Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 20:59
Reakce na Dalia:

Ani špatné svědomí z utrácení nezdolalo mou touhu se něčím potěšit na duši a odklikla jsem si vánoční dárek ...  .. snad mě s ním čeká mnoho pěkných okamžiků.

Dali moc gratuluji a překrásná fotka, na tuto dobu je jako stvořený. Když jsem byla marod, tak jsem se s ním léčila. Vážně je relaxační

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 21:05
Reakce na Korsičanka:

rada:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 21:08

 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 21:24
Reakce na Dalia:

Krásná fotka, která mě ani pikosekundu nenechala na pochybách 

Fleur 

Koukám na Notino - a zrovna mají L´Instant Magic v akci (původní flakon)! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 23:14
Reakce na barbucha:

Díky za tip, ale já mám ještě naštěstí v zásobě čistý parfém. Nicméně tahle sleva by mohla být předzvěstí toho, že se zbavují starých flakónů a třeba naskladní ty nové včelkové.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 07:39
Reakce na milacka:

Gratulujem Dali, Mon Guerlain mám tiež, ale ty si foto tak záhadne nafotila, že som flakón neidentifikovala. Až sa na seba hnevám....To som ale parfumaniačka

Fotka není mé dílo, ale je nádherná! 

Děkuji, Dari!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 07:42
Reakce na Renusatko:

Foka je nádherná. Sedne k vůni a je zajímavá. 

Výčitky mít nemusíš. 100% si ji zasloužíš. Když už ses dala do nákupů a čtení o vůních, tak bude zas lépe. 

Děkuji, Reni. 

No, zvažovala jsem, protože přece jenom můj příjem díky nemocenské klesl. Ale neodolala jsem a věřím, že vůni hodně využiju. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 07:45
Reakce na alibi:

Naprosto souhlasím!  Mon Guerlain mě zrovna hladí po duši. Ráno už jsem jej byla provětrat venku při venčení psa, odpoledne mě doprovodí na procházku. Jeho relaxační potenciál je veliký!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 07:49
Reakce na Fleur:

Moc hezká fotografie, podle levandule jsem si hned tipla Mon Guerlain. Pokud si vzpomínám, měla jsi v oblibě i L´Instant Magic, vezou se trošku na stejné vlně (nejenom barvou). Na mně se v Mon Guerlain právě trošku perou ty bylinné tóny, takže zůstanu věrná mandlovému L´Instant Magic - působí na mě jako "útěšná" vůně a myslím, že Mon Guerlain má podobný potenciál. Tak žádné výčitky za utrácení; hlavní je, že Ti vůně přinese radost!

Ano, Magic mám stále ráda a stále ho mám i celkem pěknou zásobu. Jen jsem jej dlouho nevyvětrala. A máš pravdu -Magic i Mon jsou si něčím blízcí. "Útěšná vůně" je skvělé přirovnání!  Děkuji ...

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 14:14
Reakce na Dalia:

Mon Guerlain je Dali, úplně pro tebe. Je nejen krásný, ale i originální a přijde mi takový “pozitivně romantický”, tedy žádný rozervaný Werther, ale studentská láska plna naděje. Mám z něj optimistický hřejivý pocit. Ať Ti dělá radost v nesnadných chvílích.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 15:04
Reakce na Luna:

Děkuji! 

Ten pocit z něj mám stejný a myslím, že mi skutečně sedne. Tak možná jsem v něm našla "vůni svých lepších zítřků". 

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 15:22
Reakce na Dalia:

Vyjádřeno úplně přesně A kdybys chtěla zkusit ode mne něco na "pozítřky", stačí písnout

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 16:02
Reakce na Korsičanka:

Miry, to zní moc lákavě!  Já bych zkoušela, ale měla bych se držet při zemi. Raději žádné další parfémové tužby.

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 16:07
Reakce na Dalia:

Však až budeš mít někdy chuť, dej vědět. Zkoušení je mor, ale žena bez milionáře má omezené možnosti, tak uvidíš.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 16:49
Reakce na Korsičanka:

No, milionáře fakt nemám. Ti se mi nějak vyhýbají.  

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 18:15
Reakce na Dalia:

To ještě přijde . (milionář) 

Na tu banku už je nás tady moc. 

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 18:30
Reakce na Renusatko:

Na obojí se hodí francouzské: "D`accord" (souhlas)

Online milacka
Avatar
5477 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 20:39

Ja som si dnes odklikla Cierge de Lune. A to som si povedala, že po kúpe Lilac-u si dám pokoj s nákupmi. Neodolala som dobrej cene. A znovu ma hlodá ďalší červíček túžby. Nemám milionára, ale zasa mám dobrého muža, ktorý moje nákupy toleruje. Ale tak ja zasa menej zjem

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 21:01
Reakce na milacka:

Máme to stejně, Dari

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 21:25
Reakce na milacka:

Gratuluji ke krásné vůni! 

Korsičanka Renusatko Děvčata, těch tužeb se asi nikdy nezbavíme.

Dnes jsem seděla u skříňky s flakony a očichávala některé z nich. A voní mi včechno! Je mi jasné, že jakmile bych se pustila do vzorků, opět by mi něco v tužebníku přibylo.