Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 15:08
Reakce na barbucha:

Za to?! Snad eště ke všemu!

Za zloprcka.

plakala jsem několik dní a dodnes jsem se z toho nevzpamatovala.

petra.prvni
Avatar
03. listopadu 2014 19:16
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 21:10
Reakce na petra.prvni:

Je to k tématu a bod 3 ani 8 se na to nevztahuje, takže asi bez problémů ano.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 21:27
Reakce na Hoolinkah:

No já včera zase zcela výjimečně přepnula na zprávy, takže jsem si to taky užila v plné parádě. Kdyby to aspoň řekl jenom jednou, ale on to opakoval. Teď už jenom trnu hrůzou, kam to svoje buranství v těch zbývajících čtyřech letech jeho funkčního období ještě posune.

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 21:35
Reakce na petra.prvni:

S chutí jsem to podepsala.

Já vám řeknu, že tohleto je snad eště horší než Kléma. Ten sice taky chlastal jak protrženej a reprezentativní byl podobně, ale slovník měl poněkud sofistikovanější. Holt byť komouš, tak ještě částečně prvorepublikovej 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 21:45

Já tomu dala ten čas a poslechla si "Hovor z Lán" celej. Vulgarismy v krátkém sestřihu jsou šokující, ale vyslechnout si to komplet je ještě skličující.

Offline kwitek
Avatar
130 příspěvků moje polička 03. listopadu 2014 23:51

To, že je sprostej jak dlaždič a chlastá, mi na něm paradoxně vadí nejmíň. Ne že by mi to nevadilo, ale je to ještě to menší zlo. Mnohem víc mi vadí ta jeho naprostá absence pokory a samolibost, jeho prolhanost i ta proruská rektální akrobacie a to, jak si "nenápadně" notují s Klausem - dva kámoši psychopati.Pár sprostých slov, byť je to z jeho pozice nepřípustný, je proti tomu ještě sranda.

Jenže on byl zvolenej lidma, který ho furt podporujou - a mě vadí, že s takovými lidmi žiju v jednom státě. Fakt se stydím. To je pak člověk zralej na emigraci.  

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 04. listopadu 2014 01:48
Reakce na kwitek:

do posledního písmenka souhlasím. A ta proruská rektální akrobacie mě děsí nejvíc...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 04. listopadu 2014 10:22

taky vás to tak točí, když čtete další nesmyslné plky p. Ovčáčka, kterými omlouvá toho... píp,

Co na to psychiatři ?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. listopadu 2014 12:48
Reakce na kwitek:

Jo, ta podpora je skličující. Zaráží mě, že tolika lidem jeho slovník vůbec nevadí. "Pan prezident řek jen na plnou hubu pravdu!"

Jasně.

A ty samý lidi se budou ohánět morálkou. A zároveň jim vůbec nepřijde k poblití, jak zlatokopka Milerová za Ovarova potlesku prodává Číňanům licenci na jejich vlastní pokračování Krtečka (přestože si její děda ŽÁDNÝ pokračování nepřál...natož s pandou ).

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 06. listopadu 2014 22:39

Ehm... kdyby se chtěl někdo připojit.

http://www.okoun.cz/boards/hovno_pro_milose

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 07. listopadu 2014 09:32
Reakce na unseen:

Miluju (záporožský) kozáky

Vypadá to, že tady bude 17. veselo. Škoda, že tu nebudu...

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 16. listopadu 2014 16:14

Kategorie tezsi kalibr ma podtitul neco jako hlavne vecne a slusne. Z toho duvodu, se v tomto vlakne budu muset navzdy zdrzet komentaru. Tak snad jenom...snad se nam brzy uchlasta. 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 16. listopadu 2014 19:15
Reakce na foxy:

Asi má dost špatnou paměť.

Když jsem poslouchala, jak se Klaus zastával Koženého a jediný Zeman tam na to řekl, že z toho někteří zcela zpitoměli (nevím už přesně jaký výraz použil), tak jsem si říkala, že ten alkohol zase tak škodlivý není.

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 18. listopadu 2014 12:40
Reakce na foxy:

Kategorie tezsi kalibr ma podtitul neco jako hlavne vecne a slusne. Z toho duvodu, se v tomto vlakne budu muset navzdy zdrzet komentaru. Tak snad jenom...snad se nam brzy uchlasta. 

Tak tak. Ve svetle poslednich zprav by se mi chtelo mnoho napsat, mnoho... prsty se mi jen chveji... ale tak radsi nic.

Offline alalu
Avatar
56 příspěvků moje polička 18. listopadu 2014 13:29

Nebudem ja moc nadavat.Ja si vzdy radsej pomyslim

ale...ale v nedelu som pozerala neskoro v noci spravy...a Vas PaN Prezident bol u nasho na navsteve,teda spolu aj s Ukrajinskym ,Madarskym a Polskym.Vasho som nespoznala-teda "palicka"mu sluší....ale nie to som chcela-len jeho hlaska -na Ukrajinskeho prezidenta "ze by urcite volil jeho stranu keby bol Ukrajinec" a za tym take uchechnutie ....

ako moc som nezachytila vocogo panovi Zemanovi...ale aspon daco vypustil,len to jeho chechtanie.....

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 18. listopadu 2014 18:44

Ta k*nda (© M. Zeman) bude tak dlouho všechny štvát, až se všichni spojí v dojemné jednotě proti němu.