Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně

26. srpna 2014 15:11
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 14:05

Proč dávají do reklam nějakou konkrétní ženu, když si stejně musím najít podle jména její fotky, abych zjistila, jak opravdu vypadá? To si mohou vytvořit "něco" ve fotošopu podle představy příslušného kreativce a vyjde to levněji a výsledek - působení na zákazníka - by se podle mého názoru až tak výrazně nezměnil. Nebo mají respektovat, jak ta dáma vypadá, když má její osobnost pomoci prodeji.  Asi už jsem stará a nechápu to.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 14:11
Reakce na barbucha:

Jj, čím víc kočičky, Emilky a Mozarta, tím líp! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 14:12
Reakce na unseen:

No ještě párkrát se pokochám... a snad pomažu to Opium koupit

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 16:56
Reakce na unseen:

To je opravdu moc pekna reklama, stejne jako Barbucha bych pro Opium hned utikala, jenze uz jsem s nim byla nejmene 3x vykazana (zkousim to prubezne v case:-)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 19:40
Reakce na naja:

Lahev je nádherná, ale když vidím to koťátko s vyceněnými zuby, tak je po nadšení.

Vnímám to stejně. Mlaďoučká Joan Jett wannabe mě nějak neoslovila. Když tedy "rockové" Opium, tak si představím spíš někoho jako Bebe Buell...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 20:39
Reakce na Hoolinkah:

Ano. Nebo Tarja Turunen. Kdyby to tedy opravdu bylo rockové Opium. Ale vzhledem k tomu, co jsem četla v recenzích, to vypadá přesně tak, jak jsem čekala, teda nic moc. Musím vyzkoušet.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 18. zaří 2014 09:08
Reakce na Henri:

To je opravdu moc pekna reklama, stejne jako Barbucha bych pro Opium hned utikala, jenze uz jsem s nim byla nejmene 3x vykazana (zkousim to prubezne v case:-)

Hned včera jsem ho aspoň musela znova vyzkoušet Ale žádná změna, nepůjde to ani nadále...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 12:39

Hoolinkah otevírala tohle vlákno s Paris Hilton. Já před pár měsíci zkoušela Killer Queen (Katty Perry). No to jsem zdrbnula jenom vůni a flakon kvůli kopírování, ale teprve dnes jsem se podívala na reklamní spot https://www.youtube.com/watch?v=n7epC8ZW92Y a to je skoro jak ta Paris přes kopírák. To je mi teda rebelie.

Offline benvenuta
Avatar
56 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:13
Reakce na wendulka:

No to je fakt rebélia

Killer Queen sa mi spája s pesničkou od Queen, ktorá je ale o prostitútke...

Zaujal ma ten kornút na zakrytie tváre pri voňavkovaní. Že by niekedy naozaj existoval? A mimochodom, prečo sa tam váľa po zemi britská koruna, keď prostredie je zrejme francúzske? Samé otázky.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:23
Reakce na benvenuta:

Ten kornout na obličej už jsem viděla i jinde, nejen v téhle reklamě a myslím, že to bylo taky v nějakém historickém filmu, jen už nevím, v jakém přesně. Specialita téhle reklamy to není, ale taky nevím, zda je to vyloženě nějaká historická pomůcka.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:34
Reakce na wendulka:

Viď? Pobíhat polonahá po paláci a kopat do nábytku...to je takový...inspirativní. Každá holka, co chce v životě něčeho dosáhnout, po zhlédnutí hned ví, jak na to.

Zůstanu u Chanel 5.

Offline benvenuta
Avatar
56 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:41
Reakce na Hoolinkah:

To už by som radšej voňala ako tá kurtizána Killer Queen "...perfume came naturally from Paris..."

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:47

Mně nějak celkově nejde do hlavy, proč jsou ty Americký holky tak posedlý "Evropským" aristokratickým vizuálem. V lepším případě z toho vyleze Disney, v tom horším travesty show...

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 13:52
Reakce na benvenuta:

Jo, tu bych tipovala na Shalimar nebo nějakýho Carona...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 10:51
Reakce na wendulka:

Ten kornout na obličej už jsem viděla i jinde, nejen v téhle reklamě a myslím, že to bylo taky v nějakém historickém filmu, jen už nevím, v jakém přesně. Specialita téhle reklamy to není, ale taky nevím, zda je to vyloženě nějaká historická pomůcka.

Ten kornout se nepoužíval při vonění, alébrž při pudrování vlasů/paruky! Nasadil se na ksicht a pak se vesele rozprašovalo...

Kadeřnické pomůcky - viz vpravo dole:

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 11:26
Reakce na barbucha:

Jo, to bylo ono, pudrování paruky. Dík za nakopnutí.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 14:29
Reakce na Hoolinkah:

Mně nějak celkově nejde do hlavy, proč jsou ty Americký holky tak posedlý "Evropským" aristokratickým vizuálem. V lepším případě z toho vyleze Disney, v tom horším travesty show...

Tak Christina Aguilera si tuhle svou posedlost přenesla už z některých svých videoklipů. Někdo by jí měl vysvětlit, že není a nebude Marylin Monroe nebo o co se to snaží.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. zaří 2014 22:10

No a dnes jsem pátrala ve starších reklamních kampaních a za naprosto nádherný považuju úplně první reklamní plakát k vůni Tabu (Dana), který využívá obraz René-Xaviera Prineta "Kreutzerova sonáta", inspirovaný stejnojmennou novelou od Tolstého, což je příběh o soužití muže a ženy a o sexu. Vyšla již roku 1889 a porušovala všechna tehdejší morální tabu společnosti. Je tam všechno, co mě nalákalo tuhle vůni zkusit.

(http://file.vintageadbrowser.com)

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 12:09
Reakce na wendulka:

Veľmi pôsobivé (tá reklama). Kreutzerovu sonátu som čítala,  je to tiež veľmi pôsobivé dielo, veľmi naturalisticky  popísané odcudzenie manželského páru a  prechod zo zamilovanosti a lásky k zhnuseniu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 08. října 2014 02:01

Proboha, já se poprvé v životě podívala na reklamu Minajesty od Nicki Minaj, to jsem neměla dělat. Vysvětlete někdo té kreatuře, že do princezny nebo Jejího veličenstva má teda hodně daleko. Pokud tím ovšem nemyslí královnu lehkých děv. Já fakt nevím, co je horší, jestli ona nebo jak jí lítá ta děrovaná spodnička nebo ten pouťovej zámek či ten otřesnej flakon. To museli být všichni sjetý, že do něčeho takovýho vložili peníze vypustit něco tak lacinýhohttps://www.youtube.com/watch?v=qJyIwvdIbuQ