Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 26. května 2021 05:34

mirajo to je ofiko profil? Dost trapny a ubohý, bohuzel odpovidajici stavu mysli S. Ikdyz bych neco takovyho cekala spis od Z.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. května 2021 07:56

stes Ne, je to fake. Vtipy nekdy nejapny a nekorektni byvaj. Me osobne mnohem vic poburuje, pokud je to pravda, ze to na fakulte tak nejak vedeli vsichni a pan tam byl vesele celou dobu celebritou. A ze zrovna na pravech, to je trochu usmevny. Pokud tyhle svedectvi nekdo vytahne prave pred volbama, coz je dost tezky si nevsimnout, citila bych se zneuzita podruhy, jen k jinymu ucelu. Pokud to pravda neni nebo alespon ta jeji trestna cast, tak nam ta kampan zacina hodne neferove. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 26. května 2021 07:57

stes Jasně že ne! I v profilu má uvedeno, že fake.

(Já nad tím taky vyprskla)

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:05

Sweet Potato dík, mně to bylo divný, ale tw. nesleduju a nemám, takže jsem se musela zeptat. Napřed jsem tedy vyprskla rovněž.mirajo tohle se tedy jako tak nějak vědělo? proč se to tedy nevytáhlo dřív, načasování jako prase, ovšem dofám, že bude po zásluze potrestán.

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:08

stes To píšou v tom článku, že je to veřejné tajemství.

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:12

Sweet Potato tak že to píšou ještě nic neznamená, že. Ale pokud ano, je hnus, že to někdo tajil a tím to kryl

Online notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:20
Reakce na mirajo:

stes Ne, je to fake. Vtipy nekdy nejapny a nekorektni byvaj. Me osobne mnohem vic poburuje, pokud je to pravda, ze to na fakulte tak nejak vedeli vsichni a pan tam byl vesele celou dobu celebritou. A ze zrovna na pravech, to je trochu usmevny. Pokud tyhle svedectvi nekdo vytahne prave pred volbama, coz je dost tezky si nevsimnout, citila bych se zneuzita podruhy, jen k jinymu ucelu. Pokud to pravda neni nebo alespon ta jeji trestna cast, tak nam ta kampan zacina hodne neferove. 

​To mě na téhle kauze taky děsí. Spousta lidí to ví roky, ale těch holek se někdo zastane, až se to hodí před volbami? Pokud by se neblížily volby, nikdo by se nesnažil pomoc a nechali by to všichni dál veřejným tajemnstvím? Tímto se nezastávám Feriho. Jen, že ta kauza asi bude pěkně nechutná na obou stranách a o ty skutečně oběti asi nikomu nejde.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:21

stes Ja tw taky nemam a neprovozuju. Obcas tam nahlidnu pres nejaky odkaz jinde. Zadneho pravnika z te doby neznam, abych se zeptala, co se kde suskalo a nebo taky ne

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2021 08:24

stes Tak je to fake, ale hlavne ze odpovida mysli S, ze. Nic proti, ale je videt jak jsme vsichni strasne ovlivnitelni. 
A ten Feri je fakt idiot, jestli jako fakt...Urcite spousta holek mu do te postele skakala i bez natlaku. 

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:26
Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:31

Jos Fake odpovídá mysli S?

Exit: Omlouvám se.

Edit editu

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 26. května 2021 08:49

Sweet Potato 

To napsala stes úplně nahoře.

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 26. května 2021 09:41
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 26. května 2021 10:13
Reakce na notna:

.. o ty skutečně oběti asi nikomu nejde.

​Já to tam bohužel taky cítím, nemůžu si pomoct. Ale jestli je Feri opravdu takovej prasák, což se mi z dostupných informací jeví, že jo, je dobře, že si to už převzaly orgány činné v trestním řízení a konají.

Online notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 26. května 2021 10:55

bram Tohle téma teď probublalo i na jednu odbornou diskuzi, kam chodím, a i tam se objevují hlášky typu, to není nic nového, vím to, na fakultě se to vědělo nebo dcera mi to říkala apod. Tady to pár lidí taky vědělo. A to moje sociální bublina není nijak veliká. Co to sakra je? Stovky lidí ví, že někdo často sexuálně obtěžuje a nic se neděje? Pokud by mi to říkal někdo z druhé ruky, nic s tím nenadělám, ale budu se snažit ho přesvědčit, povzbudit, aby to nenechal být, pokud je to pravda. Historky, jak i na veřejných přednáškách naznačoval osahávání zadku?! A nikdo nic na to?! jde zde mimo moje chápání, že se někdo takto chová a i že je to tak masově tolerováno.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 26. května 2021 11:14

notna 

Protoza vetsina tho ani neni trestna. fakt se nekdo divi, s tim, jake bylo v CR negativni halo kolem metoo, ze se s tihle lidem nechce chodit ven? 

Online notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 26. května 2021 11:22

A666 Ano divím. Jako k čemu to je, hlásat teorie o tom, jak je takové chování špatné a pak to mlčky tolerovat? Já chápu, proč to nechtěly hlásit ty holky. Ale když se s tím svěřily, tak asi se jim teda moc podpory nedostalo. Tohle nechápu. Ale už toho nechám. Vím o tom málo, nechci vynášet soudy. Doufám, že díky této aféře se aspoň uskuteční nějaký posun ve vnímání sexuálního obtěžování a že ty dotyčné to nepoznamená ještě víc než dosud.

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 26. května 2021 11:27

stes clovek nemusi twitter mit a sledovat, staci trochu pouzivat mozek, opravdu si myslis, ze by si nekdo dal na twitterovej profil fotku, kde spi? Presne kvuli tyhle absenci aspon spetky kritickyho mysleni pak vznikaj kauzy a drby...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 26. května 2021 11:29

notna 

Ja doufam, ze tohle bude konecne opozdene metoo v CR, fakt ze jo..... Jinak jako jak rikam, co hlasit. Na twitteru se pry objevilo, ze to, co se melo hlasit na senat, tak ze ty holky byly odrazovane, nekterym bylo naznacovano at to enchaji plavat, pokud chteji dostudovat...... To byl asi pripad tech mene zavaznych veci (ve smyslu ze by to nebylo na TO). Na policii mohly jit ty znasilnene ale na rovinu, fakt se divime, ze zeny s pribehy jako jsou pospane to nehlasi, kdyz it y s jasnejsimi prubehy (zznasilnene venku cizincem pri ceste z rpace) leckdy celis ekudnarni viktimizaci? kdyz 63% pachatelu znasilneni dochazi s podminkou (a to je jen ta miziva cast co dodje k soudu). Jinak jako okoli muzes podporovat jak cches, ale je to na obeti, co s tim udela - teda pokud ji nechces jeste dodatecne traumatizovat.....

Podle meho tohle vic vypovida o stavu nasi spolecnosti

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 26. května 2021 11:36

Jinak kdyz se clovek podiva na vsechny ty diskuze kolem toho, tak fakt nechapu, ze nekomu prijde divne, ze to nehlasily......