Fotky parfémů

09. srpna 2014 12:33
Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:10

... ale ještě před tou procházkou po paláci jsem potkala hezký moment (u parfémové poličky, resp. parfémového improvizovaného stolku):

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:28

domenica už jsem tu fotku obdivovala vedle... vypadá jako dokonalá reklamaať je to co je to, chci to koupit!

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:34

viktorka_od splavu 

Díky. Tu fotku mám ráda právě pro to že ač vypadá jako promyšlená, na efekt, není, bylo to spontánní. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:36

domenica já úplně vidím ten tým, co se snaží dosáhnout tohoto vyznění na reklamní foto a furt se to nedaří.. světlo trošku posunout, ventilátor z druhé strany, přepudrovat... a nee, to není ono, znovu! a ty blik a je to tam:-)

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 11. června 2018 22:00

domenica Tak to je dokonalé!  Kdyby mi to nebylo blbý, tak to obšlehnu a udělám v podobném duchu obraz.  ještě ta slečna s fialovou stuhou kdyby tak trochu zmizela ze záběru, tak je to impresionistiká kompozice jak víno. 

Teda AG jaká je dáma, před cca 20 lety jsem jí půjčovala zapalovač, kde je mu konec...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. června 2018 22:14

domenica 

Nádherné fotografie, ale ta se zrcadlem nemá chybu .

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 11. června 2018 22:44
Reakce na Luna:

domenica Tak to je dokonalé!  Kdyby mi to nebylo blbý, tak to obšlehnu a udělám v podobném duchu obraz.  ještě ta slečna s fialovou stuhou kdyby tak trochu zmizela ze záběru, tak je to impresionistiká kompozice jak víno. 

Teda AG jaká je dáma, před cca 20 lety jsem jí půjčovala zapalovač, kde je mu konec...

Klidně udělej obraz, jo!!... bez slečny s fialovou stuhou.   Jestli budu chtít fotku někdy doladit, slečnu vymáznu, když ona byla tak sympatická.  (pošlu SZ)

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 11. června 2018 22:45
Reakce na cinkja:

domenica 

Nádherné fotografie, ale ta se zrcadlem nemá chybu .

​Děkuji! 

Offline Korsičanka
Avatar
12865 příspěvků moje polička 12. června 2018 19:04

domenica Tak přesně jsem si to představovala, když jsi mi situaci popisovala po návratu z ambasády,...a čekala jsem na fotku

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 15. června 2018 21:41

domenica A která se Aně líbila nejvíc?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. června 2018 14:36

Tentokrát to byl malinko oříšek. Musela jsem fotit na stativ a samospoušť a vyjímečně z druhé strany stolu, než jsem zvyklá, protože nejprve jsem se v zrcadlové části flakonu odrážela já a pak lednička, ale na třetí pokus se tématicky zadařilo.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 16. června 2018 15:00
Reakce na wendulka:

domenica A která se Aně líbila nejvíc?

​Z mého výběru (5 fotek) prý všechny nádherné (chybí červenající se smajl). Nejvíc se líbí - kromě té nahoře "Ana a zrcadlo"  tyto 2:

Shodou okolností si ty tři fotky dnes dala na Instagram, tak mě těší i to, že fotky tak mají i širší publikum, když Aňu sleduje 65 tis. lidí. 

https://www.instagram.com/geislerka/?hl=cs

(a dostala jsem chuť na meruňky )

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. června 2018 16:07

domenica Fotit figurantku jako Aňa musí být radost každého fotografa. Nevím jak to dělá, ale ji ten objektiv opravdu miluje, jak jsi tady někde před časem trefně napsala. No a ta dekorace a ty prostory k tomu. Její volba barvy šatů v kombinaci s tou fialovou a zlatou. Všechno do sebe zapadá.

Tak to je super s tím jejím Instagramem. Ale vidím jen tu s židlemi.

A prozradila i, která jestli ji i některá z těch vůní Eutopii zaujala? Musím totiž říct, že já jsem z té jedenáctky docela rozpačitá. Začátek pěkný, ale furt jsem čekala na ten šeřík, čekala a čekala a nedočkala se. Nějak se s touhle značkou míjíme.

No však už taky nezbyla ani jedna meruňka. Já jsem původně přemýšlela, že bych počkala na kdoule, ale když jsem to dnes ráno letmo zkusila, tak jsem zjistila, že se k flakonu možná nakonec hodí víc a tématicky tím opsala i tu semišovost vůně.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 16. června 2018 16:21

wendulka 

Fotit figurantku jako Aňa musí být radost každého fotografa. Nevím jak to dělá, ale ji ten objektiv opravdu miluje, jak jsi tady někde před časem trefně napsala. No a ta dekorace a ty prostory k tomu. Její volba barvy šatů v kombinaci s tou fialovou a zlatou. Všechno do sebe zapadá.

"Figurantku" . A jinak ano, zapadá... a super na tom je, že to bylo neplánované, nepřipravené (to focení)... prostě kouzlo okamžiku, ideální konstelace, slovo dalo slovo... 

Tak to je super s tím jejím Instagramem. Ale vidím jen tu s židlemi.

Ať už se díváš na ten její účet z mého odkazu tady nebo ze svého účtu na instagramu, fotka má vpravo nahoře nějakou ikonku, která označuje, že za fotkou jsou další fotky. Takže v prvním případě posuneš kliknutím na šipku vpravo a objeví se ti další fotka.... v druhém případě posuneš prstem fotku doleva... 

Musím totiž říct, že já jsem z té jedenáctky docela rozpačitá. Začátek pěkný, ale furt jsem čekala na ten šeřík, čekala a čekala a nedočkala se. Nějak se s touhle značkou míjíme.

Šeřík moc není, je to květinovka... ale mám všechny ostatní vůně k vyzkoušení, několik z nich v super 10 ml vzorcích z rozprašovačem, a hned ta orientální jednička se mi líbí hodně. Ostatní průběžně zkouším...

No však už taky nezbyla ani jedna meruňka. Já jsem původně přemýšlela, že bych počkala na kdoule, ale když jsem to dnes ráno letmo zkusila, tak jsem zjistila, že se k flakonu možná nakonec hodí víc a tématicky tím opsala i tu semišovost vůně.

Meruňky určitě lepší volba. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. června 2018 16:28

domenica A jo, jsem slepa. Ona je nahrála do jednoho postu. Díky za nakopnuti.

A díky 

Offline Korsičanka
Avatar
12865 příspěvků moje polička 16. června 2018 17:35

domenica Nádherné fotky A mně se líbí Eutopie č.3. Ten jalovec s něčím ještě vytváří dojem třešní. Zkoušela jsem loni V 1907 v Košicích.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 16. června 2018 21:42

domenica Krásné fotky. Aňa se musí fotit sama, prostě vypadá pokaždé skvěle.

wendulka  ty ještě změníš povolání a budeš produktová fotografka 

Offline Korsičanka
Avatar
12865 příspěvků moje polička 16. června 2018 22:29

Renusatko  Viď? wendulka by mohla  fotit reklamu na vůně

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. června 2018 23:21

Renusatko Korsičanka Přeháníte obě, ale moc hezky se to čte, děkuju.

Offline daniela
Avatar
1758 příspěvků moje polička 18. června 2018 08:22

domenica Krásné fotky  výborná umělecká dokumentace kulturního zážitku.

wendulka Taky krásné, pořád děláš chutě s těmi rekvizitami