Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. prosince 2017 15:25
Reakce na barbucha:

Mně taky moc nesedí, prostě mi není úplně sympatickej... ale pokud tam naopak zůstane jako jedinej, nebudu váhat.

Asi tak nějak.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 21:39
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Mně taky moc nesedí, prostě mi není úplně sympatickej... ale pokud tam naopak zůstane jako jedinej, nebudu váhat.

​mám to stejně

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:06

To se mi musí zdát, to nemůže bejt pravda... 

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zemana-v-debate-kandidatu-na-barrandove-zastoupi-ovcacek-tak/r~17d32a18ebda11e79704ac1f6b220ee8/

Odkdy doprdelepráce za sebe kandidát na prezidenta za sebe do debat posílá mluvčího?! Ne že by mě to u zbabělýho a polomrtvýho Ovara ňák zaskočilo... ale kurnik to už jsme tak na úrovni nějakýho Mugabeho, ne?! 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:16
Reakce na razorblade:

​ja budu volit kohokoliv, kdo proleze do druhyho kola, klidne Kulhanka nebo toho zbrojarskyho bosse

​Mám to odzkoušený už z minulých prezidentských voleb - v prvním kole jsem volila toho, koho jsem volit CHTĚLA, ve druhým toho, koho jsem volit MUSELA (bylo mi to ale houby platný, protože Ovar stejně vyhrál)-

Jen tedy doufám, že Hannig do 2. kola neproleze...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 23:09

barbucha Naštval mě Horáček, těma velkodušnýma kecama, vysvětlujícíma, proč tam půjde!

Naopak se mi líbil Drahoš, který v případě, že to myslí vážně, pošle prý také svého mluvčího.

To je TAK  nesmírně urážlivé vůči VŠEM voličům a nedůstojné vůči všem těm kandidátům... a těm dementním a  zabedněným tupcům to pořád nedochází.. 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 23:53

Dadoo 

Podle mě je to spíš přiznání....přiznání toho, že Ovar už není schopen mentálně nebo fyzicky (nebo obojí) takovou debatu zvládnout.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:25

jerry Naprosto souhlasím. To tu urážlivost ale nijak nesnižuje.

Copak je možný, aby bylo v národě tolik idiotů, kteří to nevidí nebo nechápou??? 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 00:34

Dadoo proč si naivně myslíte, že to jeho voliče zajímá? jeho voliči mají jasno, takže rozhodně nepotřebují sledovat žádné debaty. co by měli vidět nebo chápat? oni chtějí ovara. tečka

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 01:17

siouxsie Ano, presne takhle to u nas vidim s volici Trumpa. Ten na ne muze z obrazovky vystrcit holou prdel, a stejne budou vsichni jasat, ze to je nejlepsi prezident, ktery nas ubrani pred krveziznivymi Muslimy a jeste u toho zachrani Vanoce 

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 12:50

Dadoo Já vůbec nechápu, že ho NAPADNE, tam místo sebe poslat mluvčího. Je to přece debata kanditátů, ne mluvčích! Nikdy nepochopím, jak uvažuje. Jestli je to fakt jen o tom, že přemýšlí, čím koho nejvíc nas...re, a je to jeho jediná radost? Jinak - já to mám stejně, v prvním kole zvolím svého kandidáta, a ve druhém KOHOKOLI, pokud to nebude Hannig. To bych to snad hodila Ovarovi, že nedožije konce roku 2018. A to prosím pěkně normálně nikomu nepřeju nic špatného

macko.pu
Avatar
29. prosince 2017 13:00

... náhodou, ten posledný vianočný prejav mal miloš veľmi dobrý, aj sa stabilizoval zdravotne, zdá sa mi, (teda dúfam), no uvidíme o koľko percent zase vyhrá

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 13:17

macko.pu dobrej byl, na lůzu skvěle cílenej..

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 13:19

Mutziputzi 

včetně pěstičky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 13:48

domenica Miláček!

macko.pu
Avatar
29. prosince 2017 14:15
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu dobrej byl, na lůzu skvěle cílenej..

​...holt, hlas ako hlas, či lúza, alebo elita

tak teraz neviem, ak by som bol čech, volím miloše, am i lúza????

P.S. pestička bola parádna, v tejto pohnutej dobe treba silné gestá

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 14:19

macko.pu Ve vánočním projevu určitě

K dotazu, ak bys ho volil si samozrejme lůza, nikto iný ho volit nemúže

macko.pu
Avatar
29. prosince 2017 14:22
Reakce na Mutziputzi:

K dotazu, ak bys ho volil si samozrejme lůza, nikto iný ho volit nemúže

​ježiš, dobre, nehádam sa, ale psssst, nikomu to nehovor, dobre???? (aby si mi nepokazila renomééé)

P.S. a keby to náhodou milošovi nevyšlo, (ale myslím, že to vyjde),  tak berem určite topolánka, radšej kmotrov v pozadí, ako nejaká nečiteľná figurka v rukách neziskoviek, viď náš, (môj nie, ich) "mastný vlas"... (a horáček je o ničom)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 17:28

Dadoo

řekla bych, že nemálo uživatelek tady žije v inteligentních sociálních bublinách a má sklon průměrnou inteligenci národa i v těch nejdivočejších snech poněkud přeceňovat. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 17:50

Jiná Realita já se z toho snu vzbudila až když jsem slyšela mluvit kolegyni o tom že volila babiše, a zdůvodnění znělo že podporuje české zemědělce 

jedná se o vš vzdělanou, mladou, dobře situovanou osobu na střední manažerské pozici. takže veškeré poučky stranou, je to naprosto nelogický

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 20:50

Jiná Realita Souhlasím. V inteligentní socialni bublině jsem.žila přesně do té doby než jsem začala pracovat jako delegátka CK. To se opravdu setkas se vším...o inteligenci českého národa si uz nedělám žádné iluze. Máme koho so zaslouzime.