Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 11:12

Catherinne   Beetlejuice, beetljuice...

Ba ne, to bych jí neudělala

Online brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 12:33

Ginevra Já to včera poslouchala na ČRo, nic o jeho cestě neví ministerstvo, velvyslanectví, ředitel zahr. vztahů na Hradě (ta funkce se asi takhle nejmenuje, ale má pod palce zahranční věci prezidenta), prostě nikdo. Brutální rána podpás veškeré naší zahraniční politice, úplně to podrývá diplomatické vztahy. Ostuda strašná.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 13:32

brrr A nejhorší na tom je, že ten xindl si je už TAK jist svou beztrestností, že tam neletí ani potajmu. Ale úplně bohorovně, soukromá cesta, placená ze státních peněz, bez vědomí a souhlasu státu.

To je prostě naprosto, naprosto neuvěřitelné

Online jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 15:36
Reakce na Dadoo:

 TAK jist svou beztrestností, že tam neletí ani potajmu.

​Nechci být přehnaně optimistická, ale není to spíš projev časové tísně a snahy urvat, co se dá?

Se Zemanem to jde naprosto viditelně každým dnem z kopce - stačí porovnat jeho vzhled a fyzické schopnosti v létě a teď. Vždyť už ani ty kšíry mu nesundavají (možná, aby se nerozpadl).

Offline nerolix
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 15:50

brrr Podle mě si tam letěl předvyjednat případný politický azyl

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 20:31
Reakce na Dadoo:

brrr A nejhorší na tom je, že ten xindl si je už TAK jist svou beztrestností, že tam neletí ani potajmu. Ale úplně bohorovně, soukromá cesta, placená ze státních peněz, bez vědomí a souhlasu státu.

​Ne, nejhorší na tom je, že nikdo ani necekne! (že Petříček mele o vysvětlení z Hradu je docela legrační, u vědomí toho, jak Hrad odpovídá na podobný podněty)

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 21:15

Kdyby si prezident sedl na koleckovou zidli, v klidu ho privezli a odvezli,  bylo by to dustojnejsi nez to postrkovani. 

Offline Liesel
Avatar
1443 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 21:33

Kokoska stejne tak skončí, chova se jako Trump, nechce a nechce si pripustit, ze to stejne musi udělat a cim vic to prodluzuje, tim je to horsi a trapnejsi 

Offline Liesel
Avatar
1443 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 21:36

barbucha Petricek si jen kryje zada "ja jsem to říkal...", asi se porad vsichni Zemana z nejakeho duvodu boji...

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 21:57

razorblade to je tak strašně nedůstojný... no jo, ale on musí, Nejedlý a Mynář ho nenechají. Přišli by o koryta.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 21:59

Liesel 

Protože je to strašnej hajzl!

No, možná teda už byl... jak jsme ho viděli naposled, už bych se ho moc nebála... ale ještě zbylo pár jeho votroků/nebo spíš loutkovodičů, který rádi převezmou štafetu, dokud mu někdo definitivně nepřišlápne kyslík. A Nejedlý je jeden z nich.

Kokoska 

To si říkám už dlouho. Když už sám nemá dostatek sebereflexe, mělo by mu to okolí vysvětlit. Ale na druhou stranu, von je to takovej prezent, že na něm osobně asi nikomu nezáleží (a nelze se divit). Přece má manželku a dceru, za normálních okolností by ty dvě důry měly bejt první, který by trvaly na důstojným zacházení... plus ty výše uvedený loutkovodiči, který z něj dobře žijou... ale holt je asi už ve stavu jak kdejakej nerudnej senilák, mlátící kolem sebe holí, že přece může chodit sám... a tomu okolí je úplně u prdele jak je trapnej, nechaj ho v tom radostně vymáchat. Fakt si nemyslim že by zmíněný okolí sestávalo ze samejch idiotů, který tu trapnost neviděj... viděj, ale je jim to fuk. A dobře mu tak. O laskavýho manžela/otce/nadřízenýho se přece normální člověk postará, aby nebyl pro smích...

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:10

barbucha me by zajimalo, co se ty jeho kacence honi v hlave. Neumim si predstavit, ze muj otec by se projevoval tak, jako milos, a ja bych nezasahla. Vzdyt ji musi bejt stydno!

Online jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:12

barbucha 

Myslím, že jsi to napsala naprosto výstižně, cítím to úplně stejně....rodině je ukradenej (první dcera jako by ani nebyla) a ti dva hradní zmetci potřebujou, aby vydržel co nejdýl.

Online jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:16

razorblade 

Otázkou je, jestli si on nechá říct. Možná to je i důvod, proč po Ivaně i dceři není vidu ani slechu (zřejmě si žijou v poklidu jako žily, když objímal stromy na Vysočině - on je v Lánech, ony v Praze).

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:19

jerry Nemá spíš syna? Něco si matně vybavuju...

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:20

razorblade 

No jak říkám, asi je dost dlouho sere všechny (nedivila bych se, jistě to dokázal i v rámci rodiny). Tak ať se dědek za trest ztrapňuje do bezvědomí, že jo. 

Na druhou stranu bych to cítila i jako svojí vostudu, ale zase - co čekat od jeho krve, od takový famílie? Školný a životní náklady zaplatil, tak ať táhne...

Osobně si říkám, dobře mu tak. Ale stejně tak docela lituju, že už si to ponížení vlastně neni schopnej užít/uvědomit. 

Online jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:22

Jennyfor 

Má, je lékařem v Ostravě a co si pamatuju, tak s tátou nikdy nechtěl být spojován (on od nich nějak odešel a syn mu to asi nemůže zapomenout).

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:31

jerry 

"Od nich nějak odešel"... zlí jazykové tvrdí, že se to neobešlo bez fyzickýho násilí, to soužití. Nedivila bych se (dokud ještě mohl).

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 22:34

razorblade a jak jako bys zasahla? uplne to vidim jak rozrazis dvere, odstrcis ty chuvy a "taťkuu, prosimte, pod uz do duchodaku!" a von se sbali a pude.. teda ho vodnesou

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 28. listopadu 2020 23:18

On ma tu ruku porad na ty fixaci nebo to byl nejaky starsi zaznam? Vzdyt uz to je hodne davno, co si to zlomil?