Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 17:49

mirajo Mne v prvni rade prekvapil ten uvodni obrat Babise "mame duvodne podezreni". To se moc nezamlouva, radeji bych slysela "mame dukazy, ze.. " To neni totez. Pak mi citelne chybi jakakoli reflexe toho, ze v arealu byl bordel, nikdo ho poradne nehlidal a ze zjevne slouzime jako prekladiste zbrani pochybneho urceni a nikoho to netrapi :-D Co se tyce te cesty Hamacka - kristaboha, co by asi s tim milionem neschvalenejch sputniku delal? Tady ho nikdo nechce, mozna par duchodcu, krom toho, hamajda prece jen umi cist a jiste cetl, ze na slovensku kvuli podobnemu obchodu padl premier.. nemam zadnou jednoznacnou verzi, ale tvrzeni pana Kroupy mi prislo od zacatku proste prilis pitome, jestli se to potvrdi, holt si zase posunu hranice :-D 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:17

Samara castecne neco podobneho mi dneska vysvetloval kolega, ze prodej zbrani musi schvalit 3 ministerstva a do zemi vojenskeho konfliktu prodavat nesmime, takze i my jako zeme a tehdejsi vlada, mame ponekud maslo na hlave, a proto se patrne ti rusove tak drze chovali, protoze cekali, ze to nebudeme rozmazavat, i kdyz na to prijdeme. Navic pry ten areal opravdu byl lehce dostupny, pry je na netu rozhovor hned po tom vybuchu a tam tvrdi, ze tam bezne prochazeli houbari a dokonce tam probihal nejaky sportovni okruh-zavod?

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 18:22

baltik Tak nejak, mne se na nas libi, ze jako narod nemame sklony k tomu provadet genocidy a obcanske valky, promyslena krutost nam je cizi, ale holt vynikame v tom, jak obchazet pravidla..podle me na ten sklad vsichni kaslali, armade uz nepatril, tak tam meli mysi pre..

Offline Sweet Potato
Avatar
34793 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:31

Na ČT24 teď Janek Kroupa

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:49

Samara no ale je rozdíl, když něco takového udělá konkurenční prekupnik a když takhle jedná státní tajná služba patrně z oficiálního pověření daného státu. 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 05. května 2021 18:54

Jeee, ruskej troll po tydnu zas vylezl z diry. Bavi me i ten ruskej nick

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 19:15

Krehutka A mame ty dukazy o tom, kdo to udelal ?  My jsme po sedmi letech nevysetrili zasmluvnenou studenku ale vysetrime nade vsi pochybnost pricinu vybuchu v bordelistanu, kam chodili mistni na houby? Krom toho, vzpominate na agenta s ricinem? Nedelam si iluze o kvalite lidi v bis. Nepochybuju, ze se tu prohani rusti agenti stejne jako ti americti. Dokonce i pripoustim, ze to do vzduchu vyhodit mohli. Proc? Protoze jsme jako stat uplne neschopnej bordel, a to me sere nejvic! Kdysi jeden nas kluk byl bud prvni nebo druhej nejlepsi absolvent West Pointu, uspech jako blazen, nabidky skvelych mist v zahranici jen prsely. Odmitl a vratil se do cech, ze chce rekneme "slouzit vlasti", nastoupil do armady a co s takovym clovekem udelala nase slavna armada? Inu, dala mu pocitat hajzlpapiry ve skladu. Tak je pocital pul roku, pak se na cesko vysral a odesel do zahranici. Takhle to u nas chodi se schopnymi lidmi..proto je mozne, ze sklad se rozkradl a mistni tam chodili na houby..jestli tam rusaci proste prolezli dirou v plote, tak si to zaslouzime a nemame si na co stezovat. Tresnickou na dorte je otevreny dopis byvaleho pyrotechnika, ze vysetrovani hodnotil jako zpackane..Ale najednou vime vsechno a je nutny vypsat predcasne volby. 

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 19:15

razorblade dej si na hlavu mokrej hadr, prosim

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:19
Offline Isca
Avatar
4452 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:37
Reakce na Samara:

..jestli tam rusaci proste prolezli dirou v plote, tak si to zaslouzime a nemame si na co stezovat. ..

​I kdybys měla nastokrát pravdu, že k celé té události přispěl bordel a šlendrián v ČR, tak výše citovaná věta je jasná viktimizace.  

Offline 711990
Avatar
17106 příspěvků moje polička 05. května 2021 19:59

Samara hotovej Homeland. 

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 05. května 2021 20:05
Reakce na Samara:

Krehutka A mame ty dukazy o tom, kdo to udelal ?  My jsme po sedmi letech nevysetrili zasmluvnenou studenku ale vysetrime nade vsi pochybnost pricinu vybuchu v bordelistanu, kam chodili mistni na houby? 

​Odkud mate informace, ze chodili mistni na houby do municniho skladu? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 05. května 2021 20:08

Samara ty dukazy samozřejmě my nikdy mít nebudeme, stejně tak si nemyslím, že bude mít veřejnost přístup do spisu (a je to tak dobře).

Jestli někdo prolezl dírou v plotě nebo překonal důmyslný zabezpečovací systém je v tuto chvíli a z diplomatického hlediska úplně jedno.

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 20:37

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 20:39

Tohle je post cloveka z Vrbetic - to jen na okraj k tem diram v plotu. 

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2021 20:54

Pro me je docela zajimava zkusenost byt označená za ruskeho trolla. Uz chapu odkud se bere ta paranoia, ze rusove tady vedou dezinformacni valku, a ze tady pod stovkami falesnych nicku prispivaji do diskusi.  Na zaver - Samara je jmeno postavy z amerického filmu. Vybrala jsem si ho, protoze mame doma 40metru hlubokou studnu. Ale pro razorblade je to rusky znejici nick - a presne takovymhle zpusobem dela Kroupa tu svou investigativni novinarinu :-/. Tak dasvidanja. 

Offline 711990
Avatar
17106 příspěvků moje polička 05. května 2021 20:55

Samara a jakej ma ten post zdroj? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 05. května 2021 21:20
Reakce na Samara:

jestli tam rusaci proste prolezli dirou v plote, tak si to zaslouzime a nemame si na co stezovat.

to je k zblití

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 05. května 2021 21:21
Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 05. května 2021 21:25

Dítě chce k narozeninám jestřába a pojmenuje ho pry Hamacek.