Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:22

barbucha V Rusku je špatně, BTW vždy bylo, složitej národ...přesto je mně i světu názor nějakýho Zemana ukradenej, není proč se tím zabývat, od toho jsou jiný instituce a autority jejichž slovo má váhu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:27

Mutziputzi 

A ja budu s dovolenim ve svy litanii jeste chvili pokracovat 

To ti nevadi, ze ministr financi a velkopodnikatel v jedne osobe muze (pomoci financniho uradu) likvidovat nepohodlnou konkurenci? Za neutuchajici podpory prezidenta? 

Dusledky veskerejch monopolu na zivot prostyho lidu ti jiste nemusim vysvetlovat  Takze ne, pokud tady bude radit tahle dvojka, nepofrci vsechno jako driv a zmeny, pokud se Buresovi podarej dotahnout, pocitime vsichni. Nebude lip, ba prave naopak.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:34
Reakce na Mutziputzi:

barbucha V Rusku je špatně, BTW vždy bylo, složitej národ...přesto je mně i světu názor nějakýho Zemana ukradenej, není proč se tím zabývat, od toho jsou jiný instituce a autority jejichž slovo má váhu.

​Jeho nazory jsou mi ukradeny uplne stejne. Pokud by to byl strejc ve flanelce, sedici na Vysocine u pivka/becherovky/samohonky... Ale jelikoz je to prezident, kterej vyuziva svoji veskerou moc (a i tu diskutabilni) k tomu, aby tady jeste z poslednich sil zaskodil, tak tim se zabyvat musim. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:35

barbucha Tak činnost Finanční správy mi samozřejmě vadí, ale to nemá co dělat se Zemanem. Monopol u otevřený ekonomiky a v FMCG troufám si tvrdit nehrozí, prostě neřikám nemít voči na šťopkách, ale komediálnost ala Horáček, jak sme to zvládli tehdá v listopadu, zvládnem to i teď mi nahání taky husí kůži. Já doufám, že se dožiju doby, kdy role státu bude mnohem marginálnější a konečně přejdou tyhle předvolební hysterie z obou stran.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:36
Reakce na barbucha:

​Jeho nazory jsou mi ukradeny uplne stejne. Pokud by to byl strejc ve flanelce, sedici na Vysocine u pivka/becherovky/samohonky... Ale jelikoz je to prezident, kterej vyuziva svoji veskerou moc (a i tu diskutabilni) k tomu, aby tady jeste z poslednich sil zaskodil, tak tim se zabyvat musim. 

​A komu tim prospějete? Jenom mě votrávíte

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:40

Mně se náhodou závěrečné Drahošovo poselství líbilo, hned to dodá pocit, že volby jsou závažná věc, že o něco jde, vyznívá mi to dost euroatlanticky, ať se klidně vymezuje proti Zemanovi.

Akorát mne teda zarazilo vyhrožování podáním trestního oznámení na Drahoše vlastně jen proto, že si dovolil kandidovat - Zeman je staré mstivé hovado. A ty Zetory do Ruska, fakt jich je jen 6 tisíc? To ani neuklidí ulice Vladivostoku v zimě.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:41

Mutziputzi 

http://forum24.cz/zeman-vyuzil-debatu-na-ct-k-podlezani-babisovi-prohlasil-ze-v-kauze-capi-hnizdo-mu-veri/

Cinnost financni spravy ma se Zemanem mnoho spolecnyho. Kdo tady zuby nehty drzi Babise na pozici, ha?!

V tyhle souvislosti, a jedine v tyhle  lituju, ze nevyhral tvuj Mirek  Pac ten by, rekla bych, nejdriv zatocil se Zemanem v debate, a nasledne by vyrazil s Buresem dvere. Asi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:45

barbucha Alejo, Miloš spekuluje no, politika je hra, co má dělat...naštěstí máme soudy taky ne, dokud Pelikán nepřesoutěží zastupitelstva mohly by dělat co je třeba

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 09:49

Mutziputzi Tak to je důvod - maj to tak  všude, tak to můžem mít taky a nemusíme chtít nic lepšího.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:21

Mutziputzi 

Ja se z tebe picnu. Spolihat se na soudy v situaci, kdy je zpochybnuje sam prezident i designovanej premier!  Dyk tim prakticky narodu sdelujou, ze soudy a jejich rozhodnuti netreba respektovat!

A az se nejakej jednodussi pepicek nasere, pac nebude s rozhodnutim soudu spokojen... a prijde vic takovejch pepicku... tak tady mas Divokej zapad jak vysitej. Tohle v lidech podporujou ty dva borci. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:33

barbucha Trestni stihani na objednavku neni vec soudu

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:36

EJK au, Chmelár.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:39
Reakce na Kokoska:

Mutziputzi Tak to je důvod - maj to tak  všude, tak to můžem mít taky a nemusíme chtít nic lepšího.

​Ja nic takovyho nerikam.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:40

slniecko Nikdy jsem o něm neslyšela, ale vzhledem k jeho publiku pod těma příspěvkama mě to asi ani nepřekvapuje. :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 10:52

EJK Dobrej trotl

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:01

Karoleena o nič si tým neprišla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:11
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Trestni stihani na objednavku neni vec soudu

​A odsouzeni? Argument na obranu milosti pro Kajinka zni, ze prezident pochybuje o jeho vine. Prosimpekne po rozhodnuti nezavislyho soudu.

Dava tim teda soudu vlastne za pravdu a jenom ja to nedokazu pochopit? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:21

barbucha Odsouzení je samozřejmě  v kompetenci soudu. Kajínkovi dal milost proto, že trestní řízení, resp. důkazní materiál byl dosti zmatečnej, navíc dle mého z toho důvodu, že si odseděl dost a faktem je, že dnes by dožvotí nedostal, rozhodně ten dojem, že zpochybňuje soudní rozhodnutí nemám. Kdyby práci policie, i s ním souhlasím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 26. ledna 2018 11:34
Reakce na Mutziputzi:

 rozhodně ten dojem, že zpochybňuje soudní rozhodnutí nemám.

​Jakto ze ne? Jde prece o uz odsouzenyho cloveka. Ergo soud rozhodl. 

Pokud ted nekdo rika, ze neveri v Kajinkovu vinu, rika tim zaroven, ze neveri rozhodnuti soudu (to je prece konecna instance kdyz nepocitas bozi soud  svetsky soud rozhoduje na zaklade materialu, vypovedi a dukazu). Kterymzto vyrokem soudni rozhodnuti co? No nepotvrzuje ale naopak zpochybnuje.

Kdyby to rikali pred rozsudkem, tak cajk, pokud si rozumime v ty casovy posloupnosti