Pleťové a tělové oleje

27. zaří 2014 19:21
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:32

Miru Za mě oleje ano. Používám je na noc, místo nočního krému. Čistou pleť navlhčím a potom nanesu olej. 

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:43

Fleur 

...a ted máš oblíbený jaký třeba?

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 29. října 2018 10:46

Dalia 

...jj, to já také navlhčím, dám právě hyaluronové sérum a na to olej.

Musím říct´, že od doby, co tuto kombinaci používám, se mi fakt sjednotil tón pleti. 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. října 2018 21:33

Mně od doby co používám oleje (od Salusu a Tilia) a už je to pár let, zcela zmizely pigmentové skvrny v obličeji. A že jsem mívala pravidelně tvary severní či jižní Ameriky.. Nemám ani flíček. Ani v létě.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. října 2018 21:41

vanilka Ten čistý mám a je dobrý. Dobře se vstřebá. Ale mám raději ty voňavé.

Mám vždy aspoň čtyři druhy. Teď mám třeba sesamový, někdy dám na obličej někdy zase na tělo a dávám i do podpaží, abych měla aspoň nějaký detox podpaží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. října 2018 22:04
Reakce na Ronna:

Mně od doby co používám oleje (od Salusu a Tilia) a už je to pár let, zcela zmizely pigmentové skvrny v obličeji. A že jsem mívala pravidelně tvary severní či jižní Ameriky.. Nemám ani flíček. Ani v létě.

​Fakt? Tak to zůstanu olejíčkům věrná, protože pár pigmentových skvrnek v obličeji mám. U toho sqalane s kamélií píší, že na skvrny pomáhá. Tak jsem zvědavá!

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2018 06:27

Dalia 

...mně se právě také sjednotila barva obličeje po používání oleje

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:12

Já oleje používám už dlouho,krémy jsem úplně vypustila. Plet'nijak citlivou nemám,i když je sušší a tak střídám arganový,jojobový,sezamový taky,makový. HA kyselinu pod to teda taky a myslím,že to pleti dělá dobře. Mívala jsem až "papírovou" plet',suchou až hrůza a ted' je vláčnější. Přiznám se,že ale oleje vybírám halabala bez hlubších znalostí 

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:16

rozarka 

...no, já kdysi měla arganový. A ted, na zralou pleť jsem chtěla to nejlepší(jasné, je to individuální), a vzala jsem na zdejší doporučení(Alena in) olej opunciový. A spokojenost.

Ale také ráda střídám..., takže mě láká i šípkový, okurkový, a kvůli údajné vůni, tak na tělo banánový...

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:19

Miru Banánový??? To neznám,musím popátrat.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:21

Já vždy pod olej nastříkala některou z jejich květových pleťových vod ve spreji, tak to přímo Saloos doporučuje. Když mi došla, klidně jsem flakonek naplnila obyčejnou vodou, vyhovovala mi zkrátka ta aplikace jemným rozprašovačem. Z olejíčků jsem nejraději měla (kvůli vůni) levandulový a granátové jablko . Levandulový mě ale při delším používání vysušoval, takže spíš to granátové jablko (snad 5 lahviček), teď naposledy ten squalane s kamélií. A přemýšlím právě, který koupím teď. Zvažuji ten šípkový .

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:23

rozarka 

To má právě ta značka Renovality, od které mám olej opunciový a sérum...

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:24

vanilka 

...no, nejsem tajný agent, ale na stránkách Renovality mají u všech olejů popisy a reakce lidí. To se mi líbilo...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:30

Miru Děkuji :-). Já jsem ale konzerva, jsem věrná už dlooouhá léta Saloosu, takže vybírám z jejich řady. Ale podívám se .

Opunciový dělá i česká firma Sagrada Natura, mají i opěvovaný 100% bio Arganový. Ten prý dělá zázraky i s růstem řas a obočí.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:37

vanilka 

...tak na to kouknu zase já. Díky

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. října 2018 07:48

Miru 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 09:15

Tak jsem si před časem pořídila od Saloosu ten šípkový, s účinkem jsem spokojená, přes noc je pleť krásně "nacucaná" a hebká, ale nedavám ten puch, normálně jak rybina mi páchne . Máte někdo šípkový olej od jiné značky, který voní lépe? The Ordinary? Renovality? 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 09:26

vanilka Já měla od Nobilisu a v pohodě.

Který od Saloosu jsi měla, ten extra? Mají myslím i obyčejný, ten by nemusel mít to aroma, ale zase nebude tak účinný. Sečteno podtrženo bude lepší zkusit jinou značku.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 10:39

ISON  tenhle

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 26. ledna 2019 10:39

vanilka šípkový som kupovávala od Nobilis, teraz som bola lenivá objednávať, tak som vzala od Soaphorie, oba super. Jediné, čo pri šípkovom riešim, je, že ho radšej používam len na noc, lebo keď som nepozorná, alebo sa oblečiem po nanesení priskoro, tak trochu farbí oblečenie.