Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 13:55

Renusatko Neplač, aspoň ušetríš! Ja sa cítim v poslednej dobe tak isto.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 14:00
Reakce na Renusatko:

 Jinak vše co zkouším už mi přijde podobné něčemu z poličky. Potom se mi třeba něco i líbí a není to na flakón. 

​Nezoufej - mám to taky tak a jsem tomu ráda. To, co mám, beztak do smrti nevypotřebuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 14:00

Renusatko cajova kosatcovka by se ti mohka libit! je k dispozici k vyzkouseni:-) Living asi ne (teda k dispozici jo;-) ale libit se ti spis nebude. je to vune za par korun, a furt jsem to odkladala ze az s necim dohromady, kvuli postovnemu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 14:02
Reakce na Renusatko:

vše co zkouším už mi přijde podobné něčemu z poličky. Potom se mi třeba něco i líbí a není to na flakón. 

​to chapu a doufam ze k tomu stavu taky smeruju.. pak uz budu potrebovat jen ty nicemu nepodobne ;-) jako treba metalique

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 14:28

Renusatko mě se taky většinou ze zkoušených vůní nic nezalíbí. a vůbec mě to nemrzí, police bobtná :)

ale když, tak to musí sednout takzvaně p..el na hrnec i s náladou - třeba u odalisky jsem měla ošklivý den a zkoušení vzorku mi zachránilo zdravý rozum.... ale někdy zvítězí zvědavost, jako u scherrera :)

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 16:09

vyuzila som narodeninovu akciu vo Vavavoom, a na ceste je 17 Nandan Road, ktory som aj tak planovala na Vianoce

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 16:51

Tak jsem doma vytáhla ještě zbytek vzorků ze srazu a hned tam jeden zajímavý byl. Slumberhouse Baque. Zrovna toto.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 01. listopadu 2019 22:00

alibi viktorka_od splavu

Jste se dobře rozjely, gratuluju!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 07:38

Tak jsem se cestou z dovolené na letišti v Qataru poněkud rozšoupla

Tři hodiny jsem se poctivě věnovala intenzivnímu průzkumu zdejších parfumerií a tohle je výsledek. Bylo to náročné mezipřistání

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 08:04

samé krásné nákupy tu máte, gratuluju!

Renusatko jj, ve vzorcích ze srazu se leckdy najde nejedno pokušení mmch moc díky za vzorek Yellow Sea, už ho sháním...

stejně tak díky elisa za vzorek Enchanted Forest, o kterém jsem si myslelal, že jednou ... snad ... a až něco z poličky dopotřebuju bych ho třeba mohla pořídit. no, po plánované smršti se Slumberhouse bude hned další v pořadí  

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 08:05

alibi viktorka_od splavu gratuluju k novým vůním

Martula vůbec jsi nezahálela. Krásné úlovky... už jen na pohled.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 08:10

Paris .. no vždyť takový průzkum je vlastně skoro povinnost, že A mám radost, že se mi líbily vůně, které mají i flakonky krásné.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 09:28

Martula Koukám, že někdy je lepší to letiště proběhnout a hned zase nastoupit . Vůně neposoudím, ale flakony jsou všechny zajímavé.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 10:56

Martula Ono se i na těch letištích v arabských zemích najdou často poklady. Já odlétám vždycky aspoň s nějakým CPO. Za tři hodiny se dá udělat hezký průzkum (a nákup ). Krásné flakony!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 11:04

blackviolet No jo, bylo tam spousta věcí, které hned tak jinde nevyzkouším. A nejvíc mě štve, že jsem si nezapamatovala název nějaké docela drahé a hodně zajímavé arabské značky, ze které se mi moc líbila jedna vůně a jako naschvál zrovna tuto měli jen v testeru. Normálně se mi ten název značky i vůně vykouřil z hlavy a kdybych si ten stojan alespoň vyfotila, ale ani to ne

Cervanek
Avatar
02. listopadu 2019 12:57

Martula gratuluji k velkorysému nákupu

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 13:43

Martula hehe, niektoré dovolenky sú fakt nebezpečné ...

Gratulujem k prírastkom!

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 14:15

Martula Zkus se podívat na Fragrantiku a parfémové značky podle zemí, třeba to poznáš.

Tady třeba Katar: https://www.fragrantica.com/country/Qatar.html

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 14:27

Martula četla jsem všechny 3 recenze na tvé nové vůně... u mě je favorit Al Jazeera. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 02. listopadu 2019 14:35

Cervanek slniecko Děkuji

blackviolet Leni, moc díky na tip, který mě nenapadl. Ty jsi na to totiž kápla, mám to!!

https://www.parfumanie.cz/database/detail/safarjal-s-ishira