Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:10

andulka01 prosím tě, ty si založíš vlastní cateringovou firmu přece!

Offline andulka01
Avatar
10653 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:12

Kokoska To bych se zrovna na těhle ostrovech taky moc neuživila
Tak přeučko na francouzštinu a Martinique - furt v EU, ale dostatečně daleko, to by nemuselo být špatný.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:16

Garfie mel to byt odkaz na profil newsroomu ct... jsem to asi nekak blbe prolinkovala, ale vy jstebtady chytre zeny a najdete si to samy

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:18

andulka01 ale zas nějaký exotický speciality jako bramboráky, kulajda, chlupatý knedlíky...

Offline andulka01
Avatar
10653 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:28

Kokoska No není úplně jednoduchý tam shánět suroviny na které jsme zvyklí.
Ale jako to víš že jsem si tam kromě ochutnávání parádnicky zavařila :-) Celý tuňák (tatarák, sashimi, panenka v sezamu), barrakuda (kari polífka a filety v kokosovém mléku), plantainy, chlebovník, banánový chlebíček. 
Plevelíme v blbém vlákně :-)

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:31

andulka01 nojo, ty sis tam zavařila, tady nám to jiní zavaří (přes oslí můstek zpátky k tématu )

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:32

andulka01 Prosím tě, ty si kdekoli otevři malou restauraci a máš vystaráno!

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:38

razorblade Člověk pak při tom hledání narazí i na tohle: Později Kolář informoval, že do budovy dorazila další policejní hlídka. „Přijeli vyšetřit, zda v budově se pohybuji skuteční policisté,“ napsal.

no kde tohle zažijete?!?

Offline andulka01
Avatar
10653 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:40

razorblade Lipovská je fakt psychopat, to přece není možný tohleto... 

Policie k tomu později na svém twitterovém účtu uvedla, že na místě neprovádí úkony trestního řízení ani šetření jakkoli související s činností České televize. „Policisté zde plní úkoly dle zákona, které souvisí s potenciálním ohrožením života a zdraví konkrétní fyzické osoby,“ napsali policisté.

A to je zase co? Hanička se bála že ji někdo praští? Bych se ani nedivila.

Offline continuity
Avatar
33577 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:43
Reakce na razorblade:

Kdybyste nahodou mely pocit, ze se toho dneska deje malo, tak Lipovska na rade CT jede bomby... https://twitter.com/NewsroomCT24

​Mě už to, co se děje stačilo i včera

Jsem tím covidem a karantenou nějaká slabší na nervy. 

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 16:52

OliveOyl  Jo, tohle byl jediný světlý bod dnešního dne, tomu jsem se fakt smála nahlas (i když tím probublávala bezmoc...). 

andulka01 Taky bych se nedivila. A že to celé uspořáda, když tam Dvořák není, to je fakt jen třešnička na dortu. 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 17:05

OliveOyl jj z toho jsem tak lehla. To je neuveritelnej bizar tohle vsechno. Zkus si predstavit, ze jen dneski deni v kostce vypravis nekomu ze zahranici... by si musel myslet, ze jedes v drogach :D

Offline andulka01
Avatar
10653 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 17:07

razorblade Jo, dnešek je super výživnej...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 17:37

Na opakovaný dotaz, kdy se rozhodl Blatného vyhodit, Babiš odpověděl: „Já myslím, že je důležité, kdy jsem se rozhodl - a rozhodl jsem se včera a dneska jsem udělal tu změnu. Já myslím, že to není důležité v tuto chvíli.“ Dodal jen, že nešlo o politický krok.

Jasně, včera se rozhodl

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:01
Reakce na OliveOyl:

razorblade Člověk pak při tom hledání narazí i na tohle: Později Kolář informoval, že do budovy dorazila další policejní hlídka. „Přijeli vyšetřit, zda v budově se pohybuji skuteční policisté,“ napsal.

no kde tohle zažijete?!?

​To nepsal pan Kominek z MP Prerov? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:10
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu ja jsem si o Faltynkovi nemyslela nikdy nic dobrého, ale zapisovat si takové věci mi přijde až arogantní - pokud to tedy není případ s IQ pod běžnou normou nebo těžkým alzheimerem. 

​Prosimtě... náš bejvalej ředitel si přece taky zapisoval úplně všecko. Ten teda pravda kapku sněžil

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:18
Reakce na Torrah:

Tolik k p. Arenbergerovi.

​Chtěla bych vidět tu studii o preparátu, kterýmu nějaký to razítko chybí. 

Tvl to je hnus nejvyššího stupně. Teda sorry, vstřícnost k hlavě státu. Poblila bych se! Dvakrát!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:23

barbucha souhlasím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:24

Ale zas na druhou stranu, tohle sofistikované vyjádření mi značně vylepšilo včerejší náladu.

„Je pravda, že je v nemocnici a není pravda, že by její stav měl nějakou přímou souvislost s tím, jak probíhalo jednání vlády,“ potvrdil hospitalizaci Svrčinové odcházející minist Jan Blatný,