Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:35

razorblade rozhodne nepusobil jako clovek v super psychicky kondici, matka neni jeho lekar ani bachar, co by mela udelat? Teatralne se zamykat? Hele nenarknete me zas z obhajoby Babise, ale lobotomii synovi udelat nenechal, to snad ne prece, Severni Korea je furt daleko

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:35

999 a k čemu by to bylo, když babišovi voliči neustoupí ani o krok? okouzlil je dokonale a navždy. tuto sortu lidí od něj neodvrátí ani přímý přenos, jak podřezává štěňátko a u toho odříkává satanské verše. minimálně proto, že tato sorta lidí tv buď nesleduje, nebo se v ní dívá jen na prostřeno, nebo i kdyby se snad dívala na zprávy, je pod její rozlišovací schopnost v nich pochopit v souvislostech cokoli jiného než černou kroniku. kdo dokáže sebrat voliče komunistům, ten je jiná liga.

i kdyby cinkala plná náměstí, bude to pořád cinkající menšina, která ztratila možnost tento stát jakkoli ovlivnit. 

babiš si tu už dávno všechno koupil. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:40

Mutziputzi já jen pořád vidím, jak přísahal na zdraví svých dětí....psychicky nemocného syna a dcery s bipolární poruchou...

Offline 999
Avatar
17609 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:41

Jiná Realita Já mám asi jiný styl uvažování, a větu "k čemu by to bylo" vůbec ve slovníku nemám...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:45

999 taky bych sla klidne desetkrat "zbytecne", blby je ze me nenapada nikdo, kdo by stal v cele, Kocab, Horacek, nic proti, ale vseobecne kontraproduktivni typy bohuzel...kdyby tak Tomas Sedlacek, Simon Panek...fantazii bych mela

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:46

999 tomu způsobu se říká přehnaný optimismus. 

v současné situaci je totiž už úplně jedno, jestli babiš odstoupí nebo ne (tedy i kdyby ho k tomu snad zázrakem cinkání donutilo, ale opravdu nemá důvod, ani kdyby se na náměstích lidi ušlapali, proč by to dělal).

i kdyby odstoupil dnes, všechno mu tu patří. naopak by konečně získal úplně volnou ruku nakládat s tím, co za politické kariéry nabyl. většinu na trhu pekáren, chemiček, celkově potravinářského průmyslu, klinik na umělé oplodnění, médií, kontaktů u policie, v soudnictví, kontaktů do zahraničí...

odstoupení by mu paradoxně mohlo ještě nahrát. odejde jako mučedník, jeho voliči po něm budou plakat, a on se bude smát.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:48

999 já si klidně i myslím, že už brzo odejde sám, využije některou tu možnost a odstoupí, třeba ze zdravotních důvodů. mám dokonce pocit, že něco takového už nadhodil. protože určitě čuchá, že se blíží krize, a v té době už musí být pryč. protože pak už by to na kalůska asi nehodil.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 09:57

Jiná Realita Teda nechtěla bych vidět jak by dopadlo pár historickejch událostí s podobnou všeobecnou pasivitou a pesimismem

Offline 999
Avatar
17609 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:00

Mutziputzi Od rána přemýšlím, kdo by to tak na sebe mohl vzít...

Offline 999
Avatar
17609 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:02

Jiná Realita A víš, že se mi s tím přehnaným optimismem celkem hezky padesát let žije? :-) Já mám tu sklenici vždycky napůl plnou.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:05
Reakce na 999:

Jiná Realita Já mám asi jiný styl uvažování, a větu "k čemu by to bylo" vůbec ve slovníku nemám...

postoj Jiná Realita nějak nepobírám...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:07

999 je plno charizmatickejch čtyřicátníků/padesátníků, krom zmíněnejch mě napadá Jindřich Šídlo, Jakub Železný, škoda že z nich nikdo o politiku nejeví zájem a jsou asi příliš lumpenkavárenský typy

Online razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:21

Mutziputzi ja kdybych pod praskama neco vykladala novinarum a byla by u toho moje mazka, tak bx me zastavila, kdybych placala nesmysly. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:25

razorblade Ona se snažila tomu předejít, ale já jako matka na jejím místě bych ho taky nechala mluvit a nezaháněla ho z dosahu, tuplem ne před kamerou, tím by z něj udělala přesně toho blázna. To je to co píšu, pokud obě strany ví, že on má psychické problémy, jakože i Slonková s ním jak s bláznem mluvila, IMHO neeticky falešně, nelíbí se mi to z žádný strany, ale jak jsem psala, že účel světí prostředky chápu...

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 10:39

Junior ne mne nepůsobil jako člověk v perfektní psychické pohodě. Ale pokud oba (dcera i syn) nabyli řádně rozsáhlý majetek, dcera zastávala významné funkce (dozorčí rada atd.) - doopravdy mají tak vážné psychické problémy, že je to činí téměř nesvéprávnými?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 11:20
Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 11:27

wiv Tak stát se to může komukoli kdykoli. Eventuelně se dá naznačit uštvání zlými novináři či demokraty...

Offline barbucha blogger
Avatar
30676 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 12:54

Offline barbucha blogger
Avatar
30676 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:08

Jinak mě ani stav Babiše jr., ani vyjádření Babiše - otce roku, nepřekvapily.

Že je mladej zjevně s nervama v koncích? No to by byl každej, komu by díky tatíčkovi hrozil kriminál (za podpis papírů, který mu tento předložil)! I kdyby byl předtím zdravej jako řípa, to by se hroutil kde kdo... Notabene po laskavé péči s. Protopopova a jeho soudružky manželky (mimochodem právě rezignovavší - proč tak najednou, ta nevinná světice?), to by se taky asi hrůzou třásl každej.

A proč mě nepřekvapilo vyjádření Babiše seniora? Inu proto, že - vy mladší si to nemůžete pamatovat - přesně tohle jsou naprosto klasické, ukázkové metody KGB, potažmo StB: kdyby vám měl někdo škodit, prohlašte ho za blázna (nějaký ty doktory ve svým žoldu máte) psychopata, devianta, chorobnýho kverulanta... zavřete ho do cvokhauzu a vůbec prohlašte za nedůvěryhodnou osobu. Však může bejt rád, když vyvázne holým životem!

Čerta starýho někoho zajímá, jak jste se s duševní chorobou mohli živit jako pilot 737, a ještě staršího čerta bude každýho zajímat, jak jste mohli - jako diagnostikovanej pomatenec - teda podepsat nějaký právně závazný papíry.

A že taťka, takto premiér státu a multimiliardář, vám kupodivu nesehnal léčení na klinice Mayo a neobklopil vás světoznámými kapacitami, alébrž vás štandopede odeslal na vyspělý Krym, v doprovodu jedné své podřízené a jednoho svého šoféra.

Tož tak.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:09