Pleťové a tělové oleje

27. zaří 2014 19:21
Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 17:42
Reakce na Dalia:

Alena_In Kde je objednáváš, prosím?

​Přímo na stránkách Renovality.cz. 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 17:45

notna Složení jsem detailně nestudovala, takže jen pocitově. U olejíčků Saloos jsem měla problém, že mi po čase ucpávaly póry, navíc mi přišlo, že zůstávaly jen na povrchu pleti. Olejíčky Renovality se mi mnohem líp vstřebávají a mám pocit, že jdou víc do hloubky.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 17:47
Reakce na milacka:

Ešte chcem dodať, že olejčeky si aplikujem na vlhkú pokožku, pri aplikácii na suchú pokožku pleť vysušujú.

​Přesně tak. Před lety, když jsem nějaké olejíčky zkoušela poprvé, jsem je dávala na suchou pleť, neskutečně mě vysušovaly a já se divila, co na nich všichni mají. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 18:18
Reakce na Alena_In:

​Přímo na stránkách Renovality.cz. 

​Děkuji, Ali, za odpověď. 

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 18:46

Alena_In Díky za odpověď.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 10. října 2018 18:39

...tak po prvním dnu první dojmy z výrobků značky Renovality

Opunciový olej

Hyaluronové sérum:

přes den jsem dala sérum a na to olej, pouze přepudrovala, a světě div se, já se už nemusela znovu přepudrovávat.!

Takže dobré,

nanášení příjemné. Sérum se vcucne ve chvilince, olejíček poté také za chvilku.

Teď zkouším, na noc, olej samotný.

Tak uvidím...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. října 2018 18:22

Máte někdo vyzkoušené oleje od Saloosu šípkový a squalane? Který z nich se vám jeví lepší a proč? Ten šípkový, není moc aromatický?

Už jsem od nich vyzkoušela více olejíčků, obecně mám Saloos hodně ráda, ale tyhle jsem ještě neměla.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. října 2018 18:28

vanilka Šípkový jsem ještě neměla (tedy od Saloosu ne), ale nyní mám squalane s kamélií a mohu jen chválit. Nejčastěji si kupuji olej růži. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. října 2018 18:44

Dalia Squalane s kamélií jsem už také měla, myslela jsem ten čistý Squalane a v porovnání s šípkovým.....ale děkuji 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. října 2018 06:53

vanilka Porovnat nedokážu, protože šípkový jsem neměla. Používám od nich ale čistý squalane a ten je srovnatelný se squalanem od jiných značek (např. Onest). Není ovšem určen výhradně k samostatnému použití - doporučuje se nanášet v kombinaci s obvyklou péčí pro zlepšení hydratace, nebo jako podklad pro make-up. Jestli tedy hledáš něco, co ti zcela nahradí denní či noční krém, zvolila bych jiný olej.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 29. října 2018 07:15

Fleur A proč není vhodný? Domnívala jsem se,že je to lehký olej,který plet' snáší velice dobře?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. října 2018 07:18

Fleur děkuji. Take mě zajímá, proč není vhodný...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. října 2018 09:05

rozarka vanilka Na stránkách Saloos píší, že čistý Squalane slouží jako podklad pro následnou péči. Proč, to ovšem nevím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. října 2018 09:06

vanilka rozarka  - nepsala jsem, že není vhodný. Jeho účinky spočívají hlavně v silné hydrataci, takže pro někoho, kdo nepotřebuje řešit vrásky či výživu pleti, může jako první péče stačit. Kdo hledá něco výživnějšího, vypínacího, protivráskového apod., měl by squalane kombinovat. Rozhodně však nikomu neublíží!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. října 2018 09:13

Fleur jo taak. Tak to jo. Děkuju

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 29. října 2018 09:30

Fleur já vím, že to může vypadat hnidopišsky, ale nedá mi to - olej (a to tak, že žádný) opravdu nemůže pleť hydratovat, jaksi z podstaty věci nemá jak. pokud pleť před jeho nanesením není hydratovaná jinak (stačí i jednoduché nanašení na vlhkou pokožku), tak naopak můžete očekávat docela slušnou dehydrataci. jakýkoliv pleťový olej umí jen zabránit odpařování vody z pokožky, čemuž se velmi velkoryse a zmatečně říká, že "hydratuje". ale pořád zůstává ta nutnost pleť předem připravit.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:12

prďola 

Podle Tebe tedy oleje ano nebo ne.?

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:15

prďola Ano, to předpokládám, že je snad každému jasné - nechtělo se mi opakovat ty provařené reklamní kecy o "uzamykání vláhy" v pokožce. Snad každý si před aplikací oleje pleť navlhčí, ne?

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:18

Miru Já mám oleje ráda, ale používám je výhradně na noc; ráno je pro mě rychlejší máznout se krémem (s pár kapkami toho squalane, který po přidání krém trošku rozředí, takže je to spíš jako aplikace fluidu). U olejů nemám žádný oblíbený, pořád zkouším nějaký nový. A jakmile mi nevyhovuje vůně, tak s ním končím.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:21

Miru určitě ano, pokud olejová péče vyhovuje.

Fleur obávám se, že právě každý ne. spíš se potkávám s přesně opačným přístupem, jakože přece olej přece zhydratuje