Slovenská politická situácia

14. března 2018 18:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 12:18

milacka Vizuálně já s nim nemám nejmenší problém

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 12:23

Mutziputzi Poznám tvoj vkus, preto som to napísala, tak aspoň jedno pozitívum.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 12:36
Reakce na stes:

Mutziputzi za včetně bych byla neskonale vděčná

​nenene....vy ste si ho zvolili, tak si ho užite!

My tu podobných máme dosť, ďakujeme za opýtanie a za starosť, nepotrebujeme.

Online stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 13:02

slniecko Já NENE..ale holt kolektivní vina no

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 07:24

viktorka_od splavu co je na tom?

Offline continuity
Avatar
33558 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 07:30

viktorka_od splavu taky me to prekvapilo. No uvidime, co z toho jeste vyleze, doufam, ze ne: hodna holcicka. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 08:58

Se musim smát tomu pozdvižení, když někdo řekne něco dobrýho o Babišovi, legranda

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. října 2019 20:53

Poslednú dobu ma zdvíha zo stoličky takmer všetko čo sa týka slovenskej politiky.

Nečakala som ale, že Mečiar založí novú stranu. To neviem či sa smiať alebo plakať.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. října 2019 11:50

paktofonika no, je smiešny. Horšie je, že by nemal byť smiešny, mal by sedieť .

Zas ake včera NAKA naložila 19 takáčovcov, policajti všade, čo by mohlo (nemuselo) znamenať, že polícia zase pomaly začína fungovať.

Ja som z toho všetkého tiež značne rozhodená a znechutená. Strašne som zvedavá, čo prinesú voľby. Ako ak sa tomu hnusu tu podarí nejako zmobilizovať, tak neviem. Ako je mi jasné, že ak sa dostanú "nováčikovia" k moci, tak stále nie je vyhraté, lebo to je tu prekrtkované zo všetkých strán, navrch som zvedavá, ako si - jednak voliči, jednak politici - v tých "slušných a nových" poradia s faktom, že akúkoľvek stranu sa vždy nejaký hajzlíci budú snažiť použiť ako rebrík k moci. Pretože je evidentné, že druhej strane to nijako nevadí a ani ich voličskej základni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. října 2019 19:17
Reakce na paktofonika:

Nečakala som ale, že Mečiar založí novú stranu. To neviem či sa smiať alebo plakať.

​Ten by nám tu eště scházel Doufám, že nepodlehne dosavadnímu trendu a aspoň on zůstane doma! Dyk nám se vrací už zase Krnáčová

Obávám se, že i tady by si nějaký voliče našel

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 17:41

barbucha aj s papáchou ?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 10:15

slniecko 

Ježišikriste. Klement obživl!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 13:52

barbucha

tak, no....sú tie dušičky...aj keď teda toto je staršia foto.

Offline continuity
Avatar
33558 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 23:19

FB status:

Štefan Harabin dnes povedal, že proces proti Daňovi a Vaskému bol začatý na môj podnet. "Samotná iniciatíva celého procesu bola u novinára Struhárika," povedal na tlačovke. "Na podklade tohto trestného oznámenia sa chytil iniciatívy - kto iný - Kočnerov kamarát Šufliarsky," dodal Harabin.

Je to lož. Nikdy som nepodával trestné oznámenie na Daňa alebo Vaského, polícia to môže potvrdiť. Žiaden proces som neinicioval, a to napriek tomu, že ma táto dvojica roky urážala, šírila o mne lži a aj proti mne huckala svojich fanúšikov.

Bývalý sudca Harabin by si mohol dať záväzok, že tento rok urobí tlačovku, na ktorej nepovie ani jednu nepravdu. Bude to pre neho niečo nové a náročné, ale človek by sa nemal báť výziev. #HarabinChallenge

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 11:51
Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:38

Ficova Tiskovka Ale moc se mi líbilo, že se novináři navzájem podporovali a šili do něj

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 19:57

Tlačovky nedávam, psychické zdravie mám len jedno a aj to už značne pošramotené.

Ale túto si asi niekedy v kľude pozriem .

Ale dnes ma vytočil Krajči - teda ešte viac ako zvyčajne.

Odporučil používanie respirátorov, na čom by teda nebolo nič zlé, akurát sú u nás dovolené predávať len zdravotníckemu personálu s podpísaným čestnýmprehlásením. Takže to mám ako teraz klamať a objednať? Alebo akú má predstavu ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46035 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 19:57

slniecko si objednej z česka, tady se prodávají normálně

jinak mi to přijde jako klasické papalášské uvažování, jim na tom nepřipadá nic divné..