Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 20:28

0zero7 myslím (a zrejme i ty) tento

A pod krém aplikujem toto

Na noc dávam matrixyl a pod oči caffein solution. Zatiaľ mi to vyhovuje a dnes mi pleť pochválila aj kozmetička. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 20:31

pecka Ten vit C mam taky, dobrej je. Akorat ho nedavam pres den, protoze je citlivej na svetelnost (muze podporit pigmentovy skvrny). Super, ze ti kosmeticka pochvalila plet! 

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 20:34

0zero7 tak ja ho dávam cca mesiac. Von sa dostanem akurát cez obed, takže v pohode. Na slnečné dni to nebude.

A pochvala potešila

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 20:43

pecka Tak to by melo byt v pohode, jestli nechodis potencionalne venku rano. Ja davam rano prvni Resveratol a Ferulic kys, hezky to nakopne cirkulaci. 

Offline whiskas
Avatar
19531 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:59
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:01

whiskas to zalezi na pleti a na tom co jeste pouzivas, takhle od boku fakt nemozno strelit haha

zalezi na tom co chces za vysledek a jakou mas vychozi plet taky, samozrejme, mene je vic, klidne to kup, ale pouzovala bych to postupne, squalane hydratuje, me lip nez Hyaluron ordinary

Offline whiskas
Avatar
19531 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:06

0zero7 Díky. Mám teď takovou vysušenou, dehydratovanou pleť, vypadá unaveně, zvadle. Potřebuji trochu "nacucat" . A právě jsem to myslela jako alternativu k té kys. hyalur., kterou od nich moc nedoporučuješ.

Offline 999
Avatar
17573 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:11

whiskas To je můj nejoblíbenější produkt :-). Vlastně používám jen ten.

Offline whiskas
Avatar
19531 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:15

999 díky.

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:02
Reakce na 0zero7:

pecka ten MF krem? je docela ok, uplne minimalistickej se mi zda, ze krom hydratace nic skoro, me to nestaci, ale vetsine sedi dobre.

​no vidíš, a zrovna ten MF považuju za jeden z jejich velice povedeně naformulovaných produktů

a věř mi, že minimalistický rozhodně není

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:23

prďola oni se o nem tak vyjadruji sami. Tak mu dam jeste sanci asi, me se napoprve zdalo, ze mou plet malo hydratuje, lip mi pocitove sedi treba Buffet s temi peptidy, tak ho zkusim navrstvit. 

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:39

0zero7 vůbec nechci tvrdit, že neexistuje produkt, který líp hydratuje, i když zrovna v MF je použitá celá škála hydratujících složek, kdy každá z nich poskytuje pokožce hydrataci na trochu jiném principu.

důvod proč považuju tento produkt za velice dobře naformulovaný je ten, že obsahuje složky, které mají trvalý pozitivní vliv na pokožku - aminokyseliny. fungují tak, že stimulují ty správné procesy v pokožce, není to nic, co ráno naneseš a večer umyješ jako v případě valné většiny ingrediencí.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:56

prďola super, diky za vysvetleni, ja mam ted docela suchou plet i kvuli klimatizaci v praci, tak rano vrstvim antioxidant, peptidy a na to krem do ktereho obcas vmicham trochu oleje, hlavne pocitove se ridim. Tak tenhle se bude jkeste hodit, mozna do kancelare, ted tady mam Clinique Moisture masku, ktera se cucne raz dva. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:58

prďola jo a dost me zaujala vune co mas ted jako aktualni, to je asi moje gusto :)

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 01:04

0zero7 máš na mysli Contre Bombarde? ta je naprosto boží!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 01:08

prďola presne ten, zrovna koukam, jestli jej nemaji v Holt Renfrew ve Vancouveru, ze bych zitra mrkla. Asi ne ale... aha, tak nemaj. Mam uz delsi dobu zalusk na LeLabo Santal, tak mozna ten...

Ten popis Coontre Bombarde je BOZI!

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 01:15

0zero7 já jsem se snažila moc nepřehánět a nepřechválit, ale takto mezi námi dvěma - ta vůně je famózní! a sedne mi naprosto dokonale

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 02:22

prďola no ale ted to musim teda nekde sehnat!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 17:51

prďola Tu vuni jsem o vikendu nepotkala, ale koupila jsem si novy krem na oblicej (ciste teda na zaklade pocitu po zkouseni na obliceji a po jednom koukam. Prosimte mohla bys mrknout na slozeni, az budes mit chvilku? Vubec to nespecha, ten prvni uz mam a druhy nepotrebuju akutne vubec, jen byl prijemny ve vzorku.

Le Labo face - narazila jsem na jednu stranku kde je hodnoti znamkou individualne, ale u nekterych nepoznam jestli je to odpovidajici

http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_09d4328138.html 

Water\Aqua\Eau, Isohexadecane, Glycerin, Cetearyl Olivate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbitan Olivate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Polymethyl Methacrylate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Polyacrylate-13, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Maltooligosyl Glucoside, Polyisobutene, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopherol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Dimethiconol, Allantoin, Cetearyl Glucoside, Bisabolol, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Disodium Edta, Tocopheryl Acetate, Bht, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 17:51

A Neostrata Moisture Infusion

Aqua/Water/Eau, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Steareth-21, Cyclohexasiloxane, Stearyl Alcohol, Paraffinium Liquidum, Caprylyl Glycol, Methyl Glucose Sesquistearate, Dimethicone, Hydroxyethylcellulose, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Acrylates/ Acrylamide Copolymer, Polysorbate 85, Steareth-2, Dimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).