Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně

26. srpna 2014 15:11
Offline domenica blogger
Avatar
7971 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 13:03
Reakce na wendulka:

Jj, Sofia Coppola nemohla zklamat. 

Můj nejoblíbenější vizuál od Diora byl odjakživa tenhle:

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. zaří 2014 14:40
Reakce na domenica:

Ano, Sofia je dobrá režisérka, i když tady s Natalii Portman se jí to zase už tak úplně nepovedlo, i když to není jen její vina https://www.youtube.com/watch?v=w1pc92zxYmo .

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 00:09

Tak to, co u YSL provedli s Opiem, asi nemá cenu pořád rozebírat, ale dnes jsem se pořádně podívala na poslední reklamní kampaň s Emily Blunt. A nic proti Emily, je krásná, a vím, že Sophie Dahl se těžko trumfuje, ale to i ta přes třicet let stará fotka se zahalenější Jerry Hall má pro mě větší grády, i když samozřejmě ve své podstatě není špatná. Jen si neumím představit, že doopravdy dlouhodobě zaujme, nepřijde mi, že by byla femme fatale, což by tahle vůně potřebovala jak sůl.

Nebo má druhá nejoblíbenější hned po Sophie.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 08:56
Reakce na wendulka:

No jo, vona Emilka tím vlhce vilným pohledem působí spíš jako reklama časopisu pro pány

Offline Miru
Avatar
13860 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 12:14

...tohle se mi líbí moc!

Offline Miru
Avatar
13860 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 12:17

Voque.co.uk

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 13:30
Reakce na Miru:

...tohle se mi líbí moc!

Flakón vypadá vážně dobře, ale bojím se toho, co bude ve vnitř...

V prodeji by měl být od září, nepotkali jste ho už někdo?

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 14:17

Lahev je nádherná, ale když vidím to koťátko s vyceněnými zuby, tak je po nadšení.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 15:48
Reakce na naja:

Mne teda hlavne prijdou otresny ty krepaty a roztrepany neucesany vlasy.

Offline Miru
Avatar
13860 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 17:22

...tak krepaté vlasy(ve smyslu zničené) vypadají poněkud jinak.

A neučesaná také není, resp. je to velmi promyšlený účes, něco jakoby vstala z postele..., ale vzhledem k tomu, že má sako, tak spíš - někdo ji u zdi lehce pomuchlal...

A ad koťátko 

no, kdyby tam dali zralou ženu, tak by se to asi až tak neprodávalo... V dnešní době.

Obvzláště, jestli to složení, potažmo vyznění vůně se nese v současném duchu tvoření nových vůní - tj. hlavně nevyplašit...

Jo, a Emily Blunt je pro mě celkem šlušná ošklivka...

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 17:38

Jsem nenáročná. Mně se líbí Emilka i to koťátko 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 17:47

Holka je to hezká, ale když si představím OPIUM, tak tomu prostě nějaká Žena (opravdu s velkým Ž) patří. Takže mám strach, co z toho nakonec vyleze. Mně totiž okamžitě naskočilo toto

Offline Miru
Avatar
13860 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 19:47

ad Black Opium

 ...na vyloženě světici teda nevypadá...

found bloginvoga.com

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 08:16
Reakce na Miru:

Dobre, tak muzeme slovickarit, vlasy tedy nejsou krepate, nybrz slepene do tuhych dratu tunou gelu a laku a ano, je mi jasne, ze nevstala z postele a nesla rovnou fotit reklamu na Opium, ale ze je to hodiny a hodiny tvoreny promysleny "uces". 

Tento uces se mi nelibi, protoze me vylozene z fotky rusi, vlasy nepusobi dojmem, ze bych na ne chtela nekdy sahnout. Emily ma alespon krasne lokny, je zvlastni, takova rozpoznatelna, sama nevim, zda v ni vidim spis osklivku, nebo krasavici. Ale ta reklama se mi libi.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 09:00

Opium: Emilka, obligátní zviřátko a Requiem k tomu 

https://www.youtube.com/watch?v=6jddiE4aztk

Tak to se mi líbí. Je vidět, že Emilka je herečka - prázdnejch ksichtů modelek, neschopnejch jakýhokoliv výrazu, už mam plný zuby. A tentokrát i to zviřátko má svoje opodstatnění...

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 10:02

To děvče z reklamy na černý Opium mi děsně připomíná Gaye Advert svýho času. Na tý neopiový fotce se mi ale líbí stokrát víc, v tý reklamě je to je taková trochu nuda. 

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 12:50
Reakce na barbucha:

Opium: Emilka, obligátní zviřátko a Requiem k tomu 

https://www.youtube.com/watch?v=6jddiE4aztk

Tak to se mi líbí. Je vidět, že Emilka je herečka - prázdnejch ksichtů modelek, neschopnejch jakýhokoliv výrazu, už mam plný zuby. A tentokrát i to zviřátko má svoje opodstatnění...

Tohle je moje nejoblíbenější parfémová reklama , jen škoda, že vůni samotnou tak zmršili...

EDIT: tady je delší verze https://www.youtube.com/watch?v=2Dq13odtaBo

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 13:06
Reakce na unseen:

Naprosto SUPER!!!!

Čím delší, tím lepší Strašně se mi líbí, jak je to sestříhaný do rytmu... a Emilka je dokonalá.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 13:15

Proč dávají do reklam nějakou konkrétní ženu, když si stejně musím najít podle jména její fotky, abych zjistila, jak opravdu vypadá? To si mohou vytvořit "něco" ve fotošopu podle představy příslušného kreativce a vyjde to levněji a výsledek - působení na zákazníka - by se podle mého názoru až tak výrazně nezměnil. Nebo mají respektovat, jak ta dáma vypadá, když má její osobnost pomoci prodeji.  Asi už jsem stará a nechápu to.

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 17. zaří 2014 13:37

Já mám v reklamách také raději anonymní ženy. U těch hereček a jiných celebrit se člověk už tak nějak podvědomě vůči nim vymezuje (pozitivně i negativně). A nejraději jsem, když je vůně v reklamě spojována jenom s nějakou atmosférou - bez příběhu, bez personalizace. Potom si ji mohu beze zbytku  "adoptovat" sama pro sebe.