Slovenská politická situácia

14. března 2018 18:07
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. února 2019 23:19
Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 22. února 2019 10:59

Hej, pekne zhrnuté. A to je "len" kauza Kočner. Veci, čo postupne vyplávavajú na povrch sú.......aj keď samozrejme dvojitá vražda dvoch mladých ľudí je z toho najpríšernejšia.

Najhoršie je, že sa zdá, že za nejakými nepochopiteľnými "samovraždami" a "náhodnými lúpežami" z posledných rokov bude pravdepodobne podobné pozadie.

Ale toto tiež nemá k tomu ďaleko...

https://mytrnava.sme.sk/c/22046959/farmara-nasli-s-podrezanym-hrdlom-jeho-kolegovia-sa-stretli-s-policajnym-prezidentom.html

Jediné pozitívum vidím v tom, že tým pádom sú na tých námestiach rovnako študenti, rovnako ľudia z miest a rovnako farmári na traktoroch, pre ktorých sme doteraz boli rozmaznaná mestská "kaviareň".

Pekný bol aj povzdych mojej mamy včera na námestí: V 68-mom som sa tu predierala tankami, v 89-tom štrngala kľúčami a bola som presvedčená, že už konečne bude dobre, teraz mám vyše sedemdesiat a stojím tu znov. A vždy sú za tým rovnakí hajzli.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 22. února 2019 11:02

slniecko no ale kdyz bylo potreba, vzdy prisla a neni ji to jedno. za me  a vic takovych.

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 22. února 2019 13:25

Krehutka to áno, ja som rada, obzvlášť, keď mi rozprávajú rovesníci, aké to majú v tomto smere s rodičmi ťažké, mama mala v tomto smere celý život dobre nastavené hodnoty. Len bola z toho taká, že dúfala, že my už nebudeme musieť podobné veci riešiť.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. března 2019 15:33

Upřímně vám závidim Čaputovou

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 10. března 2019 16:23

Mutziputzi záviď a súčasne drž palce

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. března 2019 10:19

Mutziputzi Ja ani nedýcham, aby som to nezakríkla...

Offline barbucha blogger
Avatar
30579 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:32

Koukám, že vám tam už jede antičaputovská kampaň, že by se za ni Zeman nemusel stydět!  I ten Soros už proběh! A to jsem si myslela, že tolik idiotů, který by na to naletěli, máme snad jen u nás. Tak snad ale dopadnete líp...

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:52

barbucha na idiotov my sme experti. Ja ti úprimne poviem, že toľko hnedého hnoja, čo sa vyrojilo za poslednú dobu, ma núti znova a znova obzerať ten glóbus.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. března 2019 09:23

Preji slovenske casti parfumanie stastnou ruku a budu drzet pesti, aby se to povedlo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:01

Držím palce!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. března 2019 11:38

Ďakujeme,

Offline continuity
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. března 2019 22:54

slniecko no su to magori,  ja dufam, ze toho budu mat viac scitaneho, ked zacnu vysielat neskor 

Offline Mrakoplas
Avatar
8802 příspěvků moje polička 16. března 2019 23:45

Akože zatiaľ to vyzerá nádejne ale keď si človek zráta percenta harabina a Kotlebu tak  bože to až toľko pomatencov môže na Slovensku voliť? .

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. března 2019 00:14

Mrakoplas prave jsem videla tiskovku Harabina  a teda musim rict, ze takoveho aroganta jsem naposledy slysela loni pri volbe prezidenta cr (kdyz jsem se pred casem dovedela, ze je to soudce NS, malem mi zaskocilo). 

zatim to vypada pozitivne, ale teda neodvazuju se predcasne jasat.

Offline 999
Avatar
17564 příspěvků moje polička 17. března 2019 09:02

Držím palce, ať to vyjde :-). A ani nevíte, jak vám pak budu závidět...

Offline barbucha blogger
Avatar
30579 příspěvků moje polička 17. března 2019 09:09

Vypadá to nadějně. Teď jen jak se ještě zvrhne ta agitace a jaký podpásovky použijou... aby to nebylo jak u nás, kdy na ty nesmysly slyšela spousta lidí.

Jestli Čaputová vyhraje, tak nejen že budeme všichni závidět, ale budete asi ušetřený i návštěvy toho našeho strašidla, páč se už ráčilo pohrdavě vyjádřit, že nějakou Čaputovou vůbec nezná  Tak proč by tam jezdil, k cizím lidem! 

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. března 2019 12:50
Reakce na Mrakoplas:

Akože zatiaľ to vyzerá nádejne ale keď si človek zráta percenta harabina a Kotlebu tak  bože to až toľko pomatencov môže na Slovensku voliť? .

​Hej, z tohoto mám tiež zimomriavky. Navrch, kým tých cca 10% nacionalistov bolo pod SNS, bolo to síce trápnosmiešne, ale aspoň navonok si netrúfali (a myslím, že časť voličov ani neboli) sa identifikovať takto okato s nacizmom. To, že Kokotleba je odrazu v prvej štvorke, je značne desivé.

V každom prípade som rada, že do druhého s ňou pôjde Ševčovič. Lebo keďže predpokladám, že väčšina aj keď demokratických, ale odutých konzervatívcov voliť protestne nepôjde, tak aj keby náhodou Čaputová neprešla, tak to bude síce blbé, ale nie tak blbé, ako keby prešiel Harabin.

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. března 2019 13:06

Sweet Potato 999 barbucha ďakujeme.

A ja som myslela, že Zeman vie všetko a pozná všetko !!!