Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:39

alibi Libu, už jsi se s ní voněla? Jak nanášíš?

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 14:58

viktorka_od splavu alibi 

Tak Šťastné a Veselé !!!

( alibi budem zvedavá na recenziu....)

 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 15:44

Dalia 

No. Ehm. Já ji ještě nerozpečetila. . I rozbalit jsem se jí zdráhala dlouho. Takový poklad 

slniecko děkuji

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:35

alibi Dobře Ti rozumím, mně to u extraitu LHB trvalo taky hodně dlouho, než jsem ho rozpečetila.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 19:25

Dalia Mám bohužel LHB extraitu jen odstřik - já bych ji rozdělala hned!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 20:45

viktorka_od splavuJe potřeba si dělat radost. 

alibi To je nádhera. Vůni neznám a mám i strach znát, ale  flakónej je krásný a máš opravdu poklad.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 15:54

viktorka_od splavu Mě zatím žádná jejich vůně neuhranula, ale moc se mi líbí ty flakóny !

alibi Tak to je opravdu potěšující nákup, který ti bude ještě dlouho dělat radost .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 16:16

Fleur a to ja jsem zase rada, ze ma flakon to male nahradni vicko - mne se ty "cepice" nelibi vubec:-) jinak ale 30 ml idealni baleni

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:43

alibi 

Ať ti Fol Arôme dělá radost a krásně se nosí! 

Pokud přežiju ten letošní pracovní nápor, nepolevující v předvánočním čase, spíš naopak, tak se snad dočkám za pár dní rozbalování dárečků pod stromečkem... a tam snad...

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 21:49

alibi No teda!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 13. prosince 2020 20:52

Renusatko Fleur wendulka děkuji. Mam z ní opravdu velikou radost.

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 10:19

Nishane Ani 

Bez zkoušení, "naslepáka". A jsem moc ráda. Původně jsem měla v košíku Melioru, která byla na profi-parfemech za skvělou cenu, a než jsem se během odpoledne rozhodla, v tom košíku poskočila cena víc jak o tisícovku!

Tak jsem šla do Ani. Slyším a čtu na ji všude samé chvály, to nemůže být špatné, že? Trochu jsem se bála toho unisexu a chválí ji především muži, ale co, MFK jsou taky unisex a jsou skvělé.

Ani je úžasná, nejvíc se mi líbí asi ten citrusovo-sladký začátek. Hodně mi připomíná po rozvonění MFK Grand Soir, který jsem si přála, abych zkompletovala Francisův šatník, ale připadala mi moc hutná, víc pánská a ke mně (jejíž sbírka parfémů je spíš parfémová růžová a orchidejová cukrárna) moc neladící. Tak Ani přinesla vše,co mám na Grand Soir ráda a spoustu věcí navíc :-)

Mám různé chvíle spjaty s různými vůněmi (jako asi každý tady), dost si dávám bacha, co si na sebe stříknu, když mě čeká nepříjemné setkání (abych si milovanou vůni nezprotivila)... Tyto Vánoce jsou díky koronaviru úplně jiné (odešla jsem z milovaného projektu a práce, ale čekají mě nové výzvy), mám víc času na děti a takové to vánoční lelkování, pečení, balení. A Ani je k těmto chvílím geniální společnicí. Koupu se v ní a rochňám si v tom balzámu. A moc se těším, jaká asi bude v horkých dnech :-)

PS: kdyby někdo chtěl odstřik, ráda se podělím. Koupila jsem 100ml flakón, to fakt sama nedám! Nebo to budou zřejmě dědit moji potomci po generace :-D 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 11:31

Petya Charmite To se neboj, Petyo, já myslím, že až dojde těm, kteří koupili, buď odstříkneš, nebo prodáš zbytkový flakon - i na parfumo.de - tam po něm touží hodně lidí:)

S Grand Soir jsi mě překvapila - měla jsem ji dlouho a ráda, ale byla pro mě speciální skořicovkou na vánoční období. Tak nakonec šla dál:)

Gratuluju ke zdařilému slepáku!

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 15:52

Korsičanka fakt? To je zajímavé, jak se ty vůně na každém rozkládají jinak, že? 

Dneska nicméně plánují pořádné testování těchto dvou vůní vedle sebe. Jsem zvědavá, co objevím :-)

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 16:10

Petya Charmite To já taky, tak napiš

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:08

Budeme si rozumet , moc se mi libi

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:05

clothilde Že? Vše nej k oběma oslavám a třetí k Vánocům!

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:15

Korsičanka je krasny. Dekuju a take vsechno nejlepsi!!! A hodne zdravi!!!

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:07
Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 12:03

Dnes prišiel, tester aj s vrchnáčikom.