Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Fleur blogger
Avatar
6096 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:13

wendulka Díky! No, asi se nedá čekat srovnatelnost výdrže a průraznosti s Aziyadé .

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:19

Fleur 

To bohužel ne no.

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:14

Trávíme dovolenou na "letním bytě" u tchyně. V místní outlet německé drogerii jsem narazila na údajné testery vůní- balení jsou dost prapodivná, s obsahem 33ml a 200,-. Některá načatá jsem pochybovačně zkoušela, a s velkým překvapením musím říct, že náplň je s vysokou pravděpodobností originální a nejspíš i neředěná s dobrou výdrží. Koupila jsem si Chanel No5 edp, No19 poudré, Dior Eau de Dolce Vita. Nejspíš neodolám a dojdu si tam ještě pro Slona. Krámek je přecpaný tou drogerií, je to tam dost neuspořádané, ale při inspekci všech zákoutí jsem v prosklené vitríně narazila na BR540 edp i extrait. Vypadly mi oči skorem. Na přímý dotaz majitelka přiznala, že tady v okresním městě nemá nikoho, kdo by to koupil. Provozuje ale eshop outlet-parfemy.cz, webovka upořádaná asi jako ten její krámek... portfolio maličké, ceny lákavé. Nevím ale, jestli bych měla odvahu si zrovna tyhle vůně u ní objednat... 

Online Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:30

marieu Ty bláho, dost dobrá drogérka Pokud nemá v obchodě moc vedro, vůně jsou v krabičkách a nejsou u ní několik let, budou třeba ok

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:36

marieu já jsem na tom eshopu teda ty Tebou jmenované vůně nenašla...

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:37

Korsičanka zrovna ten BR540 byl v prosklené poličce prakticky ve výkladní skříni- sice ta polička byla "zády" k tomu výkladu, ale stejně. Nic moc víc tam neměla, pár kousků z mainstreamu, který mě nezaujal, ale zkusila jsem si tam TF Oud Wood a ten tedy v teple dobře zaťal drápek. 

Online Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 10:57

marieu Tak oud, no Ty se v teple výborně rozvinou. Ale velká gratulace k nákupu!

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:02

RoSa no, ten eshop odpovídá opravdu bordýlku v obchodě... zkusím odkaz BR540?

Online Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:13

marieu Já už tam koukala a docela jsem zírala:) Ovšem, jak píšeš - skladování a batch cod jsou důležité.

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:22

Korsičanka právě. Fyzicky v tom obchůdku měla jen Kurkdjiana a jednoho toho načatého Forda - 100ml balení, ze kterého mě nechala vyzkoušet , prostě bussiness jak řemeň...

Online Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:24

marieu prostě bussiness jak řemeň...

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:30

marieu to jo, já myslela ty 33ml...

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 11:42

RoSa ty nemá v eshopu, ale v tom obchodě- naházené ve dvou košících. Většinu tvořil takový ten mainstreamový mainstream, ty chanely mě zaujaly nejvíc a neměla jsem je vyzkoušené a zlákal mě ten Dior, jinak popaměti Lacoste, Armani, něco od Lancome, Chanel Chance klasika a jeden ten Slon. Většina byla taky bez celofánu, přičemž majitelka vybízí k volnému vyzkoušení. 

Offline jerry
Avatar
9069 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:14

marieu 

nechci malovat čerta na zeď - pokud si pamatuju, tak ve velikosti 33 ml se před lety dělaly fejky všech možných mainstreamových vůní - lehce rozpoznatelné bylo právě to 33 ml balení. Těžko by se všechny firmy domluvily, aby dělaly zrovna tohle množstevně podivné balení.

Taky se tomu říkalo "1 eurové parfémy", protože na tureckých a bulharských tržištích se to prodávalo za tuhle cenu. Aukro a všechny bazary toho bylo plné, ale ceny samozřejmě vyšší.

Offline Fleur blogger
Avatar
6096 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:22

jerry Právě jsem to tu chtěla zmínit, také si na ně pamatuji. Dostala jsem takto Chanel No 5 jako dárek (dárce zakoupil během dovolené v Turecku).

Offline jerry
Avatar
9069 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:25

obchod je pouze inzertní platforma a "hojnost" kontaktů mě nepřesvědčila https://www.outlet-parfemy.cz/kontakt/

Online Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:56

jerry To jsou věci

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 01. srpna 2021 20:59

jerry Fleur mně na tom celém nepřesvědčilo zhola nic a nic bych si tam neobjednala. Ty "testery" působily taky dost podivně- jak velikost, tak samotné refany. Jsou tedy jiné, než na tvých fotkách, ale prostě to není ono, tohle by ty firmy nevypustily do světa ani jako tester. Ale celkem mě překvapil ten obsah. Nejsem zdaleka znalec, ale nic podezřelého jsem na tom neshledala- vůně naprosto odpovídají složkám, kompozičně mi přijdou "hladké",  nic podezřele chemického, řídkého, olejovitého jsem nepozorovala...Nakonec jsem je vzala na vyzkoušení s tím, že by to finančně tolik nebolelo- dopředu jsem počítala s tím, že to bude nejspíš průšvih. Eshop bych samozřejmě vzhledem ke všem skutečnostem sama nevyužila, natož abych jo doporučovala dál. Takhle normálně nenakupuju.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 08:23

Ja si zas jdu poridit Slona. Nevim, kdo me tu zrazoval, ze nemam kupovat 100 ml, ze je to moc. Tak urcite...

Ted tu stovku koupim!

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. srpna 2021 09:10

Luna ty dokážeš zlikvidovať stovku Slona?

Mňa by v takom množstve zadupal do zeme a chobotom zahodil do jazierka...

Ale vôňa je to nádherná...