Pleťové a tělové oleje

27. zaří 2014 19:21
Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:31

Miru zkusím něco najít. ale spíš jen jako příklad 

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:45

Miru třeba tady (tedy není výhradně oční, ale ta cena mi připadá velmi příznivá) nebo oční tady a třeba tady

žádný z těch krémů neznám, takže přímo výrobek nemůžu doporučit. jen vím, jak efektivní je působení tohoto peptidu 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:50

prďola 

...aha, děkuji...

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:51

Miru nz

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 09:53
Reakce na Miru:

​...jaký přesně olej to je.? A používáš ho pořád.?

​Už si nepamatuju, dávno jsem ho spotřebovala. Někde ho sehnala jerry a už ho sem myslím ten prodejce nedováží 

Teď jedu v tělovým másle (olivovým) z Body Shopu, je super taky. Ovšem není to olej, jestli sháníš vysloveně ten.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 10:31

barbucha 

No, mě lákají oleje od té firmy Renovality. Kdysi jsem používala arganový olej(nevím, už jaká značka) a hodně dobré pro mou pleť.

Na tělo mám také ráda něco. Denně se mažu. Momentálně sháním nějaké mléko, máslo s nasládlou vanilkově pižmovou vůní, prostě mýdlo, pudr, a tak...

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 19:31

Miru 

Oleje Renovality používám asi rok a jsem z nich stále nadšená, za málo peněz hodně muziky, kam se hrabe Saloos.

Ráno a večer používám hyaluronové sérum, to je fakt úžasné. Ráno do něj kápnu 2 kapky olejíčku a nemusím používat ani bázi pod makeup. Večer ho mám jako podklad pro olej. Vyzkoušený mám moringový olej, ten mi vyhovuje, když pleť není úplně v kondici. Okurkový olej jsem hodně používala v létě, když jsem měla z těch veder dost vysušenou pleť. A opunciový olej je můj svatý grál, moje vrásky na čele se viditelně zmenšily (samozřejmě nezmizely, škoda) tak, že si toho všimla nejen má kosmetička, ale i kolegyně v práci. 

Okurkový a moringový používám občas i jako zábal na vlasy. A úžasný je taky tea tree olejíček, vlastně na cokoli, na bodnutí hmyzem, spáleniny od slunka, používala jsem ho i na vytírání ucha, když jsem v něm měla zánět.

A hořčíkový olej je fajn na svaly po fyzické námaze, používám ho po cvičení i túrách na moje chabrus koleno. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 19:39

Alena_In 

...ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost.!

Už mám v košíku to hyaluronové sérum, a váhala jsem právě - 

zda ten chválený opunciový nebo šípkový, a i moringový by se hodil. A u okurkového mě láká chválená vůně i vlastnosti, no a pak bych ráda na tělo ten banánový...

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 20:31

Miru 

To jsem ráda. 

Uvidíš, že budeš spokojená. Já mám hyaluronové sérum už třetí a rozhodně nekončím. Chci vyzkoušet i squalan, mám ze Saloosu a doufám, že tenhle bude lepší. Banánový vypadá dobře, jenže já nemám ráda vůni banánů.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 21:03

Miru ja nedám dopustiť na Vital Plus active JAL.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 07:45

milacka 

...dívala jsem se po tom přípravku, ale je jen asi u Vás na Slovensku.?

Ale i tak děkuji, rady od dámy, co vypadá - dle slov místních - úžasně, jsou k nezaplacení

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 07:46

Alena_In 

...ok, tak objednám a uvidím. Děkuju

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 10:12

Alena_In Kde je objednáváš, prosím?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 10:17

Miru Ďakujem Miru za kompliment, ak by si chcela, môžem ti ho poslať, na začiatok menšie balenie, výborne sa rozotiera, príjemne hydratuje, zatiaľ moja  TOP a používam aj havlíkovu prírodnú kozmetiku, len tá je cenovo drahšia.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 10:21

milacka 

Děkuji moc! Já zkusím zatím od nás to hyal. sérum z Renovality...

A na tu Havlíkovu kosmetiku juknu. Už jsem ji viděla několikrát, ale nikdy mě nenapadlo ji více prostudovat, díky za tip

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 10:26

Dalia Nejsem sice Alena, ale já objednávám přímo tady

https://www.renovality.cz/kosmeticke-oleje/hyaluronove-serum-50-ml-s-davkovacem/

Mám výborné zkušenosti nejen s jejich sérem, ale i s moringovým olejem, ten mi dělá na obličeji moc dobře. Mám i denní krém s moringou od E. Lauder a je též bezvadný. A teď si tedy ještě doobjednám ten opunciový olej, potřebuji totiž zjemnit "brázdy" na čele.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 10:45

Poéma Děkuji za odkaz. Už to tam projíždím a přemýšlím, jestli něco potřebuju.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 11:08

Alena_In V čem.ti prisly oleje nebo séra od Saloosu horší, prosím? To hyaluronové sérum si chci koupit a ve složení má Saloos hyaluronové.kyselinu před glycerinem. Renovality to má naopak, není tam tedy více glycerinu?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 11:27

Nakonec jsem udělala objednávku u Saloosu. U značky Renovality mi vadí, že například u oleje "Růže" neuvádí přesné složení, tj. do jakého oleje je esenciální růžový olej přidán. Takže zůstávám věrná značce, se kterou mám letité zkušenosti a vyhovuje mi.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 15:45

Ešte chcem dodať, že olejčeky si aplikujem na vlhkú pokožku, pri aplikácii na suchú pokožku pleť vysušujú.