Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 16:30

Vilemina muzu?

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 16:37

moora ano, to je jedinej spravnej komentář!!!!

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 16:49

Vilemina  No doufám, že má Jirka post-Zeman plán, protože v Institutu Václava Klause se asi neuchytí

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 16:54
Offline Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 17:38

Lidi, ale ty diskuze, ty diskuze! Už se tomu záměrně vyhýbám, ale nejde to. Těch blbců, co fandí Zemanovi je strašně moc i v květinářské skupině na fb se všichni pohádali a to šlo prosím pěkně jen o tu hrůzokytku co měl během projevu před sebou. Správce všechno smazal během hodiny, ale hořkost zůstává. #kdetodoprčicžiju?

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 19:03
Reakce na Kan:

Lidi, ale ty diskuze, ty diskuze! Už se tomu záměrně vyhýbám, ale nejde to. Těch blbců, co fandí Zemanovi je strašně moc i v květinářské skupině na fb se všichni pohádali a to šlo prosím pěkně jen o tu hrůzokytku co měl během projevu před sebou. Správce všechno smazal během hodiny, ale hořkost zůstává. #kdetodoprčicžiju?

​Já se vždy uklidňuju tím, že ty pitomce je prostě víc slyšet. Že normální lidi nemají tu potřebu dávat tolik svůj názor najevo. Přijde mi, že soc. sítě a možnost každého se ke všemu vyjádřit, jen rozdmýchávají větší a větší nenávist. Je to smutný...

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 19:18

Kan co na té jeho kytce bylo k řešení?

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 19:44

continuity jj nekde asi je. Ten projev urcite bude na strankach hradi

Offline Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 19:53

ankouNěkolik profesionálů se k ní vyjádřilo nelichotivě a prý, pro Zemana dobrá, což příznivci prezidenta nelibě nesli.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 19:57

Kan

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 20:00

Podle mě přesně o tohle jde - rozeštvávat lidi, rozdmychávat nenávist, rozdělovat společnost. Pak se snáze ovládá, manipuluje...ruskej scénář. 

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 14:06

 Tak ve čtvrtek no. Doufám, že to vy v Praze pojmete tak jako defenestračně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 14:48

Mags to buresovi volici asi nevedeli, kdyz jim sliboval "stat jako firmu", ze nekteri sikulove si proste chodi do firmy do kasy pro prachy do domaciho rozpoctu?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:15
Reakce na Mags:

RoSa No právě. Já bejt Tománkovou, tak se zvednu a jdu dom, fakt to mal zapotřebí se tam nechat školit jak malý děcko. 

​Tak vono by to bylo prd platný, kdyby odešla. Prostě by přivezli někoho jinýho a nikdo by se nic nedozvěděl. 

Jo, při přímým přenosu, to by byla jiná!

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:36

barbucha No minimálně by museli vysvětlit, proč avizovanou Tománkovou nahradili. Jako ano, ničemu to nepomůže, spousta lidí ji chválí jako ultimátní profesionálku (z pohledu, že to snesla, ne že by ty její rozhovory obecně byly nějakej zázrak), a kdo chtěl mohl si tak udělat obrázek o páně prezidentovi sám, ale já bych to teda nevydejchala. 

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:38

viktorka_od splavu Já myslím, že těm to až zas tak nevadí/nedochází. Kradnů všeci, no ni?

A Babiš se toho evidentně nebojí. Zmetek drzej

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:40

Mags 

To já taky ne, samozřejmě. Dozvěděl by se o sobě leccos zajímavýho, než by mě vyvedli

Hele Babiš má pravdu. ČR nebude vracet ani korunu, protože agročert poslední dobou (pro jistotu) čerpá rovnou z našeho rozpočtu. Měl by tak vracet on nám... doufám, že až se změní politický obsazení, že ho poženou pro neoprávněný dotace (to jest zlodějnu) k soudu.

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:18

barbucha No to já právě vím, jak to myslí. A vím, jak to dopadne. Proto mně s.re, že ještě má tu drzost to takto komentovat. No doufám, že aspoň na někoho z tý jeho skvadry nebude spravedlnost krátká.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 27. dubna 2021 06:42

ROZHOVOR Zeman je pro Moskvu opravdu užitečný. Slouží propagandě

na tohle jsem vazne zvedava

"Pan Babiš má pravdu, že peníze vracet nebudeme, protože jsme o jejich proplacení ani nepožádali a platíme je z národních peněz. To je navíc možné brát i jako nedovolenou veřejnou podporu. To už je pak propojené s trestně-právní činností úředníků. Pokud oni vědí, že jde o nedovolenou veřejnou podporu a úmyslně to proplácejí, je to už na nich. Doteď mohli říkat, že čekají na závěry Evropské komise. Teď už je mají a musí to řešit."

(jevi se mi to odemcene, kdyby nebylo dejte vedet spravim)