen ptactvo pělo a větru šum. Pt 24,2

Offline continuity
Avatar
33362 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 14:23

bram jenže to je taková idealistická představa, že někde existuje strana, která mi bude 100% vyhovovat. Je to vždy otázka kompromisů a nějakého nastavení - jsou země, kde jsou dvě strany a vybírá se mezi nima a je to úplně normální. Si pamatuji v jakém šoku byl tady jeden Skot z toho, že máme v parlamentu 5 nebo kolik stran jak tlustá je ta volební obálka. 

Takze čekat, že mi někdo bude vyhovovat úplně, je cesta do těchto pekel: oni jsou jedni jak druzí, takže je to stejně jedno. Navic vznikají stále další a další strany a stranicky, které se snaží odprosit od hříchu minulých. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 14:33

continuity tak ja necekam, ze mi nejaka strana bude naprosto vyhovovat, problem je, ze kdyz to vezmu shora dolu tak u vsech z tech co maji sanci se dostat mam akorat kategoricky TOTO NIKDY