Tvoje vůně má (ne)známé jméno

14. ledna 2021 18:37
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:25

wendulka 

...jediný, co mě napadá, byl La Vie Est Belle Intensément nebo VOce Viva, ale i ty jsem cítila více.

Po bezprostředním natření kůže - nic. Pak něco nasládlého, možná ty hruštičky, pižmíčko, nasládlo, ale fakt téměř nic na kůži. Nebo mám nos v pí*i

(mmch, přišla mi No.5 EdP Red Edition a tu cítím dobře, jak ji znám)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:26

Miru 

Říkám na papírek, ne na ruku.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:27

wendulka 

hm, na papírku nezkouším nikdy nic. Leda, když mám zešplíchaný ruce v parfumerii, tak pak beru papírky.

No, oukej...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:29

wendulka 

...nic. stejný, co ruka

(jedině snad ta Voce Viva. Ale jen proto, že na mě tlačíš)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:38

Miru 

Aha, v tom případě mě jedině napadá, že ti covid ovlivnil vnímání některých složek, že je cítíš, ale vnímáš jinak, pokud tu tuberózu s jasmínem nemáš ani papírku. To je teda blbý.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:42

wendulka 

...tuberozu vůbec. K jasmínu bych se přemluvit dala.

Třeba:

Baccarat ze sebe vnímám veeelmi slabě, ale chlap ho ze mě cítí velmi dobře.

Dolce Acqva cítím naprosto přesně, intenzivně, dlouho. Zrovna tak své Junoony.

Ovšem je fakt, že někdy mi nos blbne, někdy cítím naprosto přesně všechy nuance u vůní, co znám a někdy mám ten nos jakoby tupý - záběr toho, co vnímám, je hodně osekaný, u těch samých vůní. Jako by to souviselo, já nevím, s mým rozpoložením, únavou, nebo co

(zas****j covid)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:45

Miru 

No četla jsem, že ten postcovidový syndrom prý může přetrvávat až půl roku po nákaze a to u tebe ještě není, když jsi to měla i se ztrátou čichu, jestli si to dobře pamatuju, že?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:49

wendulka 

...joo, měla. Trvalo to 14 dní. A občas to blbne doteď. Od půlky listopadu mám zase "čich"...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:13

prďola

A všetky značky Prina Lomrosa k tomu...

tak už som objednala....aspoň sa patrične hanbíš?

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:18

slniecko Jj, u Pedra se skvěle nakupuje! Ale chápu, že bych měla jít klečet na hrách 

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:31

prďola to klec, ja ho objevila nedavno nezavisle na tobe pouze pres vyhledavac a moje prvni myslenka byla - jakto, ze mi o tom nikdo nerekl?!

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:47

andry eh, mea culpa! přisypu si pod kolena i trochu fazolí!

Tak já dodatečně doplňuji - Pedro je velmi spolehlivý, velmi komunikativní a mám ověřeno, že pokud v rámci objednávky něco jeho tým poplete, tak hned řeší ke spokojenosti zákazníka a omlouvá se odstřiky zdarma + vždy nabídka velkého počtu vzorků sice v malých vialkách, ale např. teď naposledy mě vybídl k výběru 18ti vzorků. Určitě se vyplatí mu po obdržení objednávky mailem poděkovat. Je znát, že pro něj je ten svět vůní nejenom kšeft, ale i potěšení!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:18

prďola Ty chudinko, nekleč, budu tě bránit vlastním tělem Jaký je Night Fighter?

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:29

Korsičanka Parádní! Sice ve složení není karafiát uvedený, ale slniecko ho skvěle vystihla!

A ten úvod s temným, lehce pikantním karafiátem bych klidně snesla po delší dobu. Ale ani další vývoj rozhodně nezklame.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:59

Tak konečně je tajemná vůně od Fleur u mě

První pocity: veselá letnička, složky v hlavě nerozeznám-takhle mohly vonět staré kvalitní květinové mainstreamy!

Po sladké úvodní chvilce mi lehce zhoupne žaludkem asi jasmín jako stopa Coco Mademoiselle, již nemusím:) Pokračování už jen sladké, zřejmě pižmo? Teď už bych řekla:” Brr, mainstreamovka jak vyšitá, pryč od ní!” A to v poslední době sladké vůně můžu - Love don’t by shy mám nově v odstřiku:)

Končím, točí se mi hlava a navaluje se mi jak kdysi po zkoušení mnoha vůní ve staré dobré parfumerii

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:03

prďola To by se ti to klečelo na fazolích, velkej, hladkejch. Marš pro cizrnu!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:38

Fleur Prozradíš nám po zkoušení, co jsi jim poslala?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:47

Renusatko Jasně! Ještě čekám, co na to řekne slniecko , které jsem posílala o něco později.

A navíc je s tím, jak se ke mně vůně z hádanky dostala, spojená úsměvná historka, kterou nemohu ventilovat předem, neboť bych musela prozradit identitu vůně.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 14:38

Korsičanka 

Ano, letní. To jsi identifikovala zcela správně, i ten "chanelovský" jasmín.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 14:54

wendulka Jé, to mám radost, že aspoň něco. Ale vždyť ještě nevíme...Nebo ty už na tajňáka jo?