Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:45

Mutziputzi 

Ale di ty cyniku!

Samozřejmě existujou tvorové, který jdou s tím kdo víc platí/kdo je jim prospěšnej atd. atd. A na druhý straně jsou lidi který maj určitý mravní zásady, přes který nejede vlak. To jsou například takoví, který se radši nechaj zavřít, než by upustili od zmíněnejch zásad a přesvědčení - nechápu, že to zrovna u Havla nevidíš (a jestli ne, vzpomeň si aspoň na Husa, muhehe)... jako jo, byl to nakonec i z donucení politik, takže si musel sednout ke stolu s komoušema, nechat si Čalfu po boku (a neuplivovat si při tom)... ale znova opakuju, že jsou jisté meze - a že by se u něj rozhodně takovej Babiš ani zdaleka netěšil takový podpoře jakou má teď, anžto už bylo mnoho příležitostí jak ho vodstavit, a Havel by byl stoprocentně a rád nějakou využil. Vo tom nepochybuju.

Ale nebudu tě přesvědčovat, to je jen můj pohled

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:50
Reakce na razorblade:

Tohle je fakt strasny... hlavne, ze by se nas Milos chtel v Cine ucit stabilizovat spolecnost...

​Je to prase.

Zajímavý, jak odmítá vměšování do záležitostí jinýho státu... ale že si ho Rusáci i Číňani volaj na kobereček, jakmile se jim u nás něco nelíbí, to je asi jinej případ, že jo. Fakt konzistentní charakter.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 13:58

No, tak aspoň něco pro zábavu...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:31

barbucha Hele ale taky bys asi tvrdila, že Lucernu nestřelí Junkovi, nevezme si Dášu a tu nepodvede s Obermannovou...já bych si předjímat netroufala, stoprocentně už vůbec ne

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:41

Mutziputzi 

S těma tetinama bych teda naopak netvrdila - ani neočekávala - vůbec nic! Zas nepřehánějme, žádnej světec to (v tomto ohledu) nebyl

Lucerna je mi celkem fuk, byl to jeho majetek a moh ho střelit, komu chtěl. Drobná chybka přitom nastává, když těžko hledáš na takovou věc kupce, že jo. Navíc když ti prakticky jedinej zájemce slíbí, že tu ruinu opraví, aby nespadla někomu na hlavu...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 14:46

barbucha Já mu za zlý nemam vůbec nic, ale udělat tohle někdo jinej, modelově například Andrej, tak se Šafr a Slonková pominou z kauzy kterak estébák estébákovi prodává kulturní dědictví blablabla...nikdo by to jako prodej neprodejnýho a jedinýmu zájemci a čistě byznys a osobní věc nepojal. Hele sama dvojim metrem samozřejmě měřim, ale stejně proti tomu budu bojovat

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:47
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:53

stes Ježiš no a co, byl prominent, to nepopírá ani on, nutně to neznamenalo bejt estébák a někomu škodit, jako já určitě nejsem nadšená že je premiér, ale doprdele tak musí volby vyhrát někdo jinej a nikomu v tom nikdo nebrání. Zatim to na to nevypadá, tak holt žiju s tim co je a držim palce opozici, tohle štvaní je protivný neskutečně.

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:57

stes boze to je strasne, at se radsi k sociku nevyjadruje vubec. V podniku zahranicniho obchodu byl perzekuovan

Ano, stb s nim jiste musela mluvit ( bez ohledu na to, jestli tam byl i jako agent). Posvitili si totiz na vsechny, kteri cestovali ven.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 17:16

continuity taky nikdy netvrdil že s STB nemluvil

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 18:39
Reakce na Mutziputzi:

viktorka_od splavu proč Cože?, ptala jsem se, že když tohle tak uměl a víme, že by Babiše neakceptoval, jak si vysvětlujeme jeho vztah k Bakalovi

​Havla jsem si vazila, ale jeho vztah s Bakalou jsem moc nechapala. Lepe receno, ze se od nej nechal uplacet. Jo, vim, ze by bez jeho penez Odchazeni nikdy nenatocil, ze by nebyla jeho knihovna, ale stejne .

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 18:42

Mutziputzi a ja nekde pisu, ze to tvrdil?

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 18:48

Mam neerudovany dotaz, ceskou politickou scenu sleduju jen jednim okem (castecne jsem rada ze vlastne "nemusim"), CNN postlo clanek o demonstraci na letne etd. Zajimalo by me, jestli si myslite, ze je realna sance na zlepseni a jak by to asi vypadalo. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 18:54

Do roku 89 jsem pracovala v zahranicnim obchode, dokonce v Chemapolu. Kazdy delegat, co nekam vycestoval musel podat hlaseni s kym se setkal a o cem mluvili. Co tam napsal uz samozrejme zalezelo na nem. Ti, co chteli pusobit jako nasi zastupci v cizine na delsi dobu museli byt v KSC, jinak to neslo. A zase, nekdo vyjel a udelal pro to vse, nekdo ( ja) si vyjel na dyl a za svy po roce 90. Tak to proste bylo. Ja za to nikoho neodsuzuju. Je strasne jednoduchy posuzovat tu situaci dnesnima ocima.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:05

0zero7 muj nazor je, ze je to ted patova situace. Kdyby Babis odstoupil, budou nove volby a je dost realna sance, ze jeho ANO bude mit zase nejvic hlasu. Urcite o neco min, nez v poslednich volbach, ale zase vyhrajou. Ted by zalezelo na pravici, jak moc ochotna by byla najit nejake spolecne reseni. Kazdopadne by to bylo hodne narocne a zdlouhave vyjednavani. Pirati citi sanci a nejdou moc do kompromisu, ods je ted hodne slaba a neprubojna, top09 ma malou podporu volicu. Babis ale neodstoupi a stale bude tvrdit, ze je cisty jako lilium a  vsechno je kampan. Ale demonstrace jsou urcite treba a je v poradku, ze se dejou. Minimalne je videt, ze je tu dost lidi, ktery soucasna situace sere. Musime holt cekat do dalsich voleb a doufat, ze se objevi nejaka osvicena osobnost. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:20
Reakce na crazydaisy:

​Havla jsem si vazila, ale jeho vztah s Bakalou jsem moc nechapala. Lepe receno, ze se od nej nechal uplacet. Jo, vim, ze by bez jeho penez Odchazeni nikdy nenatocil, ze by nebyla jeho knihovna, ale stejne .

​To je ovšem odvážný tvrzení, v případě knihovny až nesmyslný. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:23

bram diky za recap! tu demonstraci jsem uvadela jako posledni zaznamenane info, Babis, to souhlasim, bude tvrdit, ze je svatej. Tak snad to nejak v pristich volbach dopadne. Fat je to fraska celkem, US ted tuplem s tim impeachmentem (Hilary schvalne prohrala, aby me mohli obvinit lol) 

Offline RoSa
Avatar
8196 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:23

bram jo, jenže pověření k sestavení vlády jde z Hradu... ryba smrdí od hlavy

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:26

continuity Promin, nerozpoznala jsem edukacni okenko zrejme tedy

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:34
Reakce na domenica:

​To je ovšem odvážný tvrzení, v případě knihovny až nesmyslný. 

​Myslim ze tvrzeni je objektivne zcela presny