Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:01

jerry pan prasident a jeho loutkáři?

hamajda to nevymyslel určitě, ten má myslím akorát hlavu na to, aby si tu mikinu správně navlíknul předkem dopředu

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:06

viktorka_od splavu Pěkně se v tom plácá. Ale zas to, jak je to všechno zpackaný, by jeho levelu odpovídalo.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 05. května 2021 14:13

jerry pan prasident a jeho loutkáři?

hamajda to nevymyslel určitě, ten má myslím akorát hlavu na to, aby si tu mikinu správně navlíknul předkem dopředu

​Myslím, že za tím vším je Zeman. Drží Babiše v šachu a ten proto musí plnit jeho požadavky. Zeman si přál odchod Petříčka, takže se tak stalo a hned potom se měla odehrát tato cesta do Ruska, ať už za jakýmkoliv účelem. O Vrběticích musel Zeman taky vědět. Prostě se to jen snažili ututlat a nevyšlo jim to. 

Offline andulka01
Avatar
10650 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:00

Samara Proč pro vzdělávací systém? Mě vzdělával částečně ještě bolševik, to taky hraje roli?

Offline continuity
Avatar
33571 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:01

Já vcera četla rozhovor se šéfem vojenského zpravodajství s ten popřel,že by o tom cokoliv věděl. Je to ta paywallem, odemykat se mi to nechce, ale tady je ta otázka. 

HN: Máte informace o tom, že Hamáček či Babiš zvažovali informace o Vrběticích nezveřejnit? Podle úterního článku serveru Seznam Zprávy takové podezření existuje. Hamáček se prý chtěl s Ruskem dohodnout, že informace o kauze nezveřejní výměnou za vakcínu Sputnik V a uspořádání setkání amerického a ruského prezidenta. Mělo se to projednávat na schůzce, které jste se zúčastnil.

Ne.

Názor na to nemám, myslím si, že máme málo informací pro to, či ono stanovisko a kdoví jestli je budeme mít. Co jsem si ale jistá, že tato situace dost vyhovuje AB. 

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:04

viktorka_od splavu eeny-meeny 

Nejedlý a Mynář jsou šíbři nejhoršího kalibru rozhodně mají kapacitu za pomoci svých ruských kamarádíčků tohle vymyslet a zorganizovat.

A hlavně ono pořád platí starořímské "Cui bono?"....a z toho se dá usuzovat, kdo (jediný) z toho může mít prospěch. Právě jen ti loutkáři a jejich loutka.

Hamáček se stal bílým koněm, Pepkem Vyskočem či jinak nazvanou obdobnou figurkou (prostě "obecní blb").

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:12

jerry no tak nějak. jak to bylo doopravdy či co tím kdo sleduje to fakt těžko říct a uvidíme jaké teorie se ještě vyrojí:-) ale že je hamajda nechci říct v tom nevinně, to ani náhodou, ale že si z něho udělali šikovnýho blbouna to určitě. teď ještě aby z toho nevytřískal ne odškodný, to by mi bylo vcelku putna, ale nějakou pofiderní popularitu... kampáááň

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:23

Nestíhám teď úplně načítat aktuální kauzu, ale jaké je vlastně Hamáčkovo oficiální vysvětlení? 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:27

continuity To si myslím taky, že Babišovi to vyhovuje... není to v zásadě jeho průser.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:30

Krehutka No on spíš pořád jen mlží. Pořád tvrdí, že cesta do Moskvy byl zastírací manévr, ale smysl to nedává. Projednávání ve sněmovně je tajné, když má tiskovku, něco řekne, ale dotazy nezodpovídá...

Offline continuity
Avatar
33571 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:33

moonlight tak pokud počítali s tím, že se ve sněmovně budou používat informace od BIS, tomu utajení celkem rozumím. 

Offline Liesel
Avatar
1436 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:43

Petricek tvrdil v jednom rozhovoru, ze to chteli resp. museli zverejnit, ale puvodni plan byl, ze policie vyhlasi patrani po tech dvou rusech, pockaji az se toho chytnou media a pak to vysvetli, ale hrozilo, ze to nestihnou takhle a praskne to a to si nemohi dovolit, proto ta sobotni tiskovka. Pokud to takhle bylo a museli to vedet vsichni informovani, tak proc ta planovana cesta do Ruska? No, neco za tim určitě muselo byt, ziskat cas, zkusit vydirat, uplacet, lezt do p...e, hrani si na tajne agenty... možností je vic nez dost. Odpoved, tedy tu pravdivou, stejně nedostaneme.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:47

continuity Jako asi jo, ale normální člověk se zas nic nedozví...

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 05. května 2021 15:56

Možná chtěli něco po Petříčkovi, něco, s čím on nesouhlasil (cesta do Moskvy), takže se ho nejdřív muselli zbavit. Potom se narychlo do funkce jmenoval Hamáček a naplánoval si tu cestu. Bylo asi málo času, bylo jasné, že to praskne. Ale chtěli to asi ještě stihnout před zveřejněním, což jim nevyšlo. Možná bylo jasné, že to vyjde najevo, ale chtěli se s Rusy dohodnout, jak to zbagatelizovat, zamést pod koberec...Jen takové moje spekulace, ale vysvětluju si tím to jejich zmatené chování a lhaní. 

Offline continuity
Avatar
33571 příspěvků moje polička 05. května 2021 16:00

Liesel eeny-meeny Jo a ještě Beroun říkal jednu důležitou věc: podle toho jak se vyvíjeli dezinformace, se dá odhadnout, ze rusové věděli, že na ně něco máme, ještě před tím zveřejněním. 

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 16:26

continuity a co na ty rusaky mame? Dukazy jsme nevideli, ale verime, ze existuji? Mne cela ta kauza prijde prilis zavazna, nez abychom se jen tak spolehli na neci slovo bez dukazu..byt je to slovo tajne sluzby nebo mozna prave protoze je to slovo tajne sluzby, pro kterou jsou dezinformace dennim chlebem..Nemile mne prekvapilo, kolik lidi tady vubec nezapochybovalo nad tou novinarskou informaci o vymene milionu davek sputniku.. vite o tomhle ano? - https://www.info.cz/zpravodajstvi/cesko/soud-smetl-ze-stolu-kauzu-janka-kroupy

Offline continuity
Avatar
33571 příspěvků moje polička 05. května 2021 16:35

Samara tak kybernetický prostor je veřejný. Pokud se začnou šířit první dezinformace ještě předtím než se něco začne dít, je to myslím dost vypovídající.

Online Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 05. května 2021 16:45

Samara Máš pravdu v tom, že každý věří tomu, čemu věřit chce.

Už to, že je ta možnost tak snadno uvěřitelná, je ale blbě.

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 17:02

Sweet Potato Mno, snadno uveritelna tady v te komunite..

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 05. května 2021 17:21

Samara Tak naznač, co si o tom myslíš ty, já tě za názor, který nebude stejný jako ten můj, na Aeronet nepošlu. Pokud to nebude něco jako implantace čipů do nosu a podobný pitominy a to nepředpokládám.