Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:37

barbucha Čim zpochybňuje rozhodnutí soudu, tj. vinen? Nevyjádřil se pokud vím, že má o vině pochybnosti. Třeba mu přišla přehnaná výše trestu, což ve srovnání s rozsudky po divokejch devadesátkách prostě je.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:41

Mutziputzi zrovna včera se vyjádřil, že existují pochybnosti o vině.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:46

Krehutka No to jo, ale soud rozhodl podle předloženejch důkazů,  celou dobu se spekuluje o práci a roli policie. Že by někdo řekl, že má pochybnosti o soudu jsem nezaznamenala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:56

Mutziputzi 

Jak pise Krehutka - vcera to zrovna vyslovne a verejne rekl.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:57

Mutziputzi soud rozhoduje o předložených důkazech, tedy i o jejich přípustnosti a relevanci pro dané řízení. Pokud existovaly pochybnosti o tom, jestli byly důkazy opatřeny zákonně a soud rozhodl, že byly a na jejich základě dospěl k verdiktu, zpochybnění viny dopadá i na soud (resp. celý soudní systém, rozhodovaly myslím odvolací, dovolací a ústavní). 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:00

Krehutka Ježkový voči nebudem tady snad mudrovat o tom, co je všem jasný, já nevim jak jste vnímaly 90.léta po všech stránkách, zejména retrospektivně, všechno se řešilo za pochodu a úplně jinak než dřív, s dohledem veřejnosti a tlakem na výsledek, soudy nevyjímaje, žily jste v Čechách?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:04

Mutziputzi bavíme se tady o tom, jestli hlava státu zpochybňuje či nezpochybňuje rozhodnutí nezavislého soudu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:04

Krehutka No a já myslim, že ne

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:07

Mutziputzi a na tento názor máš samozřejmě plné právo, i přesto, že fakta mluví o opaku.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:07
Reakce na Mutziputzi:

Kokoska A kde jsou na tom o tolik líp,  když by občasný stud za státníka měl být důvodem k odchodu?

​A já neříkám, že to je důvod k odchodu. Jen mě neuklidňuje, že na tom (možná) nejsou jinde líp. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:13

Krehutka Taky máš právo na podobný zkratkovitý závěr, nicméně fakta jsou plná pochybností od začátku do konce, to, že se Zeman nevyjádřil v duchu polemiky ohledně rozhodování soudu je prostě pravda, samotný soudy všech instancí si to přehazovaly tam a zpátky, je jasný, že důkazy jsou na vodě, ale soud rozhoduje podle svýho přesvědčení, ne na základě 100% důkazu o vině, nelze vždycky říct jestli blbě nebo dobře, jsou tam prostě pochybnosti ve vyšetřování, nic víc.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:13
Reakce na Mutziputzi:

Krehutka No a já myslim, že ne

​Urcite ne, jenom posledni dve stranky 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:16

barbucha Hele, tim hledánim hole na psa spíš polezete lidem krkem, než abyste pomohly Drahošovi na Hrad. Prezidentská milost je prostě instrument, kterej apriori rozhodnutí soudu nezpochybňuje, to se třeba stavějte ne hlavu

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:24
Reakce na Mutziputzi:

černá káva Ale hlavně, každý může žít kde chce (téměř), hranice jsou stále otevřené, s půdou už moc srostlí nejsme, v čem je problém

​Zjednodušený pohled - jsou tady stále lidé ( a je škoda, že jich není víc), kteří s půdou srostlí jsou, předávají si ji z generace na generaci, je to pro ně radost a obživa. A pokud by se jim neházely klacky pod nohy, tak by tady možná nerostla řepka všude, kam oko dohlédne. Dovolání se práva v této zemi je občas nemožné.

A k znárodňování (tentokrát ve prospěch jednoho člověka)..., Po shlédnutí dokumentu Selský rozum, si nejsem úplně jistá...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:26

janejane Jéžiš holky fakt, na vaše tragický životy já sem pes, Anna Urbanová

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:29

Mutziputzi 

Tak ze stoje na hlave naprosto souhlasim s vyrokem, ze prezidentska milost (napriklad v humanitarnich pripadech) rozhodnuti soudu nezpochybnuje. To zpochybneni totiz dodal az pan prezident vcera osobne, ze sve vlastni iniciativy. 

a jinak... ale ze to trvalo, nez neco vypotili:

https://www.facebook.com/60seconds.cz/videos/1800125766954142/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:32

barbucha No prosim, takle k tomu přistupovat!  Ne ty vaše litánie, to už si tady fakt dejte mokrý hadry na hlavičky a kousněte se do zadku ať se uklidníte

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:42

Mutziputzi 

Nezacinej bejt vulgarni prosimte, mne to pohorsuje a mohla bych te nechtic poslat doprdele!

Mno, zacnu se chystat. Musim pockat na malou skolacku az pritahne domu, neb projevila prani jet se mnou. Ocka ji jen svitila, kdyz zjistila trasu pres centrum, kde ma mnoho oblibenych obchudku... To me ty volby vyjdou pekne draze. A muze za to Zeman! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 12:47

barbucha Jak napsal Tomáš Klus, co letěl volit z tropů do Toronta - vítězství Miloše by nás vyšlo Drahoše

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 13:01

barbucha Dobře děláš, že jedeš :-). Včera jsem někde četla, že právě hlasy ze zahraničí můžou Drahošovi výrazně pomoci...

BTW, pod vlivem této informace jsem hledala, kolik Čechů žije ve světe a to číslo mě překvapilo...2 500 000. Je mi jasné, že volit půjde jen část, ale stejně je to dost.