Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 18:34

Kamarádka byla odvolit v Nuslích, a prej tam byla bitka: řvaly tam na sebe dva tábory lidí, neuvěřitelný...

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 18:55

Jsem tady vsadila před čtrnácti dny botník, ale začínám být skeptická, už víc lidí mi říkalo, že nejde volit, protože se jim nelíbí ani jeden;-/.

Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:10

Karja a jaký máš číslo nohy? máme posílat adresy?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:23

Karja ještě neházej boty do publika, já pořád věřím, že se to povede 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:37

Krehutka JÁ TAKY!!!!!!!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:50

dynda Dcera byla dneska 3. volič na ambasádě v Londýně. Stála tam pak normálně fronta. Konec fronty tady, vchod je vpravo za rohem 

Na čt24 říkali, že letošní zájem o volby mezi Čechy v zahraničí je trojnásobný, oproti minulým letům.

V Londýně skončil Ovar v prvním kole až pátý, se zcela marginálním počtem hlasů.

Popravdě musím říci, že mi není z toho všeho vůbec dobře. Fakt se bojím.. docela dost jsem od lidí slyšela, že budou ted volit Ovara.

Fakticky to pochopit nedokážu. Co by se muselo stát, aby procitli??? 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:52

MUSÍ to dopadnout dobře. Udělala jsem pro to všechno  Ovarův lístek upálen, popel rozptýlen do potoka. Dcera se přidala, dokonce propašovala z koše ve volební místnosti několik dalších JEHO vyhozených lístků. Bylo jich tam požehnaně, což ve mně vzbuzuje naději. Hezky to hořelo

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:53

Martula Já taky opět rituálně pálila! Krásně plápolal a navrch zasmrděl  Pěkně jsme si s rodinou vyměnili fotky přeškrtnutých lístků.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:55

Martula 

Jenže mně se při propichování lístku 5. jehla zlomila To se mi nikdy nestalo. Tak nevím, čemu to mám přičítat

(Doufám, že jen nekvalitě jehel)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:56

Dadoo Ano (a pro jistotu jsem i zaříkávala - nahlas. Manžel prohlásil, že se mě začíná trochu bát. Sice volil stejně jako já, ale do WooDoo kroužku se nepřidal.)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 19:57

Korsičanka To je znamení, že se bránil. Tedy že to funguje!!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:02

Martula Jdu vzít ještě větší jehly!!!

Offline razorblade
Avatar
8166 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:09

ja ten listek zmackala a hodila do tasky s nakupem, kterou jsem s sebou mela za plentou  no, napaditejsi reseni me nenapadlo :D

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:20
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:24

Dadoo 

Myslím, že si Češi v zahraničí uvědomili, že i jejich hlas může rozhodnout volby, a nechtějí, aby to dopadlo jako minule. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:24
Reakce na Karoleena:

Se picnu, fakt! Já vim, že IQ je jen číslo, který nemusí znamenat ve výsledku vůbec nic, ale zrovna jsem na stránkách Mensy naprosto neuváženě vlezla do fóra analogickému k tadyhle našemu Zemanovi a to je totální odpad, sdílení odkazů na Aeronet a Drahoš člen Římského klubu included, jako kecá tam spolu pár lidí, tak to snad není reprezentativní vzorek, ale stejně jsem trochu v šoku. Od toho póvlu na Novinkách se liší pouze a jedině tím, že mají v pořádku gramatiku.  

​Neprekvapive. Mensa mi vzdycky pripadala jako spolek slaboduchych skolacku, aspon podle toho casopisku, co kdysi vydavali. Neco tak neuveritelne naivniho... takze se nedivim ani tomu Aeronetu atd. a vubec bych nerekla, ze ten vzorek diskutujicich je jen nejaka mensina.

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:25

ice domenica Každej hlas dobrej :-).

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:31
Reakce na domenica:

​Hodně malá část, ale každej hlas dobrej (Barbucho! )

​Uz je to udelano, uz je to hotovo. A mam na to i svedka! 

Zapisovaci listina byla utesene plna. Zatimco jsem cekala na misto za plentou, rovnou jsem oddelila prvni list a peclive ho zmuchlala. Komise za stolem se na me smala, div mi neprisli poklepat na rameno 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:42

barbucha 

U nás už má splněno i mamka. Dva členové komise (shodou okolností naši sousedé) tady byli před hodinou a půl s přenosnou urnou. Mamka si od nich vzala oba lístky s obálkou a jakmile zjistila, na kterém je Zeman, tak se okamžitě ostentativně ošila a podala mi přeložený se slovy: "Tenhle vůl v žádným případě. Okamžitě ho zmuchlej a roztrhej." Tak tím oba členy značně rozveselila, zejména sousedku, která okamžitě pochopila, že skotem domácím nebude v tomto případě míněn pan profesor. To jsem od ní fakt nečekala, že bude až takhle razantní.

My jsme je teda se ségrou ve volební místnosti před obvyklým vyhozením do toho pytle, co tam vždycky mají, jenom zmuchlaly.

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 20:49

wendulka 

Maminka je dukladna a ma recht - jistota je jistota!